Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 44

  • 60 200
  • 722
  •   1
Отговори
# 600
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да, нещо такова Smiley На прав път съм била значи...Друг въпрос е, че ако бързам, може и да не видя кое къде съм си сложила Sweat Smile

Слагала съм си от сенките за вежди на очите,ползвала съм основа за сенки вместо коректор под очите...второто беше брутално. ooooh!

Някой пробва ли вече новата версия на ФДТ  мейбелин 24Н - https://remedium.bg/product/137426/maybelline-superstay-24h-dalg … vyat-21-nude.html
Има ли разлика между новата и старата версия-консистенция,цветове...?

# 601
  • Мнения: 2 664
И още нещо забравих да добавя. Има малко различие при блендването след нанасяне. Бронзирането се разпростира на по - голяма площ, докато контура се прелива основно на мястото, където е бил нанесен и стои някак по - "отсечен". Не знам дали се разбра, не съм много по обясненията.  Grinning

# 602
  • Мнения: 20 253
Разбрах те, благодаря. Просто чуденето ми е, дали с някоя подходяща по цвят бронзиращата пудра, може да се контурираш. Или има голяма разлика в текстурите.

Последна редакция: нд, 21 яну 2018, 11:00 от Lemy

# 603
  • Мнения: 2 664
Щом цвета е подходящ за целта, не мисля, че ще има някаква драматична разлика.
Повечето не са с блестулки, защото се поставят около контура, за да изпъкне.

# 604
  • Мнения: 20 253
А когато светлата част от комплекта не е блестяща, като този на показаният Wet n wild, тогава хайлайтър слагате ли отделно?

# 605
  • Мнения: 2 664
Да, може да се сложи. Намерих снимка, която се вижда къде се слага светлото
Скрит текст:

# 606
# 607
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Правилно са отговорили момичетата за бронзиращите пудри. Цветовете са топли и по-меки, служат за придаване ефект "целуната от слънцето кожа". Аз ползвам целогодишно и често се контурирам с тях, защото съм бяла. За сгъвката на окото също стават.

Светлата пудра, която не е хайлайт бих слагала за сетване коректора под очите.

# 608
  • Мнения: 20 253
Мерси Ивче!

# 609
  • Мнения: 7 636
Аз съм с топъл подтон на кожата и почти изцяло ползвам бронзиращи пудри (винаги матови). Типичните контурни цветове със студен оттенък стоят грозно, кално и сивкаво на кожата ми и не ми отиват изобщо. Може човек да придаде форма на лицето си и с бронзант, но просто внимавайте да не е твърде оранжев, а да има по-скоро неутрален цвят. В тази връзка мисля, че цветът за контур от master sculpt Maybelline 02 е супер за целта. По-горе показаната палитра на Римел я имам, доста е зле, почти не пуска никакъв цвят 02, а 03 е твърде тъмна и цветът на бронзанта е откровено странен. Много хвалят чинията на wet n wild, но аз не съм я пробвала и не мога да дам мнение. Makeup revolution имат една страхотна палитра за контуриране, има и хайлайтъри в нея, и бананова пудра. Страхотна е и всеки може да намери подходящи тонове за лицето си в нея.

# 610
  • София
  • Мнения: 23 179
Скрит текст:
На Екотулс четките са много добри! Нямам оплаквания. Последно на марката си купих четка за пудра. Страхотна е! Купих я от Лили в МОЛ Сердика, че само там намерих да не е в комплект с други четки. Май трябва да взема още една. 23 или 25 лв. струва, не помня точно.

Какво й е на тази четка на Екотулс, че е така хвалена и предпочитана? Аз избирам с очите си Simple Smile, а тези четки с късите си, тантурести дръжки, изобщо не ме привличат.
Отделно, специално за пудра, каква точно трябва да е тя - по-рехава и мека или по-сбита и компактна. Тази, която аз ползвам е от първия вид и ми харесва резултата. Подарък ми е, но подозирам, че комплектът (цял набор от четки са) е поръчка от Али-то Simple Smile

Дръжките на четките са много удобни за мен, независимо дали са с къси, тантурести дръжки или с дълга дръжка. Ето част от четките, които ползвам:

Скрит текст:













Малкото кабуки ми е много любима четка! Четката с дългата дръжка - отначало ме дразнеше дръжката, но свикнах и е много добра за нанасяне на пудра.

# 611
  • Мнения: 1 196
Amiamo, а да имаш отзиви за четките от Boho dual brush серията им? Че съм си заплюла две на RT в beautyselect.com, но видях и въпросните Бохо на екотуулс, имат много хубава промоцийка в момента, но не знам дали да ги взема, защото нищо тяхно не съм опитвала до момента.

# 612
  • Мнения: 17 546
Моите четки за пудри и руж. От Екотуулса имам две еднакви, защото първата я заврях някъде и купих втора, после си намерих и първата Crazy бяха по 17 лв.
Скрит текст:

# 613
  • София
  • Мнения: 23 179
Amiamo, а да имаш отзиви за четките от Boho dual brush серията им? Че съм си заплюла две на RT в beautyselect.com, но видях и въпросните Бохо на екотуулс, имат много хубава промоцийка в момента, но не знам дали да ги взема, защото нищо тяхно не съм опитвала до момента.

Нямам четки от тази серия. Би трябвало да са хубави, както другите четки на марката.

# 614
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Скрит текст:
На Екотулс четките са много добри! Нямам оплаквания. Последно на марката си купих четка за пудра. Страхотна е! Купих я от Лили в МОЛ Сердика, че само там намерих да не е в комплект с други четки. Май трябва да взема още една. 23 или 25 лв. струва, не помня точно.

Какво й е на тази четка на Екотулс, че е така хвалена и предпочитана? Аз избирам с очите си Simple Smile, а тези четки с късите си, тантурести дръжки, изобщо не ме привличат.
Отделно, специално за пудра, каква точно трябва да е тя - по-рехава и мека или по-сбита и компактна. Тази, която аз ползвам е от първия вид и ми харесва резултата. Подарък ми е, но подозирам, че комплектът (цял набор от четки са) е поръчка от Али-то Simple Smile

Дръжките на четките са много удобни за мен, независимо дали са с къси, тантурести дръжки или с дълга дръжка. Ето част от четките, които ползвам:

Скрит текст:













Малкото кабуки ми е много любима четка! Четката с дългата дръжка - отначало ме дразнеше дръжката, но свикнах и е много добра за нанасяне на пудра.

Какво нанасяш с най-късата?

Общи условия

Активация на акаунт