Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 481
  • 896
  •   1
Отговори
# 375
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Здравейте, искам да направя поръчка от Asda direct ( Гросъри ) и от George, как става номера с обединяването на поръчките, за да платя само 1 доставка до УК адрес?

# 376
  • Мнения: 628
Здравейте, искам да направя поръчка от Asda direct ( Гросъри ) и от George, как става номера с обединяването на поръчките, за да платя само 1 доставка до УК адрес?
Не става!
Гросърито и Джордж са две самостоятелни единици/онлайн магазини и за всеки се плаща отделна доставка.

# 377
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Днес пуснах поръчка и от двете - за продуктите от Джордж ми дръпна парички от картата, а за Гросъри - то все още не е. Нормално ли е?

# 378
  • Мнения: 14
Здравейте! Искам да поръчам 4-
5 пакета памперси и 10 пакета кърпи Little angels за детето. Намирам ги в Гросъри на много добра цена, но си правя сметка, че са тежки и с превозвач, който изчислява на килограм май няма да ми излезе ок. Тъй  като изобщо не съм се занимавала с поръчки от чужбина ще се радвам някой да ме ориентира как да процедирам, има ли друго място откъдето мога да ги поръчам и да ми излезе по-изгодно. Благодаря!

Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 11:36 от violetkata

# 379
  • Мнения: 628
Здравейте! Искам да поръчам 4-
4 памперси и 10 пакета кърпи Little angels за детето. Намирам ги в Гросери на много добра цена, но си правя сметка, че са тежки и с превозвач, който изчислява на килограм май няма да ми излезе ок. Тъй  като изобщо не съм се занимавала с поръчки от чужбина ще се радвам някой да ме ориентира как да процедирам, има ли друго място откъдето мога да ги поръчам и да ми излезе по-изгодно. Благодаря!
Преценете си дали дори с доставката няма ли да ви излезе по-евтино закупуването им от Англия, отколкото ако ги закупите от тук. Аз например съм купувала мокри кърпички Waterwipe от Амазон и дори с доставката пакета ми излезе 4,50 лв. на фона на БГ магазините, където ги продават за 7-8 лв./пакета.

# 380
  • Мнения: 14
Аз изчетох доста теми назад, но искам да се посъветвам с някой опитен. Дори видах майки, поръчвали съответната марка. Не знам колко ще ми вземе превозвача. А Asda Гросъри няма директна доставка до БГ. И се надявам някой поръчвал да се включи.

# 381
  • Мнения: 18 431
Little Angels има и в Амазон. Вижте колко тежи пратката с пакетите памперси, които се предлагат там и си сметнете. За мокрите кърпи вижте теглото на някакви други, едва ли разликата ще е значителна. Не знам дали не идват по-големите пратки в кашони, сложете и там някой друг килограм.

# 382
  • Мнения: 4
Здравейте! За първи път ще правя поръчка. Бебешки дрехи и принадлежности ще поръчвам! Стойността им е към 300 лов.Моля за съвет ,кой доставчик да ползвам ?

# 383
  • Мнения: 628
Здравейте! За първи път ще правя поръчка. Бебешки дрехи и принадлежности ще поръчвам! Стойността им е към 300 лов.Моля за съвет ,кой доставчик да ползвам ?
Видях, че сте от Варна и бих ви препоръчала да ползвате ГАБИЕЛИ (www.uktobg.com), тъй като ще може да си вземете пратката на място от склада им във вашия град и няма да ви се налага да плащате допълнителни куриерски. Те взимат 2 лв./кг. (не ги интересува стойността на покупката), ползвам ги вече 5 години и съм напълно доволна от услугата им. Чрез тях пазарувам от доста чужди сайтове, включително и Джордж. Ако пазарувате от Джордж ще платите стойността на артикулите ви + 3 лири доставка до склада на Габиели в Лондон, а след това на място в склада им във Варна стойността на транспорта. Тук вече трябва да си пресметнете горе-долу колко ще ви тежи пратката, за да видите колко ще ви легне транспорта до БГ.

# 384
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Аз също ползвам Габиели и съм много доволна, изключително коректни

# 385
  • Мнения: 817
Аз също Габиели ползвам. Моя приятелка е получила мейл, че вдигат цената на 2,40 лв за килограм.

# 386
  • Мнения: 18 431
Явно наистина е повсевместно увеличението. На договорка прилича работата.

Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 22:54 от wild poppy

# 387
  • Мнения: 3 922
Аз също Габиели ползвам. Моя приятелка е получила мейл, че вдигат цената на 2,40 лв за килограм.
И на 3.60 за кг от Германия.

# 388
  • Мнения: 6 703
Аз ползвам КДшопинг, не знам там колко е.

# 389
  • Мнения: 3 922
От ноември ще е увеличението. KD  също са пуснали в сайта съобщение, че ще са с нови цени:
ПРАТКИ ОТ АНГЛИЯ:
Пловдив - 2.70 лв за килограм
Варна - 3 лв. за килограм
Бургас - 3 лв. за килограм
ПРАТКИ ОТ ГЕРМАНИЯ:

Пловдив - 3.50лв за килограм
Варна - 4.00лв. за килограм
Бургас - 4.00лв. за килограм

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 02:01 от Greene

Общи условия

Активация на акаунт