Интериорен SOS /9/

  • 116 619
  • 781
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 483
За фугите близко до цвета на плочките. За тухличките не съм сигурна, но може би можете да си позволите и нещо светло сиво. За мебели предлагам някое топло дърво, примерно златен дъб, но може и още по-тъмно да си позволите с тия светли стени и плочки. Нека да имат черни елементи да си кореспондират с кухнята.
Скрит текст:






Ето с фугите:

Не знам към какъв стил се целите, но ето нещо по-женствено:


Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 13:31 от killpop

# 481
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 45
Извинявам се, ако ставам нахална с моите въпроси. Преди време точно тук ме насочихте към избор на цвят за стените, за диван.... и оставам с много добри спомени за тази темичка. При нас стават бавно нещата и има доста за довършване в апартамента, за това питам на етапи. Благодаря за съветите за кухнята!
Пускам снимки на хола, които снимах сега, не са много добро качество, но сега ме е хванала вълната, а и имам време за това. Дайте едно мнение - какво липсва, кое не е трябвало да е така. След време ще има и килим, който много ми се иска да е цвят https://www.kilimia.com/wp-content/gallery/torino/torino_tuerkis.jpg с подходящи възглавници на дивана или тъмно сиво - доближаващо се до дамаската на дивана. Както и картини и други акценти... Цвета на стените в действителност е по-наситено и тъмно пепел от рози. Моля за мнения и съвети!
Скрит текст:
;

# 482
  • Мнения: 39 795
Липсват му цветове, които да са хем акцент, хем да придават малко излъчване, индивидуалност......

# 483
  • Мнения: 9 803
Аз лично бих си сложила цветни възглавнички на дивана и живи зелени растения..

# 484
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 45
Липсват му цветове, които да са хем акцент, хем да придават малко излъчване, индивидуалност......
Много исках да е бяло, водех се от скандинавският стил, който много ми допада. А цветовете мисля да компенсирам с картини по стените, цветни възглавници и килим, дали обаче е така ... ще се радвам на още мнения!

# 485
  • Мнения: 9 803
Добре ти се е получило досега. Килимчето, което си пуснала също е яко. На мен много ще ми хареса и със светъл килим с геометрични шарки. Мисля, че и някакви златни елементи също биха стояли добре. За някои би било кичозно, но според мен на тези цветове много ще отива.

Ето малко реферънс, само дето при вас е тъмен дивана, но мисля, че пак става

Последна редакция: пт, 13 апр 2018, 21:08 от moonriver

# 486
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 45
Добре ти се е получило досега. Килимчето, което си пуснала също е яко. На мен много ще ми хареса и със светъл килим с геометрични шарки. Мисля, че и някакви златни елементи също биха стояли добре. За някои би било кичозно, но според мен на тези цветове много ще отива.

Ето малко реферънс, само дето при вас е тъмен дивана, но мисля, че пак става


Килима е чудесен!

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 6 257

Аспираторът ми не се чува грам. Faber изчислен за помещение над 35 кв.м, с въздуховод фи150. Фирмата си препоръчва такъв размер въздуховод, за да работи с пълен капацитет и да е тих.

Може ли модел?

Ето:
http://m.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=2004

# 488
  • In transit
  • Мнения: 12 074
Излиза ми главната страница на сайта. Не се вижда модел.

# 489
  • Бургас
  • Мнения: 6 257
INCA LUX SMART EV8XA 52
В момента е на промоция 399 лв.

# 490
  • Мнения: 560
Потвърждавам че са добри тези от  серията INCA, за пълно вграждане, без изтегляне, голям капацитет и два размера, по-новите имат и друг дизайн отдолу.

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 16:42 от Нивиана

# 491
  • Мнения: 560
Липсват му цветове, които да са хем акцент, хем да придават малко излъчване, индивидуалност......
Много исках да е бяло, водех се от скандинавският стил, който много ми допада. А цветовете мисля да компенсирам с картини по стените, цветни възглавници и килим, дали обаче е така ... ще се радвам на още мнения!

По скоро английско ви се е получило. Но беда не е това.

 Те ползват много този цвят  robin egg и пастелнорозови.
Добавете лампион например. Малко ми е сурово още.

# 492
  • Мнения: X
Липсват му цветове, които да са хем акцент, хем да придават малко излъчване, индивидуалност......
Много исках да е бяло, водех се от скандинавският стил, който много ми допада. А цветовете мисля да компенсирам с картини по стените, цветни възглавници и килим, дали обаче е така ... ще се радвам на още мнения!
Струпали сте много тежки неща в единия ъгъл, а другият стои като тетрис. Лампион и зелени растения като начало ще е добре. Килим под масичката по-добре не, ще стане много тежко - по-скоро го сложете пред шкафа до телевизора.
Дреболиите до телевизора ги разместете далеч от него, отвличат вниманието.
Аз бих махнала възглавницата на лежанката и вместо това да сложа ярко едноцветно одеало на руло.
Трябва да внимавате за стената над лежанката - картина ще стои доста тежко. Нещо текстурно или комплект 3Д панели с осветление да подчертава формите... или само осветление. Този ъгъл ви е станал много дълбок и тъмен и трябва да го вдигнете и осветлите някак.

# 493
  • Мнения: 39 795
Пак се върнах да погледна последния хол, който обсъждаме. Има ли възможност да се махне шкафа до телевизора и там да се сложи единичния. Да им размените местата?
А да дръпнете дивана по на дясно, за да го "центрирате" към телевизора. И в освободения ъгъл да добавите акцент-масичка, лампион..... И тъмните възглавници на тъмния диван да се заменят с по- ярки, светли.

# 494
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 45
Момичета, много ви благодаря за съветите! Холът не е завършен, това са основните неща, ще има промени, ще има пердета, лампион и телевизора ще е на стената, в другият му край ще има работен кът - бюро, което ще е като секцията, но плота ще  е сив... /чакаме го да дойде/....Просто паричките отидоха за основен ремонт и всичко става бавно, но това пък ни дава възможност да имаме време да мислим кое как.
Честно казано пуснах темичката, но не ви дадох жокер за това, което ме притесняваше - първо избрахме паркета, любим, после обаче се влюбих в секцията... последва дивана и се сетих, че тази секция с тези дръжки ще подхождат на дивана... и така дойде и секцията и започнах да се чудя, дали не стана много бяло, въпреки че..... на нас ни харесва, има светлина, има простор, но исках да чуя и други мнения.
Що се отнася да разменя местата на секционните компоненти - пробвахме не става, стои грозно. Между лежанката и тесният модул обмислям някаква трикрака масичка, на която да има винаги цветя и декорация.
Подсетихте ме за лампион - тук вече наистина не знам какво да бъде, оказа се че е полилей.... Ще ми е интересно за вашите предложения.
Нивиана, благодаря, държах на мнението ти, успокои ме...
--Gal--
П.П. Това за някаква кожа или килимче пред телевизора много ми допадна - благодаря!!!
mariat...
П.П. Както и за висока лампа в ъгъла! Това съм го мислела, но сега ме подсети!

Последна редакция: нд, 15 апр 2018, 01:22 от I T_376031

Общи условия

Активация на акаунт