kakvo 6te sgotvite utre??

  • 1 851
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 765
Снощи правих картофена супа, и ориз с месо.

# 16
  • Мнения: 1 195
Замислила съм да направя пилешка супа,че малката много я обича!Пиле с мюсли и сусам на фурна,пресни картофки с масълце и копър,и ако остане време парфе! Hug

леле Гелева много готвене много чудо:)
браво на теб Simple Smile
а аз съм мързел и все гледам нещо на бързо да сготвя Sad

# 17
  • Мнения: 3 388
Днес чух по тв.една хубава рецепта и утре мисля да я пробвам.
  Сваряват се половинка картофи,после се правят на пюре,добавят се 4 яйца,бучка масло,сирене.Всичко се разбърква и се пече в енаглас.Като го пробвам ще кажа...

аз съм го пробвала-много е бързо, лесно и вкусно. Само че аз слагам по-малко яйца и добавям после настърган кашкавал, бекон на малки кубчета, маслини или краставички кисели нарязани на ситно. Може и друго, според моментната фантазия и запасите в хладилника  Wink

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Мисля утре да спретна една лазаня  Grinning

# 19
  • Мнения: 686
таратор
ориз с гъби и пресен лук
картофки с копър
пържоли

и една торта... само че от магазина, че много ще ми дойде готвенето

# 20
  • Мнения: 649
Това си е моя измишльотина,но много се хареса на семейството и често я правя.1пиле нарязано на порции,махам му кожата.В една чиния смесвам мюсли(аз лично използвам на фамилия никола-добро утро)сусам,малко черен пипер и сол(понякога замествам солта със соев сос,който сипвам после в тавичката).Всяко едно парче пиле го овалвам в сместа и ги нареждам в тавичка.На всяко парче слагам малко масълце.Когато малко се позапекат сипвам портокалов сок,ако не съм овкусила пилето със сол-и соев сос.От време на време поливам със сока пилето.Пека до готовност.Дано съм обяснила както трябва!  chefДа ви е сладко!  bouquet
Звучи страхотно, ще я пробвам утре, благодаря Peace

# 21
  • Мнения: 1 546
Леле,мацки,колко много готвите за едно ядене.....пържоли, гъби....пилета.....слатати,торти.... Shocked Което всъшност си е много хубаво,де newsm10Ние сме все още двама и гледам да готвя толкова 4е да не остава дълго в хладилника  People Angel
За утре мисля една мусака с тикви4ки и шопска салтка, а за десерт има 4ере6ки Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 195
аз пък днес НЯМА ДА ГОТВЯ!!!!!
aaaaaaaaa аман
довечера милото ще готви
ама както си го знам наякрая ще отидем някъде на кръчме Simple Smile  Heart Eyes

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 113
Аз днес готвих мусака с картофи и тиквички и дано остане и за утре та да не готвя,но иначе не планирам от предния ден,магазина е наблизо и решавам в движение Banghead newsm64

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Пълнени чушки

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ще видя какво ще сънувам довечера!  newsm12

# 26
  • Мнения: 1 190
Утре ще бъдем извън града и няма да готвя Whistling

# 27
  • Мнения: 966
смятам пица да направя....

# 28
Сьомга на грил./Нарязана на шаиби,подправя се с лимон,чер пипер,копър,без сол/време:7мин.Гарнитура пюре картофи,краставици,Не махаите кожата докато печете

Общи условия

Активация на акаунт