Проблем с цикъла

  • 1 337
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте момичета незнам дали пиша на правилното място но не намерих подходяща тема за моя проблем.. всъщност всичко започна така.. трябваше да ми дойде цикъла на 07.01.2018 винаги ми е бил точен +- 1 2 дни най-много и така до 10.01 изчаках и си купих тест за бременност направих го но беше отрицателен и така на другия ден ми "дойде" пиша в кавички защото е силно казано дойде защото е по точно зацапване от време на време вече ту червено ту кафяво наболява ме корема първите дни днес вече ми е 6 ден трябваше вчера да ми свърши но все така продължава да ми зацапва и незнам какво се случва всъщност..имам записан час за гинеколог но е за 23.01 за тогава беше първият свободен

# 1
  • Мнения: 1 485
Здравей. Четейки проблема ти, ми изглежда много сходен с моя, който имах преди време. Оказа се хормонален дисбаланс, но гинекологът най-добре ще ти каже. Времето, стресът оказват влияние на цикъла и хормоните. Пиши какво е станало след прегледа. Не се притеснявай излишно.  bouquet

# 2
  • Мнения: 41
Ще пиша след прегледа благодаря за отговора дано няма някакъв друг проблем

# 3
  • Мнения: 5 442
Преди около година имах един такъв "цикъл", закъсня ми с около 5-6 дена, после ми дойде едно никакво зацапване и продължи около 10 дена. Веднага след като ми свърши отидох на лекар, нищо нередно не се установи. Следващият ми цикъл си беше нормален.

# 4
  • Мнения: 5 468
Понякога се случват аномалии в цикъла, но лекарят ще те прегледа и ще установи, ако има проблем. Не виждам за какво чак толкова се притесняваш.

# 5
  • Мнения: 5 059
Понякога се случват аномалии в цикъла, но лекарят ще те прегледа и ще установи, ако има проблем. Не виждам за какво чак толкова се притесняваш.

"Понякога" се превръща в "доста често",ако въпросната девойка започне да бебеправи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт