КГБ = Клуб на Готините Баби - 186.

  • 72 708
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 18 666
И аз се питам къде е баба Иха ,дали не са и дали бебето да гледа и няма време...майтапа за мен,за нея не знам.Аз станах стара баба вече,ще видим внучката как ще укротяваме  и учим да мълчи.Че  не спира да ръководи,горкия внук,от сега го командват.Тъкмо ще е свикнал.
Замислям се за Кари ,има индикации  за  притеснения. Проверяват убежища на север, има напрежение  при тях,освен природни   ситуации.Те  са подготвени,но все пак...Не  ми се мисли тук как ще бъде в подобни  случаи.Ич ни няма,язък за славното минало,поне да ни лъжат да искат,а  и това не искат.
Иначе съм на руски серияли ,от първи няма да плащам нет пак известно време, наситих се на компютър и почивка си давам.До  тогава имам половин месец да зяпам.
Иначе се почувствах прегърната яко.И ми се спи,но да си изгледам серията.

# 406
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Яжка , заедно са тези карнавали и в Италия -
Венеция вчера беше. Празници и веселба да има. Simple Smile
Фло , неуморна си. Гушки и за теб!
Събахлем ще ходя на доктор за изследвания и викам да отменя от сега Янето-
кафеджийката. Wink
Лека от мен! До скоро писане. Simple Smile


# 407
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 311

 Добро утро, дружки!
Сипах си от среднощното кафе на Жабка, а ще сервирам чайче:

                   

 Жабче, снощи пробвах стъпка по стъпка напътствията ти и се спънах в последната - никъде нямаше надпис Споделяне newsm78 Дори не ми се отвори...

# 408
  • Мнения: 17
Благодаря Ви ,мили!Да ви се връщат пожеланията стократно!Здраве и късмет!

# 409
  • Мнения: 1 334
Добро утро ! Бъдете здрави и щастливи !


Сърдечни благопожелания на всички , които са имали именни и рождени дни .

Тъкмо реших да се обадя и гледам , че и Фло и Борянка са ме привикали. Та по телепатия се явих засрамена.

При мен нищо ново. Ходим да виждаме и погушкаме бебока , но още само спи и яде. Снощи стояхме при него , а мама и тати бяха на пазар

И аз започнах да си мисля , че трябва да пооправя градинката на вилата , но още ми е много студено. Както ни се обадиха местни хора, от силния вятър няколко керемиди на покрива са се разместили и сега чакаме благоприятно време , за да ги оправим

# 410
  • Мнения: 1 082

  Здравейте! Я да се наредя до най-младата баба-знаеш ли може да прихвана. Иха-сигурно се вълнуваш много.
Фло-навсякъде са тези смесени човеци-при мен на работа често ме посещават. А снощи се отвратих в Черешката на тортата-момчето е нещо такова-гадост.Ако имахме свястна телевизия-направо щяха да спрат предаването-то бива лигавщина-това е ЕЛИТА.Царевицата била за простолюдието, за работническата класа...Мислят се за нещо-а са кръгли нули-но явно е платено.
   Вчера почивах-и аз съм човек-макар и сама излязох на разходка-приятно ми беше-на козметик, по магазините.
Да Ви пожелая приятен ден!!!

# 411
  • Мнения: 1 563
Здравейте мили дружки !
Седнах да си пия кафето ,но първо реших да влезна в темата ,че отложа ли е и хайде остава за довечера , а тогава ми се приспива и не ми се пише.Заредих пералнята. Обхнала ме е музата ,да се поразшетам из къщи.

Честити празници на Яжка , Кремчето ,Тони ! Здрави ,щастливи ,благословени да сте !


Фури, как се чувствате след процедурите в Хисар? Сега може да има реакция ,но след 20 дни ще отшумят.
Янче ,видях ви снимките във ФБ и там успях да честитя на Тони ! Стабилна група ! Браво на вас ,все така да сте !
Джили , как е твоето момче ?
Жабче, видях и аз клиповете на фиестите ,които пускаше на живо ! Много са весели !
Фло, хайде не остана, първата сесия  свършва,още малко зор, но пък си нашата гордост ! ♥
Дидимити, много добре правиш ,че си намираш време и за теб , продължавай така !
Ихичка , сега си имате голяма радост и първо ще тичате и правите всичко за бебко ! На село ще има детски кътове  Simple Smile
Тану ,вземай сериозни мерки и се лекувай , ако трябва и антибиотици ,че този грип е много тежък. Ивлин две седмици го изкара на легло.
Борянка, и аз често си мисля за Кари,но във ФБ я срещам от време на време. Бог да ги пази!
Яжка , питаш ме за  ботите. Много съм ядосана ,че още не са готови. Три месеца чакам ,ходих два пъти да проверя ,обаждах се да питам ,все ми казват да чакам имало време. Кога като мине зимата. Аз си поръчах боти  ,по моделите ,които ми показаха и които мисля ,че ще ми са удобни ,но да видим. Вече изгубих търпение и желание. Догодина здраве и живот ,няма да си поръчам в този магазин ,ще ходя на друго място. Не мога да ти дам съвет ,че не знам какви ще са моите и дали ще са добра изработка и дали ще ми са удобни .

Спирам ,че ще ми мине  мерака за чистенето хихиххи


Хубав ден момичета ! Днес се очертава да има слънчице !

# 412
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добър ден!
Да честити и здрави рождениците и именниците!Да им е сладък живота!
Чета от време на време,но нямам желание да пиша.
При мен едно и също.Чакам си датата 6 март за преглед и дано устискам.Днес разбрах,че лекар от екипа на моя лекуващ лекар в Русе идвал и в Кубрат.Та ходих да проверя.И в неделя ще отида на преглед.Да видя първо бъбреци,па после и други неща.
При нас едно хубаво слънчево време,направо ме сърбят ръцете да се поразкърша е градината.
Хубав ден от мен!

# 413
  • Мнения: 18 666
Пълна тишина и информационно затъмнение  от обяд насам.
Мими,първо здравето,че иначе сили и енергия  не стигат за всичко.То  само чувството е такова ,да се разкършим и заредим с физически труд,но едно е да искаш  викат...
Само Жабка се зарежда с хойкане, ще ми се и на мен,но малко ми е пространството за мераците.
Търпи са  времето днес ,всякак бива за сезона,поизлизах да пазарувам, мотах се и аз,да не изостана.
Утре  е  троен празник, кой каквото иска да празнува...Ама забравих третото празнуване за какво е да си избера кое  да бъде.

Водихте ли внуците на Лили рибката?Нашумя  и пълна с противоречия  като пълнен шаран тази рибка,всеки каквото му дойде  коментира.Последно,че  бил присмех над дебелите деца филмът.
За  мен е рано да се вълнувам от рибки.Те  децата не осъзнават посланията ,възрастните пък си измислят и така.
Дерзайте и  лека ви нощ...Отчетох присъствие и мога да дремя.

# 414
  • Мнения: 7 423
                      Привет,девойки!
                      Борянчице,каква лека нощ по това време!Чета ти стиховете във фейса,но не ми остава минутка свободна да пиша и да те поздравя!Ти си скрит талант !Моите ходиха на Лили,ама нещо не чух отзиви пък и не се сетих да попитам.И утре е ден.
                      Не съм чела и не мога да коментирам.Ще чета след малко ,ако ме оставят на мира.Погледнах само последната страничка!
                      При мен прозаааа и няма нищо за писане.Влязох да ви се покажа,че Фло след сесията ще вземе да ни строи в редичка.Липсват емотиконките.
                      Зачезвам към банята и се изтягам на диванчето с филмче - романтично и екзотично.

# 415
  • София
  • Мнения: 8 420
Права си ДИДИА Hug. Поомръзна ми това четене, ама нЕма да се даваме на финалната права. А как ми се иска да се съберем, да се разговорим на живо, да се заредим с положителни емоции. Предвиждам да ви каня на гости малко след 8-ми март (традиционните срещи в клуба на Фло). Темата ще бъде-Ало младежи, търсим  hahahaталанти! Ще имате достатъчно време да се подготвите ( всяка красТавица с номера си Mr. Green )-песен, танц, смешка, стихотворение, сценка...изборът е ваш. Мисля, че ще се получи веселба, а нали това е целта на мероприятието Joy Joy Joy
БОРЯНЧИЦЕ, пускаме те в творческа отпуска. Иначе НЕ! smile3503
МИМИ, миличка, ще стискаме палци, всичко да бъде наред-е, от време навреме се налага по малко ремонт.
ЛУСИ, наближава разходката до Италия, а като се върнеш ще разказваш. Може и до София да прескочиш за срещата на талантите Simple Smile
ДИДИМИТИ, радвам ти се, че намираш време за себе си. Аз да си призная, до сега никога не съм ходила на козметик Embarassed
ИХИЧКА,  Misc Baby Bottle Как го храните бебчо? На кърма ли е или на адаптирано мляко? А водичка дават ли му или е по новите правила? Съветвам те да изпълняваш изискванията на мама-каквото каже, това прави.
На кубратските дружки-ТОНИ и ЯНКА - прегръдки Hug Hug ( БОРЯНИЧ, за теб сега няма  Hug, че да не предозирам  Wink)
ЖАБКЕ, посмях се на картинката-даже я показах на гаджето и му зададох същия въпрос. Къде ще ме водиш?
Ако беше казал "на Палма де Майорка", щях да ви се похваля Mr. GreenЕ да, ама не Mr. Green
Изчезвам, че е време за вечеря-готвих пилешка супичка, пиле с ориз и пекох тиква.

# 416
  • София
  • Мнения: 16 111
Ето съм!
Имате много поздрави от Здравка.
Писа ми днес във ФБ с молба да и направя нов профил тук.
Преинсталирали и комп, не си знае паролата и не може да влезе.
Обясних и, че тук има опция "Забравена парола" и ще и я изпратят на мейла, с който се е регистрирала. Ако и в него не може да влезе ...
Поясних и, че и с ФБ име може да се логне тук и всичко ще е наред.
Да и правя нова регистрация отказах. То трябва първо нов мейл даа и създам, после с него тук.
Нямам никакво време за губене, пък и да помня после чужди имена и пароли.
Все пак ходя на работа, имам 2 -3 часа в къщи вечер за всичко.
Може и да се е разсърдила, но това е положението.
Ако някоя друга добра душа пожелае да и съдейства - разберете се във ФБ.

# 417
  • Мнения: 18 666
В Палма де Майорка,ама друг път.То  не може да младееш  като студентка  и да живееш  като голяма,студентите са бедни хора...
Да ви се оплача докато не съм заспала-2011 сме прехвърлили нотариално семейната кола на брат ми.Не знам къде са документите ,само в данъчното съм ходила с  тях да спра данъците.Имаше желание  на мъжа ми да я подарим на племенника,но те отказаха,вероятно защото само колата даваме,те да си платят разходите по прехвърляне и нататък.Бе  запазена ,с добър двигател ,но моите вече имаха  модерни коли ,тя е Лада-Жигули.И отиде при брат ми да не я прескачам и  гние.Той  в това време с велосипед ходеше до обор на 3-4  км да си гледа кравите, предната зима така изкара.До  тук добре. Но  понеже е извън живота и   чешит мързелив,пък и  не пита и лъже като питахме какво е направил ,не  е ходил в КАТ и не е предприел нищо. Нотариата пази 5 години ,единственото сега  е записаното  в книга прехвърляне,но не и самият акт  и  подписите му.Само удостоверение,че е извършена заверка на подписи с данните ни и номера на акта но самият акт го няма. Не  съм изхвърляла нищо ,всички документи са в кашони на тавана ,но са много и нямам представа къде да търся,а  може и да не  е там,може да е в някоя  папка и да си прехвърлям до сто години и да не виждам каквото търся.Не  съм очаквала от брат си проблеми и съм била  спокойна.Той  иска да я бракува и продаде вероятно на скрап или не,не казва.Прави се на зает като заговорим по въпроса,но ни е страх какво може нататък да ни струва,защото е  наша в КА. Бясна съм. Яд ме е ,че го оставих да си прави каквото иска там ,съсипа всичко ,а  бе двор  и къща за пример.Мрънкала съм,че го научиха да вършат всичко заради него ,че и  паниците да му слагат и вдигат.Всичко. Неспособен да се справя сам и върви  по течението където го отнесе. Неудобно е да се караш с близък ,да му кажеш истината в очите,че го боли и се има за нещо.Дървен философ е голям. Не  дава да влизам там, на  портата ме посреща години вече и  излиза и врътва ключа след себе си да не влезем. Веднъж се промъкнах,че искаше помощ от сина и надникнах- празни гардероби и стаи. Леш от всичкото имане.Не  претендирам за нищо,негово е ,отстъпила съм,но не е уредено  и това документално.Няма как да се откажа изяло от наследство,че има ниви,които няма да оставя да се прахосат ,може да ползва, да се издържа ,но не и да съсипва.Това е труд на поколения преди нас.Някак не съм готова да простя разсипията,те нивите могат да му вземат заради дългове примерно,не че ще ги съсипе по друг начин.
Сега да не го плашим ,да предприеме процедура  по колата,пък като го хванат ,ще го  одръстят,та  няма да му стигне стойността на колата да се оправи,но иначе ние трябва да платим,а има крави добитък и може за момента да се оправи.Треперя от простотиите български,от две седмици вече при сделка се прехвърля,вързано е с КАТ и такова нещо няма да е възможно,но сме сто години назад от белия  свят.Няма такава държава.Иде ми да отида и  не знам какво му направя.Децата ми нямат време и нерви да се занимават сега с него,но ще се наложи в скоро време,ако пак не направи нищо по въпроса. Не  мога да го поставя под запрещение,няма как.Другаде е възможно.Държавата го прави.Социални работници действат. Това е малка част от проблемите с него,по скоро негови проблеми,но ме засягат някак както този,не се знае какво ще дойде занапред,закони и  разни такива дали няма да ни свързват. Иде ми да викам,крещя от безсилие. Аз съм инвалид ,негодна вече за обществото и пак не се оставям  с неуредени неща. Сметките ми с живота са у ред.С роднините не са. Те  и нивите са на дядо.Има още наследници-внук на мамината сестра.
Оплаках се. Не ми олекна. Отровена съм тези дни с него. Страх го е от мен и  се разправя със сина. Или го е срам.

# 418
  • София
  • Мнения: 16 111
Борянка, ти нали си отписала колата в данъчното и не дължиш данъци.
От датата на прехвърлянето вече не е твоя.
Не те интересува той дали я е регистрирал, дали и плаща данъка.
Ако сте я прехвърляли при нотариус  би трябвало те да  пазят в архива копие от договорите.
Може би ще искат такса за копието.
В София като записвам кола в данъчното ми искат копие от договора за придобиване и остава при тях.
Явно човека иска да я даде за скрап. Там трябват талоните и номерата.
Ако талона все още е на твое име ще трябва да се явиш или да му напишеш пълномощно.
За другото - съчувствам.

# 419
  • Мнения: 18 666
Не  си прочела ,нотариусът пази 5 години.Аз не знам къде да търся и  дали имам копие,не помня дали пък не съм го дала.Той  не е предприел нищо-кара я  докато бе платена,после  я захвърли да се чешат кравите.Дадохме я  като платихме всичко.Беше редовна.И с нов акумулатори  други неща.Номерата са у него,но талони няма.В КАТ  е наша.Трима сме наследници и  няма да се съберем заедно скоро..Ужас  е,надявам се да почне да я оправя  и да го вържат.Пълномощните са 70 лв.Няма да ги дам.Няма да ходя вместо него.Яд ме  е.
Само записване на сделката с номерата и данните са пази.Имаме копие от днес. Удостоверение,че такава сделка има.Но  са казали,че нищо не значи това,наша е .

Общи условия

Активация на акаунт