Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 3

  • 77 686
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 433
Момичета, днес стягаме багажа за новата клинила. Папката е станала дебела, като готварски рецептурник от 89г. Този път много отгоре-отгоре си подготвих общата картина в превода на епикризите. Та да видим, утре ще споделя, какво е казал доктора. Не ми е нито притеснено, нито развълнувано, по скоро ми е безразлично...

# 136
  • Мнения: 1 680
Успех,  Вики, да ви върви по вода ( може и по мед и масло😀) в новата клиника и там да ви е късмета!Хубаво е, че не се притесняваш

# 137
  • Мнения: 2 673
Успех, Вики! Стискам ти палци! Hug И при мен е така, стана ми безразлично, и по-добре.

# 138
  • Мнения: 505
Успех Вики,правилно си се настроила,колкото по-притеснена си,толкова по го мислиш.

# 139
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Вики успех и от мен !
На мен не ми е безразлично, и колкото и да обещавам, че няма да се разстройвам го прав всеки път, но се възхищавам на всички, които могат да поемат дълбоко дъх и да кажат ок.

# 140
  • In transit
  • Мнения: 11 873
Вики успех и от мен! Стискам ти силно палци.
На мен като за първи път ми е някак странно всичко, някак нереално. Опитвам се да нямам големи очаквания.  Вярвам, че каквото е писано ще се случи.

# 141
  • Мнения: 1 346
   Успех Вики, дано ти дадеш прекрасното начало на темата за новата година! Hug

# 142
  • Мнения: 2 673
Вики успех и от мен! Стискам ти силно палци.
На мен като за първи път ми е някак странно всичко, някак нереално. Опитвам се да нямам големи очаквания.  Вярвам, че каквото е писано ще се случи.
Успех, Мики! Права си - каквото е писано, ще стане. Много късмет ти желая! Hug

# 143
  • Германия
  • Мнения: 79
Момичета, моят опит е неуспешен. Като започна главоболието ми онзи ден и ми стана ясно какъв ще е финала. От 4 трансфера главоболието се е появило при мен на 3 негативни, на положителният тест се появи чак на 8 седмица, когато спря сърчицето.
Годинките си казват думата, въпреки АМХ който при мен в момента е 1,8.
Добре съм. Започвам подготовка по План Б- донорска яйцеклетка.
Дано това да е единственият неуспешен опит в нашата тема.
На всички желая много търпение и сбъднати мечти.

# 144
  • Мнения: 98
Момичета, моят опит е неуспешен....
Добре съм. Започвам подготовка по План Б- донорска яйцеклетка.
Дано това да е единственият неуспешен опит в нашата тема.
На всички желая много търпение и сбъднати мечти.
Дай Б-же всички с такава лекота да мислят..., късмет и силен дух ти желая!
Не всичко е толкова лошо, стигайки се до донорска яйцеклетка... казвам от личен опит..

# 145
  • Мнения: 1 680
luckylucky,  на нашите години, това че имаме план Б , си е направо добра новина- аз така мисля, включвайки и себе си в това число. Така че- продължаваме! Умишлено не ти изказвам съчувствия и съжаления, защото това не е краят-само сме се спънали по пътя, който сме поели

# 146
  • In transit
  • Мнения: 11 873
Лъки, съжалявам много! Прегръщам те и дано това да е последния ти неуспешен опит!

# 147
  • Мнения: 505
Ох лъкии...Frowning1 толкова се надявах да си с +++
Ти си с 1,8 AMH,а аз с моя 0,61 ...,май трябва да е ясен и моя резултат.
Хм. ..в понеделник значи да се подготвям за разочарования.

# 148
  • Мнения: 1 680
bubanka, всяко правило си има изключения! Дано си едно от тях!

# 149
  • Мнения: 2 673
Лъки, много съжалявам! Hug Повлякох лошия късмет в темата още в началото на годината, но дано тя да завърши с успех за всички ни! Късмет ти желая от сърце!
Бубанка, АМХ е обвързан само с броя на фоликулите, поне така ми казаха в Мемориал, няма нищо общо с изхода от крайния резултат, така че не се отчайвай! Успех! Hug
Много късмет желая на всички! Hug
Вики, с нетърпение чакам да съобщиш добри новини! Hug

Общи условия

Активация на акаунт