Звездни компромати - 349 част

  • 111 224
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Християн Гущеров остава 2 г. без книжка, плаща солена глоба

Някой нали се чудеше какво става, ако откажеш проба за алкохол...

Сега Светлето ще го кара. Whistling

# 631
  • Мнения: 18 906
Душичка - ще страда сега. Явно много простотии е натворил, щом се е стигнало дотук.

# 632
  • Мнения: X
Нали не смятате, че това ще го спре да си кара скъпарските коли....

# 633
  • София
  • Мнения: 23 128
Да бе, жив да го ожалиш!

# 634
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427

Жалко за Мира Добрева,че така се е издокарала на 45г ,за разлика от  Гала на 51,която изглежда много по-свежа .

Много я харесвах преди около 20г в този й вид на снимката -като кукла Барби беше Persevere

Скрит текст:

# 635
  • Мнения: 31 383
Лиляна Павлова се е разлютила от писаници в жълтурите, че била в костюм на Армани на откриването в НДК. Какво е тоалетчето в крайна сметка?

http://m.dir.bg/dnes/news/26804040/
Армани? ЪпсурТ, не шият толкова голяма номерация.
Майтапиш  ли се? Шият всичко, което поръчаш и можеш да си платиш. Че и на място за час го прешиват, ако нещо не те кефи случайно.

Гала изглежда перфектно, а Мира Добрева е гротеска. Подута е като превтасало тесто в лицето. корекциите и са отвратителни и се обезобрази, без да има нужда. Сигурно се хапе отзад, като се погледне, ама пуста лакомия.

# 636
  • Мнения: 18 906
Гущеров май наистина ще се ожени за Светлето. Тя била съгласна да му роди и повече от две деца Simple Smile Романтика и рози.

Мария добре се е отървала. Първият й съпруг изглеждаше симпатичен поне, но вторият...

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Кланът Кардашиън - Дженър в реклама за СК
Скрит текст:




в статията се чудят, дали снимките потвърждават клюката за бременността на Кайли .... това последното ви го споделям да не изтървете още една евентуална бременност  Crossing Arms никакви клюкарки не сте  Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 яну 2018, 13:54 от . Яна .

# 638
  • Мнения: 24 681
Гущеров май наистина ще се ожени за Светлето. Тя била съгласна да му роди и повече от две деца Simple Smile Романтика и рози.

Мария добре се е отървала. Първият й съпруг изглеждаше симпатичен поне, но вторият...
Мария не се е отървала, а Гущеров я изгони /със 100лв в джоба, както тя самата каза/. Първият и съпруг преспа с приятелката и, че после даже се ожени за нея и иа син....
Светлето не е чак толкова тъпа. Разбра какво иска Криси Sick и навсякъде говори колко деца иска да му роди Wink

# 639
  • Мнения: 7 747
По-скоро Мария го е натирила заради новия и . Peace

# 640
  • Мнения: 18 906
Имам предвид, че първия беше симпатичен външно, като характер не го знам. Вторият сами виждате как е. Но все пак докато беше с Мария някак не правеше толкова лошо впечатление. Сега откак намери голямата си любов, само изцепки и това е едва началото предполагам Simple Smile

# 641
  • Мнения: 46 597
Светлана Василева има ли дете?

# 642
  • Мнения: 6 015
По-скоро Мария го е натирила заради новия и . Peace
Ако го е направила реално защо ще реве по форматите, че я е изхвърлил като мръсно коте без един лв., дори джипа си взел. Горката, как ще я кара без джип.
Не мисля, че се е унижавала да разказва такива подробности само за да му запази достойнството на грухчо.

# 643
  • Мнения: 7 848
Светлана Василева има ли дете?
Не. Но щяла да роди две на Гущерчо.

# 644
  • Мнения: 7 747
По-скоро Мария го е натирила заради новия и . Peace
Ако го е направила реално защо ще реве по форматите, че я е изхвърлил като мръсно коте без един лв., дори джипа си взел. Горката, как ще я кара без джип.
Не мисля, че се е унижавала да разказва такива подробности само за да му запази достойнството на грухчо.

Според мен ги е разказвала ,за да събуди съчувствие и да покаже ,че сама се е оправяла.
Може и да я е изхвърлил със 100 лева в джоба,но той е пръснал тооолкова пари по нея,че хич не и отива да реве. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт