С каква прическа съм днес?

  • 5 397
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
От доста време насам си правя косата така, любимо ми е. Можеш и с преса за изправяне да го направиш.

# 16
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Аз като бързам си правя нещо такова
Скрит текст:
, за две леви ръце като моите се получава добре и става бързо.

# 17
  • Мнения: 3 314
Небрежно прибрана с шнолка
Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 5 059
Спорът кой е най-рошав се приключва,аз бия всички в това отношение хахаха
Само забит молив ми липсва и "гнездото" щеше да е завършено Grinning
В 3 следобед,след доста офис работа съм така!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 878


Аз съм с ефекта на снощните плитки Satisfied Рядко ги правя, понеже косата ми е гъста и отнема време , но ми харесва как стои, макар че на снимката много не личи Sad

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Vervam, това е прическата ми вкъщи Grinning Защото някой се научи, че може да скуби мама. Simple Smile
shushumiga87, и аз на моменти си правя плитки, така носталгично като ми стане. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 059
Vervam, това е прическата ми вкъщи Grinning Защото някой се научи, че може да скуби мама. Simple Smile
shushumiga87, и аз на моменти си правя плитки, така носталгично като ми стане. Simple Smile


И аз си ходя така вкъщи,но и в работата,като ме хванат лудите по някое време Grinning Косата ми е един метър,буквално и на моменти имам пререкания с нея Grinning

# 22
  • Перник
  • Мнения: 160


Аз съм с ефекта на снощните плитки Satisfied Рядко ги правя, понеже косата ми е гъста и отнема време , но ми харесва как стои, макар че на снимката много не личи Sad

Много красиво изглежда, хем небрежно, хем подредено.

# 23
  • Мнения: 3 789
Преди два дни бях така:
Скрит текст:
После така:
- просто вързах горната част от къдриците на понитейл, другата част оставих пусната и донакъдрих там където се бяха поизправили/смачкали
Днес съм така:
- измих си косата, но много ме мързеше да ѝ правя нещо, та резултатът е рошав понитейл

# 24
  • Мнения: 2 266
Аз съм с къса коса и след миене обикновено я суша с четка и сешоар.

# 25
  • Мнения: 442
Преди два дни бях така:
Скрит текст:
После така:
- просто вързах горната част от къдриците на понитейл, другата част оставих пусната и донакъдрих там където се бяха поизправили/смачкали
Днес съм така:
- измих си косата, но много ме мързеше да ѝ правя нещо, та резултатът е рошав понитейл

Последната ми е фаворит!

Общи условия

Активация на акаунт