Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 115 398
  • 847
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 109
Мнение за д-р Станислав Славчев в Окръжна болница? 🙄

# 766
  • Мнения: 431
Мнение за д-р Станислав Славчев в Окръжна болница? 🙄
Аз се следя при него. За сега съм доволна. Мнение за раждане или? Много е позитивен, всеки път ме гледа на ехограф. Една стотинка не е поискал. Всяко нещо, което е казал е било така. Никога не е бил груб. Има само един недостатък - много се чака пред кабинета. Случвало се е да вляза с 2 ч закъснение.

# 767
  • Варна
  • Мнения: 25 286
И аз го харесвам. Въртя, суча, все при него ходя. Ами имам му доверие и това е!

# 768
  • Мнения: 3 332
Днес ходих да говоря с д-р Бочева и се съгласи да ми води ЖК. Гледам има доста промени в кабинета й от преди 4 години. Най-вече ехографа е нов и е разместено. Дадеми час и поне няма да се притеснявам да си търся лекар.

# 769
  • Мнения: 295
Преди малко се връщам от ФМ при Д-р Цонев. В листа, който ми даде е писал, че съм с висока задна плацента. Лекарката, която ме следи обаче твърди, че съм с ниска предна.
Аз на Цонев му вярвам, но се чудя възможно ли е да е пропуснал да го промени? Има ли мами, при които е имало разминаване?

Същата история беше и при мен. Родих си нормално без проблеми Simple Smile

# 770
  • Мнения: 1 256
Аз плащам 355лв за пакет при д-р Боян Георгиев, преди беше в Майчин дом, сега е в АГ.
Той не работили по здр.каса?

# 771
  • Мнения: 1 068
Аз плащам 355лв за пакет при д-р Боян Георгиев, преди беше в Майчин дом, сега е в АГ.
Той не работили по здр.каса?
По ЗК се полагат точно два ехографа, пакетът е за тези прегледи извън полагащото се.

# 772
  • Мнения: 25 808
По зк се полагат и 3 пакета изследвания, така че като доплащате гледайте какво ви пускат и какво си доплащате.

# 773
  • Варна
  • Мнения: 522
Търся си нов лекар за ЖК по здравна каса,
тази при която съм сега говори твърде много,и вместо да излизам от кабинета позитивна е точно обратното.
Някакви препоръки?

# 774
  • Мнения: 266
Здравейте, някой има ли информация за цената на преглед при М. Давидков, но не свързано с бременност, а така за консултация по нещо, което ме притеснява.  Чувала съм, че е малко по-скъп, но ми е важно да имам компетентно мнение- при предишен проблем обходих повечето от добрите специалисти в града- не съм убедена, че им се доверявам вече. Сетих се, че при него не съм била, ама да се подготвя психически и финансово с отзиви от вас....

# 775
  • Мнения: 18
Малко е относително колко е прегледа при Давидков( може да ти ' предпише'   допълнителен вид преглед. Всичко е по успотрение.
Разбрах, че сега преглежда и в Аг Варна, може да се обадите и да попитате в Мц към АГ, предполагам  че ще е с по поносими цени

# 776
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Здравейте, трябва ми мобилен номер на д-р. Ангелина Симеонова.

Има ли нейни пациентки, които могат да споделят мнение за нея? Говоря по-точно за такива с репродуктивни проблеми, ходила съм при нея само веднъж, но за бременност. Забелязах, че е внимателна и не претупва, но сега отивам по друга причина, за второ мнение по-скоро, просто не знам дали е най-подходящият избор.

Какви са вашите наблюдения за добър специалист при проблемно забременяване във Варна?

# 777
  • Мнения: 25 808
Здравейте, трябва ми мобилен номер на д-р. Ангелина Симеонова.

Има ли нейни пациентки, които могат да споделят мнение за нея? Говоря по-точно за такива с репродуктивни проблеми, ходила съм при нея само веднъж, но за бременност. Забелязах, че е внимателна и не претупва, но сега отивам по друга причина, за второ мнение по-скоро, просто не знам дали е най-подходящият избор.


Какви са вашите наблюдения за добър специалист при проблемно забременяване във Варна?
0888270393
Успех

# 778
  • Мнения: 958
Здравей , аз съм  пациент  на доктор Юдова от Майчин дом и съм много доволна от работата на нея и ин витро центъра . Simple Smile

Здравейте, трябва ми мобилен номер на д-р. Ангелина Симеонова.

Има ли нейни пациентки, които могат да споделят мнение за нея? Говоря по-точно за такива с репродуктивни проблеми, ходила съм при нея само веднъж, но за бременност. Забелязах, че е внимателна и не претупва, но сега отивам по друга причина, за второ мнение по-скоро, просто не знам дали е най-подходящият избор.

Какви са вашите наблюдения за добър специалист при проблемно забременяване във Варна?

# 779
  • Варна
  • Мнения: 135
Здравейте, трябва ми мобилен номер на д-р. Ангелина Симеонова.

Има ли нейни пациентки, които могат да споделят мнение за нея? Говоря по-точно за такива с репродуктивни проблеми, ходила съм при нея само веднъж, но за бременност. Забелязах, че е внимателна и не претупва, но сега отивам по друга причина, за второ мнение по-скоро, просто не знам дали е най-подходящият избор.

Какви са вашите наблюдения за добър специалист при проблемно забременяване във Варна?

Д-р Александров

Общи условия

Активация на акаунт