НАРЪЧНИК ЗА КРАСИВО ТЯЛО И ОТСЛАБВАНЕ

  • 696 922
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 5 820
   Пак се заговори за диети. Няма ли как да се напълнее? Навсякъде има статии за диети. Слаба съм доста и всички казват, че имам прекрасно тяло, особено от мъжката част. Искам да натрупам мускулна маса. И разбира се, да наддам някой килограм. Много добре виждам в огледалото, че съм много слаба и ще се счупя.

   Единственото полезно нещо в този форум са упражненията и начина на приемане на вода.
Успоредно с оптимален за твоята физическа активност калориен прием от продукти с висока хранителна плътност, трябва да добавиш и упражнения с тежести. Те са задължителни за оформянето на хармонично тяло. 

   Благодаря за отговора.

# 871
  • Мнения: 4 941
А как може да се разбере дали човек задържа вода в тялото си.

Аз дълго време не си обяснявах защо някои сутрини обувките са ми тесни. Оказа се, че имам хормонални проблеми и задържам много вода. Подуване на пръсти, крака, торбички под очите, подуване на корема и т.н. все са симптоми, но не винаги значат това.  Wink Има и едни кантари, които измерват мазнини, вода и т.н. и определят дали имаш някакво количество излишно количество вода в организма.
Благодаря за отговора!
От това, което избори само корема ми се подува понякога.
Къде ги има тези кантари, май не съм ги срещала.

Ще се радвам, ако някой ми обясни ясно и кратко тази диета на Дюкан, четох в една тема, но нищо не схванах. Някакви ударни периоди, в различни дни, според килограите, които искат да се свалят...такива неща. ooooh!

# 872
  • Мнения: X
Дюкан е само мазнини и протеини,неограничено,и минимално въглехидрати.Според много лекари и специалисти тотално неработеща в дългосрочен план диета.Ето кантар http://nemski-centar.com/Kanter-el-stjklen-sivo-byal-maks150kg-S … D1%82%D0%B0%D1%80

# 873
  • Мнения: 4 941
Дюкан е само мазнини и протеини,неограничено,и минимално въглехидрати.Според много лекари и специалисти тотално неработеща в дългосрочен план диета.Ето кантар http://nemski-centar.com/Kanter-el-stjklen-sivo-byal-maks150kg-S … D1%82%D0%B0%D1%80
Защо тогава толкова хора я хвалят? newsm78

# 874
  • Мнения: 1 203
В Дюкан мазнини няма, ама изобщо  Peace
Само белтъчини е и я хвалят, защото дава резултати ... за съжаление не е добра за организма, но понякога хората са склонни да пренебрегват предупрежденията, ако свалят с бързи темпове и временно се чувстват добре.

# 875
  • Мнения: 4 941
Имам за сваляне едни 5-10 кг.  #Crazy Чудя се с какво да ги сваля? newsm78
С 90 дневната съм сваляла около 10кг. преди време и ги задържах доста, но вече не ми действа тази диета, явно организма свиква. Rolling Eyes

# 876
  • Мнения: X
Леле ужас,обърках се с диетата на Аткинс Grinning
Дюкан е още по-зле,резултати има,но токсичния удар от белтъчините за храносмилателната система и за бъбреците не си струва,поразрови се в нета и ще се шокираш,меко казано  Sick

# 877
  • Мнения: 4 941
Леле ужас,обърках се с диетата на Аткинс Grinning
Дюкан е още по-зле,резултати има,но токсичния удар от белтъчините за храносмилателната система и за бъбреците не си струва,поразрови се в нета и ще се шокираш,меко казано  Sick
Ти сещаш ли се за някоя друга диета? Rolling Eyes
Трябва ми някакъв режим, когато кажа, че само ще се ограничавам не ми се получава. Sad

# 878
  • Мнения: X
Освен да пробваш нещо от тези-мини малко на веганска храна-въглехидратни храни без ограничение,тук философията е,че не са важни калориите,а произхода им,махаш всичко от животински произход.Или пък си хапваш от всичко по малко(при мен винаги действа).Или ОБЪРНАТАТА ДИЕТА-което си свикнала да ядеш вечер, го ядеш на закуска,а вечер ядеш закуската си.Така например,ако вечер обичаш да прекаляваш със сладко или пък с пържено-яж го сутрин,а вечер кисело мляко,овесени ядки,защо не някое мюсли.Или да хапваш каквото искаш,само че не и след 17-18ч. Peace

# 879
  • Мнения: 4 941
Лошото е, че аз сутрин рядко закусвам. Ставам и пия само кафе, така карам до обяд. Повече хапвам вечер, там ми е грешката. Също ям много сладко, направо съм пристрастена, сега се опитвам да го намаля. Трудно ми е. За това искам да се водя по някакъв режим, защото някак си като знам ,че съм на определен режим го спазвам, а иначе всичко се проваля. Може би е на психическа основа.

# 880
  • Мнения: X
Ама спокойно,нормално е,захарта е по-пристрастяваща от хероина,доказано е Hug
Като не закусваш си забавяш метаболизма най-общо казано,закусвай,а другото ядене може да намалиш Peace

# 881
  • Мнения: 4 941
Мерси за съветите! bouquet Ще видим какво ще направя.Ако не намеря подходяща диета за себе си ще пробвам с ограничения.

# 882
  • София
  • Мнения: 11 116
Такъв кантар има и в някои фитнеси.

# 883
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Лошото е, че аз сутрин рядко закусвам. Ставам и пия само кафе, така карам до обяд. Повече хапвам вечер, там ми е грешката. Също ям много сладко, направо съм пристрастена, сега се опитвам да го намаля. Трудно ми е. За това искам да се водя по някакъв режим, защото някак си като знам ,че съм на определен режим го спазвам, а иначе всичко се проваля. Може би е на психическа основа.

Това , все едно аз съм го писала  като изключим , че не обичам сладко а съм повече по соленото и хляба.
Не закусвам , може и да не обядвам , цял ден съм на кафе и вода , а вечер се наяждам  за цял ден .
 Sick
Нямам движение  , седя по цял ден  Peace

# 884
  • Мнения: 4 941
Лошото е, че аз сутрин рядко закусвам. Ставам и пия само кафе, така карам до обяд. Повече хапвам вечер, там ми е грешката. Също ям много сладко, направо съм пристрастена, сега се опитвам да го намаля. Трудно ми е. За това искам да се водя по някакъв режим, защото някак си като знам ,че съм на определен режим го спазвам, а иначе всичко се проваля. Може би е на психическа основа.

Това , все едно аз съм го писала  като изключим , че не обичам сладко а съм повече по соленото и хляба.
Не закусвам , може и да не обядвам , цял ден съм на кафе и вода , а вечер се наяждам  за цял ден .
 Sick
Нямам движение  , седя по цял ден  Peace
И аз нямам движение сега, освен, че почнах клекове и плак у дома. Не започнах никаква диета, не намерих, а и стимула никакъв го няма. За сега само се ограничавам. А така ме изкушава сладоледа в тази жега.

Общи условия

Активация на акаунт