Какъв крем за лице използвате? – тема X

  • 118 687
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 398
Аз точно в банята си държа кремовете за лице Grinning Така ми е най удобно, след като почистя направо нанасям крем. До сега не съм имала проблем.

# 676
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз държа почистващи средства за лице, маски, масла  и кремове в банята - в шкаф, и не съм имала проблеми засега. Може би защото не са пряко изложени на влагата...

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 9 403
Почистващите средства за лице са ми в банята,кремовете обаче не държа там.

# 678
  • Мнения: 18 542
Имам въпрос. Купих си един крем на Виши, но ми идва мазничък. Мисля, че за зимата ще ми е идеален, обаче се чудя как да го съхранявам до тогава.
Аз имам една кутийка с остатъци от крем на Лореал, от сигурно поне 4-5 години. Не мирише лошо, не си е променил консистенцията, даже не е засъхнал. Не се мажа с него, но го държа да видим до кога така.

Както Тайга е написала, на тъмно и сухо до есента, нищо няма да му стане.

# 679
  • Мнения: 41
[video][/video]
Здравейте, ползвали ли сте крема за лице на NUXE за смесена кожа! Добре ли ви овлажнява кожата ?

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
То и аз намерих в шкафа един забравен крем на Билка с мавруд(много ми харесва парфюма му) и не мирише лошо.
Обаче е годен до 01.2018.Нищо му няма и се чудя да го мажа ли на ръцете/петите или да ходи в кофата.На лицето не бих го мацнала.

# 681
  • Мнения: 18 542
Аз не бих, ако е отворен преди повече от година, ообено ако имам проблемна кожа.

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Тя само на лицето е проблемна,но ще го хвърля крема.
По тялото ми се пооправи кожата.Никак не обичам да се мажа с лосион/олио за тяло,но зимата слагах по мъничко.Сега не слагам и е ок,дано така се задържи за постоянно.
Обаче на лицето е ужас.Не мога да си обясня защо само там е така,но сигурно има причина.

# 683
  • Мнения: 18 542
Не мога да отговоря, но аз също много рядко мажа лосиони за тяло. Нямам нужда, защото кожата ми не е суха. Вероятно и за това ми е много досадно. Докато ми беше мазна кожата на лицето и там не можех да мажа почти нищо, но вече е различно.  Grinning

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И аз докато бях с мазна кожа рядко мажех нещо.
Приятно ми е да се гримирам,но за мазането на крем никак,ама никак нямам желание.
До скоро се случваше и  два дни да пропусна,но като ми се опъне,зачерви и защипе кожата се сещах.И вече ми стана навик-и сутрин и вечер искам,не искам мажа.

# 685
  • Мнения: 1 359
Аз чакайки да пуснат крема ми на Фитоесенс на промоция си купих Микса на промоция крем и мицеларна вода в комплет и много ми хареса кремчето хидратиращо със 7 процента глицерин. Мисля да пробвам някой по евтини кремове. Омръзна ми да давам пари за нещо от което не виждам ефект. Четох за един крем с хума на Авия козметикс. Ще го потърся и пробвам около 15-20 лв е. Някой ползвал ли го е ?
След питанки, коментари, тестове и ровене във форума си купих крема на Авиа с хума. Споделям, че този крем е супер ефективен за мазна кожа, не лъсва и не оставя мазен слой, попива си, хидратира и се държи много прилично. За съжаление минуса е, че няма слънцезащита. 10- 12 лева е редовната му цена. Доволна съм, като се има предвид, че съм пробвала далеч по- скъпи кремове, които лъсват на първия час. Не зная обаче, как би се отразил на друг тип кожа.
Късно се включвам, но дано съм била полезна.

# 686
  • София
  • Мнения: 246
И аз от доста време се каня да си купя кремчето на Авиа, колебая се точно, защото съм със суха кожа, а чета че го ползват повече дами с мазна кожа.
В момента ползвам на Арома 50+, много много ми харесва, консистенцията му е страхотна. В Инфармация четох за него и реших да го пробвам.
Чудя се обаче дали е хубаво да го ползвам по- продължително, при положение, че съм на 32, как мислите?

# 687
  • Мнения: 10 212
И мен ме вълнува този въпрос. Преди време взех един серум за зряла кожа, лицето ми така грейна и то много бързо, но не посмях да повторя.

# 688
  • Мнения: 24 476
И мен ме вълнува този въпрос. Преди време взех един серум за зряла кожа, лицето ми така грейна и то много бързо, но не посмях да повторя.
Би ли споделила кой точно серум?

# 689

Общи условия

Активация на акаунт