Какъв крем за лице използвате? – тема X

  • 118 604
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8 530
Ползвам само козметиката на NUXE

# 121
  • Мнения: 913
Момичета, кои са корейските марки, които използвате?

Аз лично ползвам по-достъпните: Mizon, Skinfood, Skin Watchers, Innisfree, Tony Moly и т.н. Вече от година някъде ползвам корейска козметика и трябва да кажа, че съм доволна Simple Smile

# 122
  • Мнения: 5 903
Никога не съм използвала азиатска козметика.
 От известно време съм се спряла на Skin Doctors. Не съм била скоро така доволна.

# 123
  • Мнения: 9 193
http://www.banker.bg/sudbi/read/miliardi-ot-choveshkata-sueta
за аморе пасифик Корейската
водещите корейски марки са: Amore Pacific, Missha, The Face Shop, Etude House, Skinfood, и Nature Republic.

Последна редакция: сб, 20 яну 2018, 22:34 от pinko

# 124
  • Мнения: X
Привет. Точно ве чудех къде да си задам върпоса. До сега карах на дрогериини кремове и то не особено редовно. Вече искам да наблегна на по сериозна грижа.

Като за начало ми е изключително трудно да определя типа кожа - може би смесена към нормална. Има леко омазняване в Т зоната но не е фрапиращо. Нямам пигметни петна, сухи участъци и т.н. Пак в Т зоната една идея по широки пори. На 30 години съм.
Предпочитам да започна с хубава, но все пак малко по бюджетна козметика докато не усетя какво пасва на лицето ми.

# 125
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Мерси за отговорите момичета!  Simple Smile
Аморе Пасифик от години ги гледам в Сефора и все ги подминавам. Ще взема да потърся някой сет с няколко продукта да ги пробвам.

# 126
  • Мнения: 2 232
Незнам колко младолики са корейките, но клиник доста успешно изимитираха сашетата с вит. С на корейски бранд. Да не говорим за бб- тата.  А и както видяхме състава на американския и европейския пазар на козметика, по добре един зехтин да си сложа на лицето

# 127
  • Мнения: 18 542
Докато не се научим да гледаме състава на продуктите, а не рекламните надписи на опаковките, все боклуци ще ни пробутват и то за много пари.
Няма значение какво е по произход кремчето, а какво има в него.

# 128
  • София
  • Мнения: 2 061
Никога не съм използвала азиатска козметика.
 От известно време съм се спряла на Skin Doctors. Не съм била скоро така доволна.

+ 1.
Много съм доволна от Gamma Hidroxy и SD White за премахване на пигментация. Ползвам ги все още. Отличен ефект за 2-3 месеца. Заредила съм се и с Argilerine Resist. Скоро ще включа и него в ежедневната грижа.
До тук съм очарована от козметиката на Skin Doctors.

# 129
  • Мнения: 5 903
Аз съм страшно доволна от Antarctilyne Plump3™, а скоро започвам Skin Doctors Beetox.

# 130
  • София
  • Мнения: 2 061
И аз съм го купила, но си чака реда. Ще се радвам на ревю, ако имаш желание да споделиш.

# 131
  • Мнения: 5 903
Непременно ще споделя!

# 132
  • Мнения: 433
Никога не съм използвала азиатска козметика.
 От известно време съм се спряла на Skin Doctors. Не съм била скоро така доволна.

Barbarella, aз си залитам по чистия витамин С и така попаднх на Skin Doctors , добри са.  Какво ще кажеш за
Instant Eyelift, ако си ползвала. В описанието пише - „ ... има бял остатък, може би ще е необходимо да нанесете фон – дьо - тен.“?! А сега виждам, че серумът не е в наличност в сайта им. Стана още по-любопитно.

# 133
  • Мнения: 5 903
В околоочните на Скин Докторс не открих истински анти-ейдж ефект. Затова и около очите нанасям Antarctyline Plump3. Под едното око имам две видими линии, които видимо се омекотиха, а кицето ми стана някак запълнено, стегнато. Много съм доволна.

# 134
  • Мнения: 414
Момичета препоръчайте ми крем.Кожата ми е суха около устата и тук там по бузите.И понякога е мазна в Т зоната.Също често имам пъпчици,черни точки и комедони Sad
Може и нещо почистващо също.
Изпробвала съм доста измивни гелове.

Общи условия

Активация на акаунт