Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 44

  • 60 149
  • 722
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 22 969
Tiffany А, ползвам най-вече когато нанасям перли / хайлаитър или озаряване/, руж,
 за пудра също става, удобна е за нанасяне на бронзант. Но за руж имам друга четка.

# 616
  • Вестерос
  • Мнения: 38 349
Мерси Simple Smile

# 617
  • Мнения: 20 214
Да се похваля, взех си базата за сенки на Никс, нашите и лепнали етикет Сенки за очи, та 5 минути се чудех това ли е или не е, хем на опаковката си пише - база. И едни сладурски розови сенки:
Скрит текст:
За съжаление, бронзиращата пудра с леопардовия принт на Аура, която си бях харесала, не ми отиваше изобщо, най-добре ми стоеше тази:
Скрит текст:

И да ви питам за четките на Екотуулс, имаше 3 вида четки за пудра, № 1, 4 и една без номер:
Скрит текст:

В сайта на Екотулс намерих 1 и 4, тази без номер я няма, вероятно е по стара, но се чудя коя да избера, ако взимам от тях, вие какво ще кажете?
https://ecotools.com/full-powder/p/1600
https://ecotools.com/sheer-powder/p/1200

Имаше още и на Лумс за 11 лв, и на Титания за 13.

# 618
  • Мнения: 17 546
И да ви питам за четките на Екотуулс, имаше 3 вида четки за пудра, № 1, 4 и една без номер:
Скрит текст:
Моята е точно тази най-дясно без номера, достатъчно голяма е, удобна ми е и много си я харесвам (и двете Grin). Един косъм не е паднал, цената им и на двете беше по 17 лв, в различно време купувани.

# 619
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729
Аз бих избрала тази в средата. На нея си пише, че е за пълно покритие. Първата е за sheer, а третата не мога да я преценя, но от снимката не ми изглежда сбита.

# 620
  • София
  • Мнения: 386
Да се похваля, взех си базата за сенки на Никс, нашите и лепнали етикет Сенки за очи, та 5 минути се чудех това ли е или не е, хем на опаковката си пише - база. И едни сладурски розови сенки:
Скрит текст:
За съжаление, бронзиращата пудра с леопардовия принт на Аура, която си бях харесала, не ми отиваше изобщо, най-добре ми стоеше тази:
Скрит текст:

И да ви питам за четките на Екотуулс, имаше 3 вида четки за пудра, № 1, 4 и една без номер:
Скрит текст:

В сайта на Екотулс намерих 1 и 4, тази без номер я няма, вероятно е по стара, но се чудя коя да избера, ако взимам от тях, вие какво ще кажете?
https://ecotools.com/full-powder/p/1600
https://ecotools.com/sheer-powder/p/1200

Имаше още и на Лумс за 11 лв, и на Титания за 13.



Изобщо не съм доволна от Титания. Взех си тази кръглата, която става и за коректор и за фон дьо тен. Нанася добре продуктите, но косъмчетата падат много бързо.

# 621
  • Мнения: 2 122
Момичета, наистина ли в Парадайз няма Лили? Днес питах на гише информация там и ми отговориха така. Направо не повярвах  Rolling Eyes

# 622
  • Мнения: 20 214
Силки, да беше слязла 2 спирки с метрото, в мола срещу Хемус, там има, но пък персонала беше ...едни буцуняци, че и не знаят какво продават Sick
Лили, 18 лв е сега четката, малко инфлация, номер 4 е 21.
Мерси момичета, ще го мисля.

# 623
  • Мнения: 2 122
Леми, днес беше обиколка - от разходка на Драгалевския манастир, после през Южния парк и ... се озовах в Парадайз. Обходих основно ДМ и мислех да огледам и в Лили, но....ударих на камък.
Намерих си Лили, в Младост 2 Simple Smile, далечко, но бях там и по друга покупка, та си свърших работата Simple Smile Вече, обаче ще знам, да не разчитам за този магазин на Парадайз.

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Одеве бях до ДМ за пяна за коса и околоочен крем. Грабнах черната пяна на Балеа и кремчето с уреа за тест. Забърсах и флуида на нивеа и крем пяна за ръце с малинки(мирише уникално). Гледах пак лакове за нокти. От много време търся безцветен лак с малки блестящи частички, е такова животно няма! Та прибрах се и ме връхлетя идея ....

Много съм доволна HugSunglasses

# 625
  • Мнения: 17 546
sunbeammm, искам да ти кажа, че едно време точно така се правеха лаковете. Бивша вече колежка, навремето работила в Лакпром, ми беше дала перла на прах, която можеше да се добавя в безцветен или в цветен лак, както и цветове на едни люспички, които се добавяха в лак, и променяха цвета му. Възможно е лакът обаче да съхне по-бавно или да стои леко лепкав, и мек. Запечатай отгоре с топ лак.

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Гледам аз в инстаграм, че е голям хит по партита на essence да си правиш сам лакове, гланцове, пудри с пигменти. Даже и един бар има, сядаш пиеш кафе и си майсториш Grinning. Реших, че няма какво да губя най-много да хвърла лака. Точно него грабнах защото бързо съхне, а ми е важно хихихи, няма промяна в това отношение, но и аз мъничко сложих. Запечатах с топ, че стоеше някак матово. Blush

# 627
  • Мнения: 9 575
sunbeammm, искам да ти кажа, че едно време точно така се правеха лаковете. Бивша вече колежка, навремето работила в Лакпром, ми беше дала перла на прах, която можеше да се добавя в безцветен или в цветен лак, както и цветове на едни люспички, които се добавяха в лак, и променяха цвета му. Възможно е лакът обаче да съхне по-бавно или да стои леко лепкав, и мек. Запечатай отгоре с топ лак.
Едно време като нямаше голям избор от цветове с какво ли не сме си майсторили лакове- сенки, мастило... Laughing Сега има хиляди и на някои пак не са ни достатъчно и не ни стигат  hahaha

# 628
  • Мнения: 2 183
Флормар имат едни лакове, които се водят Pearly, аз си взех един розов нюд, който седи по същия начин.

А в Лили видях някакви нови (?!) лакове за нокти - TwentyOne(21).
Взех два. Лакирах се и запечатах с топ лака на Perfect. Ноктите ми не са мръднали 4 дни. Няма дори обелени връхчета. Shocked

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Имам от флормарските Pearly серията, при мен съхнат изключитееееелнооо бавноооо. Нямам нерви да чакам цял ден да съхне и после пак да имам щети.  Не знам при вас как са?  За сега тази опция с хайлайтъра ме устройва, но продължавам да се оглеждам.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт