Пубертетът при момчетата

  • 117 185
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
 Grinning +1 профи геймър!

# 496
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И от мен един геймър  ooooh!

# 497
  • Мнения: 15 560
Моят синковец пък щял да прави компютърните игри. Но пак към тази сфера се е насочил Joy

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
моят е скромен - искал да е бизнесмен, за да работели другите за него, а той само да прибирал парите...... изобщо само финансова част го интересува

# 499
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Нали се сещате за детето, дето искаше като порасне да стане пенсионерка, защото те нищо не правели, само веднъж месечно ходели до пощата да взимат пари Grinning

# 500
  • Мнения: 15 560
Нали се сещате за детето, дето искаше като порасне да стане пенсионерка, защото те нищо не правели, само веднъж месечно ходели до пощата да взимат пари Grinning

 Joy Joy Joy Joy Joy

Това не го бях чувала.

Веднъж със синковеца минавахме покрай една черква пред която имаше доста хора. И проведохме следния разговор:

- Мамо, защо толкова много хора стоят пред черквата
- Защото искат да се помолят на дядо Боже
- Ееее, това е страхотно. Като порасна и аз искам да стана Бог, за да идват хората и да ми се молят

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 501
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 
    Ами от и на мен да ми дадат компютър с най-новите игри и аз ще се закрастя. Те да не са от желязо тез деца.Взех му компютъра и той не мрънка, щот то и няма време. Връща се от училище в 14.30 , излиза в 16.30 и се връща в 21.30. За компютър време няма. Давам му го, ако има да си обработи и качи някой клип,който е снимал през деня за около половин час вечер. Общо взето е уморен и до 11 часа е заспал.
   Изобщо нямам желание да следва моята професия. Освен, че и няма данни за нея. Но и да имаше, не бих го съветвала, въпреки че се води желана. Нито пък на баща му. Общо взето качествата му са за друго направление, нищо общо с нашите професии и слава богу.

# 502
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Нито след средното, нито след висшето знаех какво искам да работя...въпреки че детската ми мечта беше да стана полицайка...Майка ми ме ръчкаше след 7-ми клас къде да отида /то нямаше и голям избор, де/ а също и за висше тя ме натискаше... така че не се учудвам, че детето ми не знае какъв иска да стане. Не е като да имаме някакви професии с мъжа ми, та детето да има пример и да гледа от нас.

# 503
  • София
  • Мнения: 1 055
Калоян също не е наясно със себе си какъв иска да стане и желанията се сменят често-често Smirk
Към момента дори се чуди какво иска да учи след 7 клас, но английски и компютри ще е май комбинацията.
За геймърството мога сага да напиша... Особено сега през зимата като е лошо времето и не може да е навън само се чуди компа или плейстейшъна. Аз и баща му го ограничаваме до 1 час игра вечер и той твърди, че сме ужасни, защото другите родители не го правили. Ужасна майка или не аз зомби няма да отглеждам и ограниченията за игра през седмицата са задължителни.

# 504
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз позволявам по два-три часа, но само в събота следобяд. Всеизвестно е, че съм най-лошата майка на света.

# 505
  • Мнения: 15 560
Аз позволявам всеки уикенд, а през седмицата давам вечер само, ако ми донесе хубава оценка през деня. И аз съм от лошите, защото другите давали постоянно Simple Smile

# 506
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, това как другите давали постоянно и аз съм го чувала найш' колко пъти Joy Ама като се разприказваме с другарки - всичките са зли като мене!

# 507
  • Мнения: 10 993
И моят ще работи геймър. За моята професия няма данни и не бих го насочила.

# 508
  • Мнения: X
Големият е започнал да се замисля за професионално ориентиране. Преди месец му подпъхнах в полезрението една книжка за тийнове с тестове, чрез които разбират какво могат, харесват, цели, умения, развитие ... Гледам рови и онлайн за подобни тестове. Мечтата му е да работи за Адидас, спортните обувки са голямата му страст. Надявам се да поотмине, както предната - даунхил байковете.   Предната седмица получи първите заработени лично пари - за една година треньорство. Много се гордея с него, справя се чудесно като треньор на деца . Предстои да мине официални курсове за придобиване на лиценз, само трябва да навърши 14. Осъзнал е, че спорта е чудесно хоби, но неблагодарна професия и вече се оглежда и ориентира с друг поглед. Преди 2 години беше твърдо убеден, че ще работи хандбалист.

Малкият е категоричен, че ще е компютърен инженер или програмист.  В краен случай физик.

# 509
  • Мнения: 178
Моят синковец пък щял да прави компютърните игри. Но пак към тази сфера се е насочил Joy
+1  Peace и моят така

Общи условия

Активация на акаунт