Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 632
  • 896
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 516
Пак да питам - бях чела, че от Асда Гросъри се оскъпява поръчката, защото начислявало някакви допълнителни такси при завършването й. Сега стигнах до края, но нищо друго освен 2 паунда за доставка нямам допълнително. Значи остават само килограмите при превозвача, така ли?
Конкретен пример да дам - поръчвах по една жена от моя град памперси Little Angels, които са 4.50 паунда. Идват ми на 19лв. Тя беше казала, че от Асда имало някакви такси, тук във форума също съм чела нещо такова.

# 556
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Криси, от Асда Гросъри няма оскъпяване - след като платиш доставката до адрес на превозвач, после остава само неговата такса и евентуално Еконт.
От Асда Джордж има оскъпяване с допълнителни такси, ако се пазарува директно до БГ. Ако пак се ползва превозвач, се плащат доставката в Англия, доставката до БГ с превозвач и евентуално Еконт.

# 557
  • Мнения: 2 516
Криси, от Асда Гросъри няма оскъпяване - след като платиш доставката до адрес на превозвач, после остава само неговата такса и евентуално Еконт.
От Асда Джордж има оскъпяване с допълнителни такси, ако се пазарува директно до БГ. Ако пак се ползва превозвач, се плащат доставката в Англия, доставката до БГ с превозвач и евентуално Еконт.
Много благодаря! Hug

# 558
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Точно така,оскъпяването се получава когато поръчваш директно до БГ.

# 559
  • Мнения: 5 599
Кои са хубавите памперси на асда? Благодаря!

Да дам отзиви за тези дънки:
https://direct.asda.com/george/kids/jeans/mid-wash-distressed-pa … ml?cgid=D25M1G1C6
Размер 12-13 идват леко по-къси на дължина ,от предходен размер друг модел. Иначе в ханша са достатъчно широки и в крачолите не са впити. Изглеждат добре.

# 560
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Някои превозвачи преопаковат стоката от Гросъри и си начисляват такса за това, затова се оскъпява доставката.

# 561
  • Мнения: 34
Здравейте, искам да си поръчам една машинка на Calpol, дали е съвместима с нашите контакти?

https://groceries.asda.com/product/medicines/calpol-vapour-plug- … ths/1000022119623

# 562
  • Мнения: 93
Кои са хубавите памперси на асда? Благодаря!
Аз съм много доволна от  Little angels
Да дам отзиви за тези дънки:
https://direct.asda.com/george/kids/jeans/mid-wash-distressed-pa … ml?cgid=D25M1G1C6
Размер 12-13 идват леко по-къси на дължина ,от предходен размер друг модел. Иначе в ханша са достатъчно широки и в крачолите не са впити. Изглеждат добре.

# 563
  • Мнения: 2 516
От Асда кога дърпат парите от сметката след направена поръчка? Още преди обяд направих плащането, но парите ми си стоят по сметката и ми стана странно.

# 564
  • Мнения: 19
Имате ли проблем с поръчка от асда, че от 1 седмица при чекаута, когато си избера слота за доставка ми изписва, че има някакъв технически проблем. Направих нов профил но отново същия тефнически проблем. От съпорта не ми отговарят. Накой да се е сблъсквал с такъв проблем?
..............................
 от началната страница Book Delivery успях да направя поръчката.

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 00:26 от dankg

# 565
  • Мнения: 1 050
Здравейте!
Как да намеря в сайта космонавт/ескимосче? Продават ли? Търсих с какво ли не като име и не успях.

# 566
  • София
  • Мнения: 23 165
Coats & Pramsuits

конкретно са ги написали Snowsuit.

# 567
  • Мнения: 1 050
От вчера не мога да вляза в сайта. Имате ли този проблем?

# 568
  • София
  • Мнения: 23 165
аз нямам проблем, малко бавно се отваря само.

# 569
  • Мнения: 1 050
Това е през мобилен телефон.

Общи условия

Активация на акаунт