ОКТОМВРИйче вече пее, гука и се смее - Тема 4

  • 65 023
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Бурса
  • Мнения: 647
Алекс аз не мога да ди препоръчам,но а те питам педиатъра какво лечение назначи или препоръки/насоки. Моята беба е също с АД, по мое виждане де, на преглед сме др седмица. Но аз знам как изглежда от каката, която имаше обаче между 7 и 10 месеца, тогава живяхме в Андора и като се преместихме в Турция и изчезна като с магическа пръчка, та климата за мен е от огромно значение. Добре ама ако си живееш постоянно на едно място как се бориш... Голяма загадка е тоя АД. За сега се самопоставих на диета да видим след 2 3 седмици дали ще има ефект.

# 721
  • Мнения: 35 109
Аз също мисля да взема постелка за под тип пъзел за земята. Така ще му е по-лесно за пълзене, че на леглото е абсурд, а се пробва. Но мъжът ми само дудне, че ще му духа на земята. Къде да го държа тогава?
Аз сложих една гризалка в стерилизатора  и тя се сви Simple Smile
Иначе чистя с препарат за играчки на нук: https://www.hippoland.net/nuk-preparat-za-pochistvane-na-bebeshki-aksesoari
Май това ще става за почистване на постелката: https://www.hippoland.net/nuk-universalen-pochistvasch-preparat- … r-360-ml-10750090

# 722
  • София
  • Мнения: 18 697
Давайте идеи за заглавие на нова тема?

# 723
  • Мнения: 1 102
Ангела, не могат да се стерилизират, пише го на опаковката. Измива се с бебешки препарат.

# 724
  • София
  • Мнения: 685
Ами с хомеопатично лечение, с ненаситени есенциални мастни киселини,  мазане с емолиенти и така, общо взето сега първо сме на дерматолог или алерголог и скоро и лечение.
Пролетта наближава, а октомврийче пюретата на мама обожава.
Пролет бързо се задава, а октомврийчето скорострелно наддава.
Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече.

# 725
  • София
  • Мнения: 18 697
От мен:
Октомврийче ръчички протяга иска вече и да сяда.
Скоро идва време за пюре Октомврийче да яде.

# 726
  • Мнения: X
"С усмивка греят ОКТОМВРИйските лица и стоплят нашите сърца"

"ОКТОМВРИйските деца, те са нашите слънца!"

# 727
  • Варна
  • Мнения: 917
Пролет се задава, октомврийчето усмивки ни раздава

# 728
  • Мнения: 766
Щъркел, мартеничка, цвете, за октомврийското човече!

# 729
  • София
  • Мнения: 874
А на който му харесват всички заглавия? Grinning

# 730
  • Мнения: 217
Страхотни заглавия 😃

# 731
  • София
  • Мнения: 685
Хремата на малчо е кошмарна, нощно време се дави не може да диша, с аспиратора нищо не излиза, а нощно време като пусна прахосмукачката той се стряска и като тръгна да му го слагам в носа той почва да реве неистово, миличкия, много ми е жал. Днес бяхме на консултация, излизаме от нормата за тегло, НАД НЕЯ СМЕ, 7640 на 3 мес и 19 дни, 62 см. Предписа калций на ампули да ги пие през устата, черни капки за носа и едно много гадно, цапащо, цикламено за крустите. Кога минава хремата при бебетата ?? Много се мъчи, горкото Cry

# 732
  • Мнения: 4 005
Всички заглавия са много хубави. Simple Smile
Алекс,скорощно оздравяване на бебчо. Hug
Моят ревльо днес от обяд ме разиграва-гладен съм,не съм гладен,играе ми се,не ми се играе,искам биба или май не..Цял ден или реве или пищи като делфинче а аз циркулирам около него и не мога да го разбера какво иска.За капак и ММ ме ядоса.Сега заспа,а аз мисля да пийна чаша вино и да си успокоя нервите.

# 733
  • Мнения: 325
Александра,ние минахме през черните капки,който освен ,че цапат при нас друго не направиха.После от миналата сряда сме на други те са за очи но стават за бебе и за нос,изписа ми я специалист детски болести ,а не нашата педиатърка.Още слагам от тях тя каза 7 дни,ужасно е да е запушено нослето особенно при хранене ,така се мъчеше милото.Иначе сме на 21 02 на втора ваксина,и дано да минем 6 кг,че като ви чета имам чувството,че не го храня това дете а не е така ,яде по 150,за около 8-10 минути.Омахе и друг проблем бебо не беше акал 4 дни,направо ни побърка събота и неделя такъв рев не бях виждала,и иска само на ръце.Днес се обадих на лекарката каза клизмичка с термометъра ,аз не бях правила такава и извиках майка ми,е наистина помогна ,изака се милото .Ние сме на НАН и досега не му се беше случвало това.

# 734
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 131
Стефи, и при нас е така от два дни и много ме измаря това с яденето.

Общи условия

Активация на акаунт