Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 115 209
  • 847
  •   2
Отговори
# 810
  • Мнения: 266
Аз лично съм резервирана към него- имам си причини, които не съм убедена, че засягат професионализма му, но така или иначе опират и до това. Не ми се иска да критикуваме лекарите излишно, защото все пак не са без брой. Искрено съчувствам на хора, които са пострадали от лекарска заблуда или некомпетентност- това наистина скъсява живота. Ако човек наистина може да се побърка, то това е при здравословни проблеми и лекарски становища...
Аз продължавам да търся отзиви за читав доктор-диагностик за гинекологични, а не репродуктивни(засега) проблеми...

# 811
  • Мнения: 337
Аз бих препоръчала д-р Савулева , прекрасен лекар , излекува сестра ми , само тя разбра какво и има.

# 812
  • Мнения: 5
Аз съм била с киста и сега имам леко възпаление , лекувам се  при Проф.Стефан Иванов  .Много любезен лекар ,аз съм ходила при Величка Славова ,но тази жена всеки път ме стряскаше с едни коментари....Човека се занимава с всичко и помага много ,жени от цяла България идват при него ,срещала съм ги в частния му кабинет и всяка ми го хвалеше ,колко им е помогнал. Е на мен също много ми помага .Така ми бе притеснено ,вече се побърквах какво ми има,но човека така любезно ми обясни нещата и ми поолекна .Ще кача направо негова визитка ,която имам .
Който иска да му се обади ,човека си разбира от работата .

# 813
  • Мнения: 266
Д-р Стефан Иванов ми беше един от набелязаните до когото така и не стигнах покрай други мнения във форума. Ще обмисля визита.
Видях междувременно в екипа на клиника Нова д-р Огнян Младенов, със специалност онкогинекология- някой има ли отзиви?

И бихте ли ме ориентирали къде актуално преглежда д-р Александров- при него също не съм ходила, защото съм чувала, че е  доста ангажиран покрай проблемно забременяване. Но пък казвате, че е  прецизен при диагнозите и прави лапароскопии, а на мен ми трябва подобно мнение?
Кр. Желязкова дали е подходяща за преглед при евентуални кистозни изменения?
/чета предходните теми и набирам имена.../

# 814
  • Мнения: 581
Не препоръчвам проф.Иванов! Частният му кабинет е с доста старо оборудване, диагнозата която беше поставил на сестра ми се оказа грешна. Ценоразпис няма и прегледа варира от 100 до 200лв буквално според настроението. Относно любезността, да много е любезен.

# 815
  • Мнения: 7
Д-р Стефан Иванов ми беше един от набелязаните до когото така и не стигнах покрай други мнения във форума. Ще обмисля визита.
Видях междувременно в екипа на клиника Нова д-р Огнян Младенов, със специалност онкогинекология- някой има ли отзиви?

И бихте ли ме ориентирали къде актуално преглежда д-р Александров- при него също не съм ходила, защото съм чувала, че е  доста ангажиран покрай проблемно забременяване. Но пък казвате, че е  прецизен при диагнозите и прави лапароскопии, а на мен ми трябва подобно мнение?
Кр. Желязкова дали е подходяща за преглед при евентуални кистозни изменения?
/чета предходните теми и набирам имена.../

При д-р Младенов се преглеждах преди година след контактно прокървяване. За щастие цитонамазката излезе добра. За него мога да кажа, че имаше добро отношение, маалко по-груб при прегледа от други, при които съм ходила, но може да е било и защото бях доста притеснена.  Като цяло останах с добро впечатление.

# 816
  • Мнения: 7
Момичета, предстои ми раждане и се колебая за избора на екип. Следя се при д-р Кузманова и знам, че изражда, но каква е процедурата, ако реша, че не искам да раждам при нея, а при някой друг? Не съм взела решение още (зависи от следващия преглед и дали ще се наложи секцио), но искам да се подготвя - най-вече какви са ми правата и кога най-късно трябва да започна прегледи при този, който ще води раждането.   

# 817
  • Мнения: 266
Малко е относително колко е прегледа при Давидков( може да ти ' предпише'   допълнителен вид преглед. Всичко е по успотрение.
Разбрах, че сега преглежда и в Аг Варна, може да се обадите и да попитате в Мц към АГ, предполагам  че ще е с по поносими цени

Да върна обратна връзка- звънях в мед център към АГ за информация, но там Давидков преглеждал като консултант само техни пациентки. Препратиха ме към неговата клиника за частен преглед.

# 818
  • Мнения: 5
Не препоръчвам проф.Иванов! Частният му кабинет е с доста старо оборудване, диагнозата която беше поставил на сестра ми се оказа грешна. Ценоразпис няма и прегледа варира от 100 до 200лв буквално според настроението. Относно любезността, да много е любезен.

Да прегледа му е 100 лв ,но той е Професор ,знаете ли колко ми взеха само да ме погледнат на ехограф в спешен кабинет в АГ 50лв и то без друг преглед ,защото те гледа професор ,а при обикновен доктор 30 лв. Може да си направите разликата ,на всякъде тарифите зависят и от това какъв специалист те гледа .А при професора плащаш ,но те гледа от до .Поне знаеш за какво плащаш, обръщат ти внимание и ти се обяснява ,а не като на други места да гледат да ти вземат само парите .За съжаление декември месец ми се налагаше през ден да ходя в спешния кабинет на АГ-то и никой нищо ,само те пипнат тук там и това е ,и си плащаш нищо,че е спешен кабинет .А при професора като отидох човека цялостен  преглед ми направи и веднага ми помогна без да преувеличавам. Всеки сам си избира .Лекари много и за всички има и добри отзиви и лоши. Аз го препоръчвам ,това е човека благодарение, на който имам едно прекрасно момче и сега ми помага за второ . Таксата е висока ,но я се огледайте ,че то в този град какво евтино остана , здравето винаги е било на скъпото ,аз предпочитам да отида и да дам 100лв ,от колкото да се влача по различни доктори ,всеки да ти изписва различни лекарства и да ти поставят всякакви диагнози .И на края пак си пръснал същите пари ,но придружени с главоболия и ядове .

# 819
  • Мнения: 381
Момичета, предстои ми раждане и се колебая за избора на екип. Следя се при д-р Кузманова и знам, че изражда, но каква е процедурата, ако реша, че не искам да раждам при нея, а при някой друг? Не съм взела решение още (зависи от следващия преглед и дали ще се наложи секцио), но искам да се подготвя - най-вече какви са ми правата и кога най-късно трябва да започна прегледи при този, който ще води раждането.  

Моля, споделете мнение за д-р Кузманова. Насочила съм се към нея за следене. Утре съм на пръв преглед при нея.

# 820
  • Мнения: 7
Момичета, предстои ми раждане и се колебая за избора на екип. Следя се при д-р Кузманова и знам, че изражда, но каква е процедурата, ако реша, че не искам да раждам при нея, а при някой друг? Не съм взела решение още (зависи от следващия преглед и дали ще се наложи секцио), но искам да се подготвя - най-вече какви са ми правата и кога най-късно трябва да започна прегледи при този, който ще води раждането.  

Моля, споделете мнение за д-р Кузманова. Насочила съм се към нея за следене. Утре съм на пръв преглед при нея.

Всеки път ме гледа на ехограф (без доплащане), спокойна е и няма да те плаши излишно, няма да те тъпче с излишни неща. За мен беше плюс и че ме приемаше извън часовете за бременни, т.е. можех да ходя след работа, а не да излизам от офиса през деня (особено първите месеци), тъй като работя доста далеч от Сити клиник. Тя самата роди наскоро и на прегледите ми е споделяла при кого тя е ходила за по-специалните изследвания, какво е важно да се следи и с какво по-скоро могат да те наплашат излишно. За болнични също няма проблеми, доколкото знам (на мен не ми се е налагало да взимам).

Колебанието ми дали да раждам при нея е по-скоро от това, че не знам дали за секцио е най-добрият избор - няма достатъчно отзиви от раждали при нея. 

# 821
  • Мнения: 381
Доколкото успях да проуча изражда заедно с мъжа си д-р Германов в АГ. Може и секцио. Това ме привлече към нея - "затворен цикъл" така да се каже Grinning

# 822
  • Мнения: 958
Имате ли отзиви за доц. Д-р Елис Исмаил?

# 823
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Имате ли отзиви за доц. Д-р Елис Исмаил?

В петък имам час при нея в сити клиник. Мога да ти кажа само цената на прегледа сега- 61 лв е.
Повече-  в петък след обяд.

# 824
  • Мнения: 17
Малко в страни от темата, но на които са ходили в АГ на жк, вземали ли са ви пари за следене на тонове?
Аз хем съм платено, не с направление и искат още по 20лв и не знам защо... Frowning1

Общи условия

Активация на акаунт