Нашите кухни - 72

  • 114 701
  • 841
  •   1
Отговори
# 795
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
tasia, хубава кухня! Grinning

За стичането на капки от фурната и при мен така, ако я отворя още загряла. Ако я оставя затворена, никакви капки няма. Е, държа я затворена, докато отстине.  Joy
А когато отворите вратата на фурната ,на горе не се ли вдига пара , която отива в шкафа ,тавана .Отгоре как изглеждат нещата .Понеже и на мен ми харесва да е на високо фурната , но се колебая.На сегашната ни кухня фурната също е за вграждане под плота ,вече 6 г.никакъв проблем никъде .
За почти 3г. ползване на фурна вградена в колона,нямам проблеми

# 796
  • Мнения: 53
Привет, след дълго отсъствие от темата вече с готова кухня за бъдещи наематели . Качвам малко снимки, не са перфектни , но се хваща идеята за стила 😉

[/img][/img][/img]

# 797
# 798
# 799
# 800
# 801
  • Мнения: 39 773
Лееееко не ми харесват тези толкова много тухлички- на барплота, на стената с вратата, плочките в кухнята на стената и плочките на пода.
Като кухня- хубава идея и замисъл, но нещо ми липсва да кажа "Уау"! Дано бързо да намерите наематели, която да я поддържат чиста и спретната.

# 802
  • Мнения: 53
Лееееко не ми харесват тези толкова много тухлички- на барплота, на стената с вратата, плочките в кухнята на стената и плочките на пода.
Като кухня- хубава идея и замисъл, но нещо ми липсва да кажа "Уау"! Дано бързо да намерите наематели, която да я поддържат чиста и спретната.

Благодаря Ви за градивната критика 😉, всеки човек е с различно виждане , а и моите възможности - финансови и интериорни се простират до тук. Качих снимчиците просто за да покажа 😊 какво успях да сътворя сама без намеса на дизайнер 😁

# 803
  • Мнения: 39 773
Да, това си е мое мнение, без да искам да засегна вашия труд. Лично за мен, като погледнах за втори път снимките бих добавила от тапета на тухлички и на бар плота, за да уеднаквя. Просто не ми се връзват керемидените тухли. Ако можех бих ги измазала, дори. Стават много акцентите в стаята- осветителните тела, плочките на пода в кухнята, тухличките на бар плота и тухлената стена....
Но няма как да не кажа "браво" за цвета на кухненските шкафове.

# 804
  • София
  • Мнения: 212
Ms.Bambi, от какъв материал са вратичките на кухнята и откъде са поръчани?

# 805
  • Мнения: 4 785
Много ми харесва кухнята ти, Бамби! Heart
Ето го аспиратора ми, снимката е лоша, не се вижда добре материала, монтиран пак ще го снимам

# 806
  • Мнения: 53
Ms.Bambi, от какъв материал са вратичките на кухнята и откъде са поръчани?

Ако не се лъжа е някакъв модел ПДЧ, кухнята е модулна и е поръчана от фирма DESIGNO Küche Art & Design, правят се нещата в Германия и в Словакия .

No_frame bitch , благодаря Ви 🤗

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 08:06 от Ms.Bambi

# 807
  • Мнения: 855
Ms.Bambi, на мен ми харесва, много ми е свежа Heart Харесва ми идеята за различните осветителни тела, никога не бих си помислила, че толкова различни модели ще се впишат заедно Simple Smile Дано я пазят като своя бъдешите наематели Simple Smile

# 808
  • Мнения: 6 380
Ms.Bambi, и на мен ми хареса много кухнята, доста си и декорирала, съвсем завършено е. Това жилище за краткосрочно или дългосрочно отдаване е предвидено?
Малко в повече са ми и на мен тухлите като цяло в холната част, аз бих заложила на бяло, но предполагам специално червените са подбрани заради бар столчетата с идеята да пазят стената от зацапване. Аз бих го облякла барплота долу с плоскост в твоя случай, иначе и аз съм заложила на такива столчета, но при мен отдолу са шкафчета.
Интересно ми е да видя и останалата част като спални и бани ако решиш да споделиш Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 08:23 от drago_2008

# 809
  • Мнения: 53
Благодаря Ви, Drago_2008 апартамента е за дългосрочен наем, но в момента ми предстои обзавеждане на още един апартамент , който ще бъде евентуално за краткосрочен наем . Ще се опитам да кача снимки от целия апартамент , но само ми дайте идея към какъв линк /страница да използвам за да не задръстя темата със снимки . Този който е готов в момента е с две спални , баня с тоалетна и тоалетна с пералня и сушилня плюс самостоятелен двор от 48кв.м.

Общи условия

Активация на акаунт