Какъв крем за лице използвате? – тема X

  • 118 815
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 291
Здравейте ,незнам дали ми е за тук въпроса, но не намирам такава тема .Имам назолабиални бръчки, нещо да ми препоръчате?

При мен кремове не помагат, не че съм чула де някой да е открил чудодейното кремче Smile
Но много добре ми се повлияват назолабиалните бръчки от специалните упражнения.
В нета има показани много, прегледай ги и открий "своите"упражнения.

# 661
  • София
  • Мнения: 281
Благодаря ви  bouquet

# 662
  • Мнения: 10 214
За въпросните бръчици има пачове, както за околоочния контур, не съм ползвала и не знам дали действат. Другото е серуми, кремове, масла, да пиеш колаген и много вода и ако пак не получаваш ефекта, който търсиш - тежката артилерия - филъри. Simple Smile

# 663
  • Мнения: 5 276
Аз чакайки да пуснат крема ми на Фитоесенс на промоция си купих Микса на промоция крем и мицеларна вода в комплет и много ми хареса кремчето хидратиращо със 7 процента глицерин. Мисля да пробвам някой по евтини кремове. Омръзна ми да давам пари за нещо от което не виждам ефект. Четох за един крем с хума на Авия козметикс. Ще го потърся и пробвам около 15-20 лв е. Някой ползвал ли го е ?

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
ЗЛОДЕИДА,хубави са на Микса кремовете.Дрогерийна марка са,да,но за цената са доста прилични.
Аз мисля след месец и нещо(да свърши още някой крем),да взема и някой от продуктите на Биофреш.Специално в една друга тема ми препоръчаха йогурт серията да пробвам.Те поне са а доказано качество.

# 665
  • Мнения: 5 276
Сега ще ги проверя какви са тези кремове. Аз вече съвсем се обърках измежду марките и имената.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 610
Аз чакайки да пуснат крема ми на Фитоесенс на промоция си купих Микса на промоция крем и мицеларна вода в комплет и много ми хареса кремчето хидратиращо със 7 процента глицерин. Мисля да пробвам някой по евтини кремове. Омръзна ми да давам пари за нещо от което не виждам ефект. Четох за един крем с хума на Авия козметикс. Ще го потърся и пробвам около 15-20 лв е. Някой ползвал ли го е ?



 Много харесвам тези два крема на Авиа - дневен https://jenata.blitz.bg/moda/posledniyat-pisk-na-modata-dnki-s-golo-dpe-snimki и нощен    https://apteka.puls.bg/bg/kremove/avia-noshten-krem-litze-s-rozv … a-huma-30ml-57817
За първи път чух за тях от тук  http://www.infarmaciq.com/balgarski-kremove-brachki/
Тук също наша съфорумка е писала за тях   https://ineedmoneyforchanel.wordpress.com/2017/06/15/avia-%D0%B4 … B0%D1%81%D1%82-i/

 Аз нямам,какво повече да кажа,освен,че вече не оставам без тях.Страхотни кремчета на смешни цени.
Третия,който се води UNIQUE не ми харесва.Тежък ми е,мазен и не попива добре.Мирише ми неприятнно и цвета му е странен, но пък за пети е добър  Wink

# 667
  • Мнения: 812
ЗЛОДЕИДА,хубави са на Микса кремовете.Дрогерийна марка са,да,но за цената са доста прилични.
Аз мисля след месец и нещо(да свърши още някой крем),да взема и някой от продуктите на Биофреш.Специално в една друга тема ми препоръчаха йогурт серията да пробвам.Те поне са а доказано качество.

За каква кожа е йогурт серията? Мисля да го ползвам зимния сезон, че моята кожа през другото време е мазна.

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
На мен ми я препоръчаха за много суха кожа,точно за зимния период.
Предполагам,че има и за по-мазна кожа някое по-леко кремче.
Аз преди  имах най-обикновения им крем,в пластмасова кутийка,за два и нещо го бях взела.Кожата ми беше доста мазна тогава,а по спомени кремчето попиваше,измазах го до капка.Само вечер го слагах и май през зимата го измазах,не помня точно.Чела съм коментари,че им идва мазен и тежък на някои дами.
Биофреш си имат фирмени магазини,в Бургас имаме,но честно казано никаква идея нямам дали имат тестери.

# 669
  • Мнения: 5 276
И аз четох за тях сега. Благодаря момичета. Това лято ще заложа на такива кремове и каквото е такова . Бръчките така или иначе ще се появяват . Нито Авен, нито Юсерин нищо не ми помага. Минавам на по евтини.

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Ами за бръчки специално кремовете от аптеките не действат.
Имам позната,която само такива ползва,ходи на козметични процедури, лифтинг терапии и т.н.,даже последно беше дала над 300 лв за процедури,никакъв ефект.Здрава е,спи достатъчно,пие вода,но годинките си личат.
Аз лично не търся ефект против бръчки,купувам кремове,защото ако не ползвам,кожата ми се зачервява,става на едни ситни люспи,боли и щипе от сухота.

# 671
  • Мнения: 167
Имам въпрос. Купих си един крем на Виши, но ми идва мазничък. Мисля, че за зимата ще ми е идеален, обаче се чудя как да го съхранявам до тогава.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 5 886
На тъмно и сухо, нищо му няма до зимата.

# 673
  • Мнения: 812
Аз съхранявам в хладилник.

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
И аз щях да питам за съхранението.
През лятото нужно ли е да са в хладилника кремовете,преди все съм имала по някой крем,не ми се е случвало уж да се развали през лятото,но за по-сигурно необходимо ли е да са в хладилника кремовете по време на жегите?
Аз съм слагала спирали и червила,за червилата беше ок,но спиралите си промениха цвета,от наситено черно станаха сивкави.Изхвърлих ги и повече спирала/очна линия не съм слагала в хладилника.
За каквато и да е козметика знам,че не се държи в банята.Там си държа само шампоан,маска за коса,душ гел и паста за зъби.При това само тези,които ползвам в момента,иначе ако застоят продуктите,самата опаковка става като мръсна от влагата.
За кремове за лице е абсурд да стоят в банята, предполагам и за прахообразни продукти,не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт