Гримиране - идеи и техники (Тема № 70)

  • 107 441
  • 755
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 9 488
Аз също съм много приятно впечатлена от молива за очи на Шанел. То за тази цена, се предполага, че трябва да сме доволни, но съм много приятно изненадана и щастлива от него!

Взех си го с гумичка за опушване в единият му край, макар и рядко да използвам, просто ми допадна идеята. Най-приятно се оказах изненадана в къщи, когато в  кутията му намерих и острилка Шанел. Молива е сам по себе си мазен и се нанася гладко, както на водната линия, така и като очна линия на горният клепач, като издържа цял ден. Моят е в тъмно кафяв металически цвят. При друг удобен случай, ще си взема още един и искам това да са ми двата молива, които ще ползвам основно и да разчистя всичко събирано и ненужно през годините.

# 211
  • Мнения: 1 746
Kopche,Водоустойчив ли е твоят молив на Шанел ?

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Здравейте, чета ви от доста време, темата е изключително полезна Wear Lipstick

Имам Naked 3 и много често използвам цвета Dust. Дали го има в отделна сянка? Искам да си купя само него, даже ще се запася, ако го има. Погледнах в сайта на UD, но като че ли го няма. Ако наистина го няма, бих приела и да е много подобен нюанс, който да го замести.

Благодаря предварително Hug

# 213
  • София
  • Мнения: 9 488
Kopche,Водоустойчив ли е твоят молив на Шанел ?
Бих отговорила веднага - да, но направих бърза справка с опаковката и не виждам упоменато изрично като текст подобно твърдение.  newsm78

# 214
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Автоматичните са водоустйчиви.

# 215
  • София
  • Мнения: 326
Здравейте, противно на тенденцията за гримове, струващи трицифрени суми, искам да ви споделя колко доволна съм от фон дьо тена на L’Oréal Paris Infallible Matte, цвят rose. До сега винаги си бях взимала на Мейбълин и се чудех защо лъщя, въпреки всичката пудра, но с този фон дьо тен се родих. Струва 17 лв!!! 😄Поздрави.

# 216
  • Мнения: 1 746
Kopche,Благодаря!:blush:
След чудесните отзиви за молива на Шанел ще пробвам и от стандартния.

# 217
  • София
  • Мнения: 5 567
Моливът на Герлен също се продава заедно с острилка на марката и съм много доволна и от него, и от нея.

# 218
  • Мнения: 167
Моят черен молив е на Римел.Доволна съм.Относно фон дю тените доволна съм от Гош.В момента имам няколко на Ла рош,Виши,Авен,но този на Гош е най хубав според мен.Напоследък съм доста доволна от тази марка.Купих си основа за грим,спирала и фон дю тен и от трите продукта съм доволна.Гледах че имат сенки 4 ки за опушен грим в черно-сивата гама,кафявата гама и лилаво розовата,това са им цветовете.Продавачката каза че били страхотни-трайни и покривни,който обича опушени очи може да опита.Още ми похвали червилата им.Мисля да прожвам някое червило и н да опитам сенките им дано остана доволна.Също така имат и много хубави и качествени четки.

# 219
  • Мнения: 1 893
Препоръчайте ми руж, който да е много лек, без да се натрапва цветът. По принцип не ползвам сенки и руж, само фондьотен, пудра, спирала и леки червила/гланц, но ми липсва съвсем леко освежаване.

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Виж Creme puff на Макс Фактор. Имат 3 светли цвята, ако не се лъжа и в момента са намалени в Лили на 17 лв.

# 221
  • Мнения: 1 893
Благодаря, iv4enceto,
Ще ги потърся.
Относно моливите за очи - аз така и не успях да си намеря такъв, който да не се размазва. Очна линия не правя с молив, ползвам го само във водната линия на горния клепач или вътре в основата на самите мигли, тъй като не мога да похваля с гъсти мигли и по този начин целя уплътняване поне в основата.
Ползвала съм Герлен, ЕЛ, Ланком и още много от бюджетните марки - ами всичко ми се размазва и то само след час.
Шанел не съм пробвала и сега, след тези коментари, обмислям и него като последна възможност.

# 222
  • София
  • Мнения: 901
Препоръчайте ми руж, който да е много лек, без да се натрапва цветът. По принцип не ползвам сенки и руж, само фондьотен, пудра, спирала и леки червила/гланц, но ми липсва съвсем леко освежаване.


Аз дълго време не ползвах руж, но от есента съм с Fairly Precious на Mac от Extra Dimension серията. С много хубав блясък е, може много леко да се нанесе и смятам, че придава хубава свежест на лицето. Силно препоръчвам  Peace

# 223
  • София
  • Мнения: 4 319
Зависи какво търсиш в молива. Някои моливи са идеални за размазване или разнасяне и става много рок опушен ефект. Разнасям ги с обла по-тънка и твърда четка. Удобни за тази цел са ми водоустойчивите на Rimmel, един много мек на Revlon и на NYX дървените

# 224
  • София
  • Мнения: 17 779
Понеже виждам, че обсъждате моливи, искам да питам дали някоя се сеща за мек молив, който след нанасяне после засъхва (тип силиконовите и водоустойчивите). Общо взето такива, за каквито сте говорили в последните постове. В този цвят (десния) Да не е автоматичен и да не е 50лв по възможност Laughing

https://swatchandreview.com/wp-content/uploads/2014/08/Anastasia … on-swatches-2.jpg

Общи условия

Активация на акаунт