Сватба 2018 - V-та част

  • 44 624
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • София, България
  • Мнения: 3 625
Може ли да ме добавите и мен на първа страница - 25.08.2018г.

medissa, ако си го казвала по-рано извинявай, не знаех кой трябва да добавя и кой не и съм добавила само Blond_wimp, че беше писала последна.
В следващата тема Sunflower ще те добави Simple Smile

Свещниците от Джъмбо дори и наличните са хубави много, но не се връзват с моята сватба. Може би евентуално по главната маса биха стояли добре, но ми се искаше да направя първите ни букви
Ако излиза по-евтино от това да ги вземете от агенцията, защот да не ги купите от Джъмбо, така или иначе ще дадете парите, но ще дадете по-малко пари. После ги пуснете в Olx на символична цена. Или във фейсбук има едни групи - базари за благотворителност, аз там продавам неща, от които не ми трябва да изкарвам пари Simple Smile

На нашия ресторант не им позволяват от общината да има заря. Имало жици. Иначе кумата много искаше да организираме заря, ама... няма как...

Това с изкуствените цветя ме уби Grinning

Какви ще ви бъдат украсите на автомобилите? Аз нещо нищо не си харесвам Sad Ще има ли цветя или ще са само с тюл?

# 76
  • Мнения: 882
Purple_peanut на мен за зарята ми казаха, че не я препоръчват, защото  сме в жилищна зона и да няма проблеми с живеещите там . Но преди 22:00 може нещо мъничко . За автомобила съм решила да е украса с цветя и после ще бъде поставена на младоженката маса.

# 77
  • София, България
  • Мнения: 3 625
Така де, нали сме в един и същи ресторант Grinning Grinning Grinning На нас директно ни каза, че не може заря Grinning Може и да ни каза нещо до 22 часа... не помня много много вече, само запомних, че няма да ни се осъществи плана със зарята.

Иначе... за Нова година от Метро купихме една много хубава батерия! Такава заря направи, че направо не можах да повярвам. Струваше 69 лв. Не знам как вървят цените на зарите от специализирани фирми, които идват намясто и правят зарята....

# 78
  • Мнения: 538
Това е от сватбата на моя приятелка, миналото лято. Цветята бяха на колата и след пристигането  ресторанта бяха свалени и поставени на масата. Мисля, че е излишно по 100 лв. за цветя, като може да се съчетае.

# 79
  • Andalucia
  • Мнения: 53
Здравейте, нямате изчитане, едвам ви прочетох Blush

На нас ни разрешават заря но най-късно до 23:00 часа защото сме в центъра на града.  Аз исках да е след тортата но няма да стане... А цените които ни казаха от агенцията са от 600 лева за 3 минути до 1200 лева за 5 минути и по специални ефекти. Не може ние да организираме, трябва да бъде специализирана фирма, да се вади разрешително... много добри цени  ми се виждат 300 които споменавате.

Purple_Peanut нашата украса на колата ще е цветя на дръжките на колата. Добря идея е после да се използват някъде в ресторанта, ще попитам дали ще стане Thinking На капака няма да има нищо. Помислих за балони, Ама май не се връзва много. Също като идеи има "номер" с Just Married и тенекиени кутиии които се вързват отзад на колата като по американските филми GrinningGrinning

Като гледам колко малко време остава Open Mouth А все ми се струва че има време...

# 80
  • Мнения: 120
Може ли да ме добавите и мен на първа страница - 25.08.2018г.

medissa, ако си го казвала по-рано извинявай, не знаех кой трябва да добавя и кой не и съм добавила само Blond_wimp, че беше писала последна.
В следващата тема Sunflower ще те добави Simple Smile

Свещниците от Джъмбо дори и наличните са хубави много, но не се връзват с моята сватба. Може би евентуално по главната маса биха стояли добре, но ми се искаше да направя първите ни букви
Ако излиза по-евтино от това да ги вземете от агенцията, защот да не ги купите от Джъмбо, така или иначе ще дадете парите, но ще дадете по-малко пари. После ги пуснете в Olx на символична цена. Или във фейсбук има едни групи - базари за благотворителност, аз там продавам неща, от които не ми трябва да изкарвам пари Simple Smile

На нашия ресторант не им позволяват от общината да има заря. Имало жици. Иначе кумата много искаше да организираме заря, ама... няма как...

Това с изкуствените цветя ме уби Grinning

Какви ще ви бъдат украсите на автомобилите? Аз нещо нищо не си харесвам Sad Ще има ли цветя или ще са само с тюл?

Аз си направих букет от изкуствени цветя и мисля да пусна няколко панделки от него.

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 13:45 от S_V_D

# 81
  • Мнения: 485
Много красиво се е получили и цветята са много добра имитация.

# 82
  • Мнения: 137
За нашата кола искам нещо съвсем малко.
Няма да има балони, на капака май не искам нищо. Само на огледалата цветя.

Ако има нещо на капака ще е подобно на това.


По масата също не искам много цветя. Като знам, че после ще се изхвърлят...
И аз искам нещо като тази маса, но цветята на половина.

Това е от сватбата на моя приятелка, миналото лято. Цветята бяха на колата и след пристигането  ресторанта бяха свалени и поставени на масата. Мисля, че е излишно по 100 лв. за цветя, като може да се съчетае.


# 83
  • Мнения: 538
Скрит текст:
Може ли да ме добавите и мен на първа страница - 25.08.2018г.

medissa, ако си го казвала по-рано извинявай, не знаех кой трябва да добавя и кой не и съм добавила само Blond_wimp, че беше писала последна.
В следващата тема Sunflower ще те добави Simple Smile

Свещниците от Джъмбо дори и наличните са хубави много, но не се връзват с моята сватба. Може би евентуално по главната маса биха стояли добре, но ми се искаше да направя първите ни букви
Ако излиза по-евтино от това да ги вземете от агенцията, защот да не ги купите от Джъмбо, така или иначе ще дадете парите, но ще дадете по-малко пари. После ги пуснете в Olx на символична цена. Или във фейсбук има едни групи - базари за благотворителност, аз там продавам неща, от които не ми трябва да изкарвам пари Simple Smile

На нашия ресторант не им позволяват от общината да има заря. Имало жици. Иначе кумата много искаше да организираме заря, ама... няма как...

Това с изкуствените цветя ме уби Grinning

Какви ще ви бъдат украсите на автомобилите? Аз нещо нищо не си харесвам Sad Ще има ли цветя или ще са само с тюл?
Аз си направих букет от изкуствени цветя и мисля да пусна няколко панделки анделки от него.
[/quote]

От къде са изкуствените цветя? Изглеждат доста качествени.

# 84
  • Мнения: 120
Благодаря! От Englishhome са. По принцип едното е 15 лв, но аз ги купувах по време на намаление за 1,5 - 3лв.

# 85
  • София, България
  • Мнения: 3 625
Броячът ми отчете точно 5 месеца до 22.06.2018 Relaxed People Bride With Veil Animal Heart Eyes Cat

Много е хубав букета, S_V_D!  Браво!
Наистина са много скъпи изкуствените цветя в този сайт.. сега влезнах да ги видя Scream

Х.Христова,


това е много хубаво! Нещо такова си представях и аз, но ми се струва трудно за изработка. И се чудя как се закача на колата... Ще попитам в цветарския магазин при нас дали могат да измислят нещо подобно, семпло...


До сега не съм виждала украса на дръжките... може би не съм се заглеждала достатъчно по колите на младоженците.
Мислих сама да си направя надпис за отзад на колата, но не исках "Just married". Привърженик съм си на българския език и не ми харесват чуждоезичните надписи за сватба. Може би ако го направя "Бракувани" Grinning

# 86
  • Мнения: 1 730
Нашата сватбена кола ще е бяла, а и не съм фен на претрупаните коли. Представете си щом разчитате на тези цветя от колата , ако нещо стане с тях-ако изсъхнат или се разпаднат при пътуването?

# 87
  • София
  • Мнения: 23 086
Аз не се изразих добре, ние бяхме с батерия също, с която се оправи собственика на ресторанта. Grinning
Ние бяхме с лимузина - определено разход, който можеше да се спести, но мо беше голяма мечта. Grinning А и си вървеше със шофьор. Grinning Имахме само една лилава панделка, беше много изчистено и нежно.

# 88
  • София, България
  • Мнения: 3 625
Нашата кола също е бяла. За това си мисля, че трябва да е нещо семпло. Thinking

# 89
  • Мнения: 1 730
Попринцип 90 минути за заря не е малко, даже мисля че е достатъчно. Много ми харесва и идеята с хартиените фенери. Стои ми обаче въпроса - ами ако подпалим нещо?

Общи условия

Активация на акаунт