Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 472
  • 896
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 400
Това означава ли че мога да си поръчвам дрехи за лично ползване до адрес до Ук ? Поръчките, кои правя са предимно около 100£...

Можете са си поръчвате колкото Ви се иска.

# 691
  • Мнения: 3
Здравейте. Искам да поръчам чорапи 38 номер. Можете ли да ми кажете кой размер трябва да поръчам?

# 692
  • Мнения: 3 922
38 отговаря на 5 от UK номерацията.

# 693
  • Мнения: 2 516
Какъв е срокът за възстановяване на пари след канселирана поръчка? Имам отказана поръчка от 14.02 и все още не са ми върнали парите. Писах им 3 пъти - първият път ми отговориха, че е имало техническа грешка и се извиняват, следващите два пъти ми казаха, че ще предадат на колега, който отговаря за връщането на пари.

# 694
  • Мнения: 3 922
Парите се теглят след като се изпрати поръчката. Ако не е била изпратена, парите ти са в картата и са само блокирани. Това зависи от конкретната банка, но срокът за разблокирането им  от 30 до 45 дни.

# 695
  • Мнения: 2 516
Парите се теглят след като се изпрати поръчката. Ако не е била изпратена, парите ти са в картата и са само блокирани. Това зависи от конкретната банка, но срокът за разблокирането им  от 30 до 45 дни.
Поръчката е била изпратена, но при доставката от Габиели я отказват, понеже доста неща липсвали.

# 696
  • Мнения: 1 557
Привет,
Скоро очаквали се някакво намаление на детски дрешки ? Дали да чакам да поръчвам от сайта или да купувам от тук/БГ/.

# 697
  • София
  • Мнения: 23 162
скоро имаше 20% и после имаше Sale.

# 698
  • Мнения: 6 937
20% не беше ли частично? Или съм пропуснала пълното

# 699
  • София
  • Мнения: 23 162
на детски дрехи и обувки беше.

# 700
  • Мнения: 2 354
Беше на определени детски дрехи. В кошницата ми имаше над 20 вида, само 2 или 3 бяха намалени. И аз чакам. Миналата година е било на 04.04.

# 701
  • София
  • Мнения: 23 162
при мен всичко беше намалено, ама аз гледам момчешките, не бебешките.
те напоследък май големи намаления нямат, почти всеки месец намаляват неща, от които са останали само някакви номера, може би единични бройки  Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 6 937
Аз гледам момичешките и също имах на 1-2 неща. Който види, да свирка 😁 че напоследък забравям да проверявам сайта.

# 703
  • Мнения: 1 557
Благодаря на всички за бързите отговори. Ще изчакам още малко, че търся неща за 2-3г момченце.

# 704
  • Мнения: 144
Някой има ли проблем с пазаруването от groceries? Досега винаги съм купувал с една и съща карта, мастъркард, но сега ми изписва проблем.

Общи условия

Активация на акаунт