Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 486
  • 896
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 8 639
Дали ще има някое намаление за повечето стоки за черния петък? Харесала съм маратонки с Paw patrol на голямото ...

# 466
  • София
  • Мнения: 215
Може ли някой да ми каже как точно става поръчката на храна от Асда до България ? Има ли фирма която да доставя храна въобще до България ?

# 467
  • Мнения: 298
Дали ще има някое намаление за повечето стоки за черния петък? Харесала съм маратонки с Paw patrol на голямото ...
И на мен ми е интересно, ако някой знае от миналата година дали е имало, моля да сподели.

# 468
  • Мнения: 12
Кога е черният петък? Ива ли шанс скоро да има намаление на бебешки неща?

# 469
  • Мнения: 4 720
Няма черен петък в George.

# 470
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Пък и скоро имаха 20% намаление,та не вярвам сега да пуснат пак.

# 471
  • Мнения: 4 720
След Коледа най-вероятно.

# 472
  • Мнения: 5 597
Може ли някой да ми каже как точно става поръчката на храна от Асда до България ? Има ли фирма която да доставя храна въобще до България ?
Ползваш превозвач,не до всички адреси приемат поръчки. Може да попиташ в темата за превозвачите

# 473
  • Мнения: 1 104
Аз вече имам няколко неуспешни поръчки от гросърито. До Габко не стана, до GGBG също не стана. Не мога да разбера, като избера час за доставка , отдолу ми излиза кой ще доставя ли или до къде да доставят и ми излиза някакъв адрес ли е пункт ли е?!  Да не би там да греша?

# 474
  • Шумен
  • Мнения: 85
Аз вече имам няколко неуспешни поръчки от гросърито. До Габко не стана, до GGBG също не стана. Не мога да разбера, като избера час за доставка , отдолу ми излиза кой ще доставя ли или до къде да доставят и ми излиза някакъв адрес ли е пункт ли е?!  Да не би там да греша?
Аз също имам проблем с поръчката, писах до сайта, но не ми дадоха конкретен отговор. Използвах Габиели като превозвач и до скоро не съм имала проблеми. Сега обаче не ми позволява да избера дата и час за доставка, дава ми грешка.
Вече от седмица опитвам.
Някой да е поръчвал скоро ?
П.П: Пусках поръчка миналия месец.

# 475
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Задавайте дата и чаа от началната страница

# 476
  • Шумен
  • Мнения: 85
Стана, благодаря Ви !
Аз първо проверявах количката и от там преминавах на плащане и ми излизаше всеки път ето това.
 
Не ми дойде на ума да го направя от началната страница ...

# 477
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
И аз бях така, но някъде прочетох, че от началната страница става и сега само от там го правя 😊

# 478
  • Мнения: 1 124
Повтарям си запитването от преди няколко страници, ако може някой да отговори- до сега пазарувах с карта на ЦКБ, но от известно време банката има проблем.Бихте ли ми казали с какви банкови карти поръчвате, за да сменя моята?

# 479
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Аз плащам с карта на ДСК

Общи условия

Активация на акаунт