Бихте ли отишли на спектакъл с участието на Максим Стависки

  • 55 352
  • 596
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14 079
След като мълчаливо приемаме всяко безобразие, ама всяко, защо да не ни управляват престъпници? Правят това, което им позволим, а ние позволяваме всичко. Ако покажем, че не одобряваме неговото участие, дали ще го поканят пак? И дали друг, допуснал подобно нещо, ще поканят? Ако спрем да избираме морално пропаднали политици, дали ще продължат да се явяват на избори, знаейки, че нямат шанс и обществото не харесва подобни хора?

# 526
  • Мнения: 6 417
Значи сме се справили с рекламата. Акоме разбираш.
Именно. Срамота ще е, ако още веднъж променят датата. Първо беше ноември, после февруари, сега март...Задминаха и Лейди Гага.

# 527
  • Мнения: 5 903
Как не се намери един журналист да попита организаторите: извинете, Стависки ще участва ли?
Но те отиват с предварителната уговорка да не им се задават неудобни въпроси.
Или могат да попитат журналистите: а колко пари ще отдели от хонорара си великият Стависки, за да подпомогне Мануела. Целият хонорар?
И тогава нека се напълни залата.
Но истински журналисти в България няма. Некомпетентни, ограничени и продажници.

Последна редакция: пн, 19 фев 2018, 22:54 от Barbarella"

# 528
  • София
  • Мнения: 2 846
Абе с всяка страница в тая тема попадам на все по-френетични, самонадъхващи се, пълни с омраза постове. Направо слюнка хвърчи от монитора. Какъвто и да е този човек, минал е през съдебната система, получил е наказание според действащите закони, с това животът му не свършва. Професията му е да танцува на лед и го прави. Какво, ако беше монтьор, например, да няма право да влиза в автосервиз ли?

Защо забравихте това:

https://www.youtube.com/watch?v=5-glrPZhRQw
https://www.youtube.com/watch?v=ropfaiIiaFk
https://www.youtube.com/watch?v=IQO8bYFgJSo

# 529
  • Мнения: 4 745
Не искам да го гледам и точка, аз съм майка и се поставям на мястото на родителите на пострадалите деца на първо място!  Каквито и постижения да е имал, не ме трогват!

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 16:38 от No_frame bitch

# 530
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Не мога да разбера защо всички коментират този спектакъл.
Той не нито първият, нито последният в живота на всички участници в него.
Ако Иля Авербух реши, че шоуто му е нерентабилно в България, просто няма да идва тук, но ще продължи да обикаля света и да прави шоу-та на лед.

# 531
  • Мнения: 14 079
Ние не го спираме.

# 532
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Някои хора си въобразяват, че могат да го спрат, както и да казват на Максим какво да прави и къде да ходи.
Чудя се дали ще седне да чете какво пишат за него в бг мама, но едва ли.

# 533
  • София
  • Мнения: 1 223

Не мога да разбера защо всички коментират този спектакъл.
Той не нито първият, нито последният в живота на всички участници в него.
Ако Иля Авербух реши, че шоуто му е нерентабилно в България, просто няма да идва тук, но ще продължи да обикаля света и да прави шоу-та на лед.

През април миналата година, гледам че са имали спектакъл тук - "Кармен", отново в зала Арена-Армеец.
Явно е минало добре, щом се връщат с новия спектакъл.

# 534
  • Мнения: 14 079
Темата е: "Бихте ли отишли...". Ние отговаряме на този въпрос и се обосноваваме защо. А иначе малко ме вълнува дали ще ни чете Максим. Както и малко ме вълнува къде ходи, стига да не утрепе още някой.

# 535
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Поне е минало без ексцесии и хулигански прояви.
Аз не мога да разбера защо се връщат със същия спектакъл, можеха да измислят нещо ново.

# 536
  • Мнения: X
Не искам да го гледам и точка, аз съм майка и се поставям на мястото на родителите на пострадалите деца на първо място!  Каквито и постижения да е имал, не ме трогват!
ОК, не го гледай. Нима някой те кара да го гледаш?

# 537
  • Мнения: 676
И тъй като 17 март наближава - вече има реклама и във форума. Ще раздават безплатни билети и има отстъпка за форумци.
  ПР-ът е добър. Чудно ми е кой е. Никъде не е споменато името на Максим.

# 538
  • Мнения: 5 903
 Би ли ми показала рекламата тук?

# 539
  • Мнения: 676
Грешка. Извинявам се. Прочетох 17-ти, "Концерт на звездите" или подобно и реших, че събитието е същото.

Общи условия

Активация на акаунт