Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 630
  • 896
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 241
Ами click here де Grinning

# 571
  • Мнения: 1 050
И там не става Joy
Допълвам: смених браузъра на телефона и всичко е наред.

# 572
  • София
  • Мнения: 288
Здравейте!
Кога се очаква следпразничното намаление?
Интересувам се конкретно от бебешките дрешки. Има ли смисъл да забавя поръчката до тогава?
Иначе съм ползвала техните памперси Little Angels. Доволна съм, но са доста дебели.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 36
Здравейте, някои днес може ли да влезе в  саита? Благодаря!

# 574
  • София
  • Мнения: 23 165
Да, работи си при мен.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 36
Благодаря, смених браузъра и аз!

# 576
  • Мнения: 4 741
В момента има намаление.

# 577
  • Варна
  • Мнения: 1 948
А днес влизате ли? Това ми излиза на мен.

Change of Service

To place an order for delivery to a European country, please visit George.com, Click here

Unfortunately we are unable to ship to countries outside of the EU.

If you need help with an order placed via the Borderfree service, please call the George Customer Service team on +44 (0) 800 952 0101

# 578
  • Мнения: 4 741
Аз избирам UK и проблем нямам.

# 579
  • Мнения: 1 731
Тази страница се появява и ако не сте влезли с акаунта си. Аз имах такъв проблем.

# 580
  • Мнения: 2 241
Не виждам какъв е проблемът с тази страница. Пише, че не може да се пазарува извън ЕС. За пазаруване в ЕС click here.

# 581
  • Мнения: 1 731
Кликаш и пак не се отваря каквото трябва ( ако не си логнат).

# 582
  • Мнения: X
Отвори го с друг браузър, на мен също не се получава през хром, каквото и да цъкам. От телефона проблем нямам. Профил също нямам.

# 583
  • Мнения: 2 180
Здравейте. Вижда ли се някъде раздела с промоциите? В тази нова визия не мога да намеря артикулите, които се съчетават 2 за 7 и 3 за 10 паунда.  Ако случайно нацеля някоя стока, в коша я лови промоция, но аз искам като преди да ги виждам всички, за да си комбинирам.

# 584
  • Мнения: 38
Здравейте, смятам да поръчвам от сайта, но никога не съм го правила. Може ли да ми обясните как става и колко ще ми струва? Харесала съм неща за 50паунда- и дрехи и чаршафи и чайник...

Общи условия

Активация на акаунт