Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №52

  • 71 731
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 442
Много рязка промяна на героите. Все едно сериалът започва отначало. Кога се запознаха, пък и кръвни братя станаха с новия бос. Според мен в Намък стреля Идил. Не знам защо. Заради бебето. А не е ли все едно. Ферхат е човек на властта, който трябва да разобличи Азап. Или както там се казва. Мен ме интересува само любовната история. Другите пълнежи са измислени и не много добри. Лека нощ!

# 61
  • Мнения: 697

Колелото се върти...той ще плаче повече...а и не само заради нея.
Не знам за кой ми е жал повече Confused

# 62
  • Мнения: 4 369
Аз  мисля, че Йетер го застреля. Идил говореше с Йетер и победоносно се обърна. Сигурно е засегнала много Йетер и затова тя стреля по Намък.

# 63
  • Мнения: 9 541
Божеее, 3 часа ме няма и какво...втори фраг ooooh!
Наде Hug, благодаря, че се сети специално за мен love001
Дани Hug е сложила и фрага с бг-буквички, фантастично Heart Eyes, благодаря и за превода bouquet

Мда, фрагът е пълна мешавица за мен newsm78 Аз не мога да кажа кой стреля по Намък - защо да е Идил, която се жени в същия ден за Намък? Тя е доста уравновесена, пресметлива, интелигентна и хитра, защо да стреля точно днес? Thinking
Защо да е и Йетер? Добър, лош, тя години наред го търпи, обича или нещо подобно newsm78 Не може от две думи на Идил Йетер да извади пистолет и да стреля newsm78 Йетер по-скоро би стреляла по Идил, отколкото по Намък newsm78
Вие сигурни ли сте, че това е женска ръка? Не може ли да е например Хандан или дъщеря и, провокирани от обстоятелство, което още не знаем? newsm78 А да е Айхан? newsm78
Ох, дано няма 1 час суетене по болници за спасяването живота на Намък Mr. Green

Мен най-дълбоко ме впечатлиха думите на Азат:
" Следваш ли пътя начертан от друг, ще стигнеш там, където иска той. А не, където искаш ти."

За АсФер си мисля, че дават само началото на разговора, Ферхат аха да омекне и #2gunfire по Намък ...и пак не стигат до нищо или? Все пак серията е 2.5 часа, има мегдан  да се помирят отново newsm78


Фрагманът е интересен, но много завоалиран, дано серията е динамична и също толкова интересна Peace

ПП. Дописвам...видях уголемена снимка на ръката, държаща пистолета, насочен към Намък. Направи ми впечатление, че ноктите не са лакирани. Значи не са на булката newsm78 Пръстите са по-дебели, помислих си, че може да са и на Джюнеит , но пък нокътят на показалеца, натискащ спусъка, е доста дълъг newsm78

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 02:08 от lia-martin

# 64
  • Мнения: 5 450
Има мъже, които си правят лек маникюр.

# 65
  • Мнения: 1 242
Мен най-дълбоко ме впечатлиха думите на Азат:
" Следваш ли пътя начертан от друг, ще стигнеш там, където иска той. А не, където искаш ти."

И мен Лия, и мен... Hug Умен и хитър е този дядка, ама...хади бакалъм... да видим какви ще ги оплетат с Ферхат...

Инак да кажа за Аслъ от фрага... Уговаря Ферхат да не я докосва, ама му позволи да й сложи  накита на врата.. hahaha Ферхо трябва да е мнооого внимателен да не вземе да я пипне по тази "ерогенна" зона, че да се разпалят пак огнени страсти... И понеже няма как да ги утолят /щото ще спазват уговорката/, ще започне пак една вербална огнена канонада един към друг, от която  и двамата ще  ги боли.... Heart Eyes От любов, разбира се Hug...

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 11:08 от mury9

# 66
  • Мнения: 9 388
Добро утро!  Hug

Един малък нюанс в думите на Аслъ към Ферхат  във фрага "Каквото и да искаш от мен, кажи най-накрая!" Тя не го пита, тя го кара да вземе решение. Явно той не успява да ѝ изпрати категорично послание, защото самият той е объркан.

Хубав ден, момичета! Hug

# 67
  • Мнения: 5 723
Добър ден !

Ако Мухаммет /Намък  и Арзу/Йетер са решили да напускат сериала ,възможно е Йетер да стреля ...той мъртъв ,тя в  затвора -за капак на Ферхат ,щото само това му липсваше  ooooh! ooooh!

# 68
  • Мнения: 9 388
Софи, не се е чувало да искат са напуснат тези артисти, нали? Или?

# 69
  • Мнения: 33 400
Няма да гътнат Намък преди Фери да е разбрал, че му е баща  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 36
Добро утро и от мен, благодаря за фрага и превода!
Преди стрелбата по Намък на мен ми се чу, че каза .... Абидин

# 71
  • Мнения: 9 388
Добро утро и от мен, благодаря за фрага и превода!
Преди стрелбата по Намък на мен ми се чу, че каза .... Абидин
На мен ми се чува Идил!  Grinning Thinking

Въпреки че думи и действия не са винаги в синхрон, така че думите може да нямат връзка със стрелбата по Намък!

# 72
  • Мнения: 5 723
И за  Ебру не се беше чуло , а и онази приятелка на Аслъ ,която им подари торта  или кекс и тя изчезна от екран .

И аз искам Намък и Йетер да си получат "наградите" ,заслужават го !

# 73
  • Мнения: 2 282
като не знаят какво да ги правят героите, нямат концепция за филма и се работи на парче , не е ясно и колко серии ще правят, затова ги убиват...
намък напоследък само на закуски го виждахме в качеството на мумия...и като сън на аслъ видяхме какво ще се случи...стига ни толкова...

# 74
  • Мнения: 9 541
Добър ден! Hug
Само за Абидин не се бях сетила newsm78 Много станаха newsm78, всъщност всички са заподозрени Joy Joy Joy



Как мислите, Ферхат цяла серия ли ще се "сърди" на Аслъ?
Аз залагам, че ще позагладят отношенията още в следващата серия Joy, не може Аслъ все да пита "какво искаш от мен?"

Общи условия

Активация на акаунт