Звездни компромати - 349 част

  • 111 122
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 906
Значи не само на мен ми се е сторило, че Никол Станкулова си е правила нещо на устните. Обеснявам аз на мъжо, но не ми повярва. Но ето, че и на вас ви е направило впечатление.
Браво на мъжа ти! Ако го кажа на моя мъж, той ще пита коя е Никол Станкулова.

# 676
# 677
  • Мнения: 3 677
Лиляна Павлова се е разлютила от писаници в жълтурите, че била в костюм на Армани на откриването в НДК. Какво е тоалетчето в крайна сметка?

http://m.dir.bg/dnes/news/26804040/
Армани? ЪпсурТ, не шият толкова голяма номерация.
Майтапиш  ли се? Шият всичко, което поръчаш и можеш да си платиш. Че и на място за час го прешиват, ако нещо не те кефи случайно.
Естествено, че се шегувам  Simple Smile. Трябваше да сложа  Whistling

 Оххх, Дензи, императрице моя!
в миналата или по-миналата тема,аз  обобщих на едро, че дебелите дами няма как да пазаруват дизайнерски неща, защото дизайнерските къщи не шият подобни размери.
Като всяко едно обобщение на едро, това ми твърдение нито е 100% вярно, нито задълбочено, нито засягащо всички потенциално възможни нюанси и възникнали ситуации.  Crazy Може и  някой да ме е прочел и евентуално подвел, за което дължа извинения.  bouquet
 Значи, като каже някой пазарува или шопинг правила Лиляна, аз си представям как отива в бутик, грабва нещо от закачалката, облича, плаща, и си заминава да си го носи, със здраве. И точно такава ситуация имах предвид тогава.
А това няма как да се случи в дизайнерски бутик общо взето. Обаче, ако си дебела и богата дама, с повече свободно време, разбира се, че важат други правила. И мерки ще ти вземат, и по тях ще ти ушият каквото си пожелаеш. Така че, може всичко по принцип.
 Аз обаче не вярвам Лиляна да шие по мерки при Армани.
Много ме мързи да се обяснявам и по принцип много ме мързи за много неща.
Била съм обаче 100кила, знам какво е. Шиши ми викаше "Милионери сме, колко държавна пара съм присвоил в тоз живот, мама и тя, всичко за теб правим, а ти ходиш с изтъркани джинси и миризливи маратонки, вземи се докарай малко, не ни излагай така!"
 Обикалях от бутик на бутик, нищо нямаше като за мен, от обикаляне отслабнах и сега, ей ме на, седя си в армани от пети до глава...И пиша глупости в бгмама.  Simple Smile
 Гущеров и Светлето наистина са страхотна комбинация. Живи здрави да са и все така да ни радват!
Наистина ли някой си мисли, че Мара е оставила Хриси доброволно? След всички сълзи нейни по голямата къща и голямата кола?  hahaha
 Аз, да си призная, не очаквах да е толкова семпла Марчето, но тя ми промени мнението много бързо в брадъра. Видя ми се  направо вдлъбната, след всичките си богати мъже да излиза от големите им къщи по терлиците, с които е влязла, умна, в някой друг живот.
 Шакира имала проблеми с испанските данъчни служби, прочетох преди малко.

# 678
  • софия
  • Мнения: 25 629
Мерк, забавна си, разсмиваш ме в повечето случаи, приятно ми е да те чета, но си признавам, че не те следя изкъсо. На моята възраст все имам някакъв житейски опит и лични впечатления.  Шегувах се, но пропуснах, че понеже не се познаваме, трябваше да сложа нещо, което да маркира това. По-скоро съм на твоето мнение, че жена с финансовите възможности и физически дадености на Лилето си шие по-голяма част от гардероба, а не влиза в магазин, пробва, правят корекция и тя излиза с торбите (носят й ги в хотела).

Последна редакция: вт, 23 яну 2018, 19:20 от zvаnchе

# 679
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Кажете ми, че майка й й е направила снимката на задницата на Понито Wink
Ако не майката, то приятел. Малкото пони няма гадже и абсолютно разбирам защо... Кой е достоен да се похвали с достатъчно яки  рамене да носи малката принцеса и голямото й ремарке ?

Наистина ли някой си мисли, че Мара е оставила Хриси доброволно? След всички сълзи нейни по голямата къща и голямата кола?  hahaha
 
Не мисля,че го е оставила. По-скоро мисля,че е седяла на два...стола твърде невнимателно и са я хванали.
После са я изхвърлили като мръсно коте,тя се е обаждала да моли поне колата да не й взимат,а в ответ е получавала само обяснения каква к-ва била. И това по нейни разкази от ВБ... Ако не беше толкова ниско,щеше да е смешно. Голяма дама,голямо нещо.
Единствено ми е жал за детенцето в което със сигурност рефлектират неща,които не е заслужило.

# 680
  • Мнения: 3 677
Joy  Как така няма да ме следиш изкъсо пък ти, своеволия?!
 Исках само да се поправя самата себе си.
  Peace Hug
 

Мерк, забавна си, но си признавам, че не те следя изкъсо. На моята възраст все имам някакъв житейски опит и лични впечатления.  Шегувах се, но пропуснах, че понеже не се познаваме, трябваше да сложа нещо, което да маркира това. По-скоро съм на твоето мнение, че жена с финансовите възможности и физически дадености на Лилето си шие по-голяма част от гардероба, а не влиза в магазин, пробва, правят корекция и тя излиза с торбите (носят й ги в хотела).

 

# 681
  • софия
  • Мнения: 25 629
Уф, ами как да се реванширам? Embarassed

Great minds think alike
Скрит текст:
, though fools seldom differ.
  Flutter  Hug

# 682
  • Мнения: 8 545
Лиляна Павлова се е разлютила от писаници в жълтурите, че била в костюм на Армани на откриването в НДК. Какво е тоалетчето в крайна сметка?

http://m.dir.bg/dnes/news/26804040/
А,да не би да е обидена,жената да е с Шанел например ,а да я обиждат с Армани. Не знам тези марки произвеждат ли големи номера?

# 683
  • Мнения: 13 377
Излишен изблик, а дали е с армани или нещо друго по-хубава няма да стане

# 684
  • Мнения: 3 677
    Просто я мразят и й завиждат журналистите.
 

# 685
  • Мнения: X
   Просто я мразят и й завиждат журналистите.
 
100%!

# 686
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
ПрЪнцеса.

# 687
  • Мнения: 4 717
Добре де, да питам - сега на Гущи като са му взели книжката, тъпото Светле ли ще му е шофьор? Него явно звездите му говорят, щото нали на фотосесията й бил подарил нова кола с панделка.



# 688
  • Мнения: 13 377
Simple SmileТуй му най-малкия проблем, тате да не резне кранчето, че тогава лошо

# 689
  • Мнения: 31 302
Излишен изблик, а дали е с армани или нещо друго по-хубава няма да стане
Е, по-добре с Армани отколкото с клин и туника от левчето.
Бива я Лилето зарежете. При тези килограми е добре облечена, а чантите.....чантите. Обича тя хубавите работи.

Общи условия

Активация на акаунт