Добър гинеколог за преглед - гр. София

  • 1 495
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, нова съм в групата и имам нужда от помощ...
от около месец имам кървене, подобно на цикъл (също толкова обилно), но без болки или неразположения, които съпътстват редовният ми цикъл. Ходих на гинеколог, предписа ми Duphaston, пих го 10 дни  - ефект никакъв, сега съм при друг доктор и се лекувам с Линдинет, така вече няколко дни, но ефекта е същия без никакво подобрение.
Пиша ви, защото доктора при който ходя последно, ми спомена за кюртаж, според него това ще е начина по който ще разберем от къде идва цялата тази кръв.. прочетох доста за кюртажа из форума, но въпреки всичко се притеснявам доста. Живея в малък град и почти нямам доверие на лекарите тук, затова бих искала да потърся някое друго мнение, но колкото повече чета толкова повече се обърквам...
...доста хубави мнения прочетох за докторите в Шейново, но всички бяха дадени във връзка с раждания или водене на бременност, а при мен няма такава(не знам има ли въобще значение).
Не държа да отида при доктор точно в София, града за мен няма значение, важното е доктора да е добър.


# 1
  • Мнения: 7 847
Д-р Румен Раденков. Работи и по ЗК. Беше последно в Токуда. Но набери името в Гугъл и виж къде му е кабинета и в кои дни приема свободно. А някой предложи ли ти  да направиш 3 месечн курс с противозачатъчни, преди кюретажа?
Едит: сега видях, че пиеш Линдинет20. От колко време? Поне след 10 - тия ден би трябвало да намалее. Понеже хормоните са с натрупване. Ако  след първата опаковка не спре, тогава - кюретаж.

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 15:48 от Билян@

# 2
  • Мнения: 3
.. пия го 3ти ден, за мен е нормално все още да няма резултат, но според лекуващия ме лекар ако до понеделник няма резултат е хубаво да се направи кюретаж..
иначе благодаря сега ще потърся за д-р Раденков

# 3
  • Мнения: 668
 Доктор Раденков ми каза, че имам полип. И че трябва да се махне оперативно. Лека операция било. Ходих при други двама гинеколози. Никой не видя полип.

# 4
  • Мнения: 7 847
Колкото доктори, толкова мнения. За мен той точно обратно, предотврати оперативна намеса, направи всичко само с пинсета. А авторката на темата да каже дали е намаляло течението от противозачатъчните. Дано не се стига до кюретаж. А защо не се обърнете към ендокринолог.  Убедена съм, че става въпрос за хормонално нарушение.

# 5
  • Мнения: 193
Доктор Раденков ми каза, че имам полип. И че трябва да се махне оперативно. Лека операция било. Ходих при други двама гинеколози. Никой не видя полип.

при мен беше същото , бях се побъркала 2-ма док казват имаш , други 2-ма нямаш
последните 2 г на 6м ме следеше само 1 док където беше казала , уверено че нямам , по -миналата седмица каза , че имам , не потърсих друго мнение , защото ме бяха побъркали имаш-нямаш дадох сумати пари...и така имала съм и го махнах сега чакам резултати ...и не спирам да мисля....
сега пък се замислих на поста на Билян@ следя си 1 възел на щитовидната...дали пък нещо не е от там и да няма полип...незнам вече...

Колкото доктори, толкова мнения. За мен той точно обратно, предотврати оперативна намеса, направи всичко само с пинсета. А авторката на темата да каже дали е намаляло течението от противозачатъчните. Дано не се стига до кюретаж. А защо не се обърнете към ендокринолог.  Убедена съм, че става въпрос за хормонално нарушение.

Общи условия

Активация на акаунт