"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 283
  • 751
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 448
Добро утро. Не се повтори това розовишкаво зацапване от снощи. Дали да звъня ако не се появи. Мисля дали пък не е от прегледа. Със сигурност ако се случи пак ще звъня то така или иначе лекарката не ми звънна вчера и днес аз ще я търся така че ще й кажа.
Vanitaa какво става с теб. Дано всичко е наред. То и аз имам някакви бпдежи ама леки и сякаш яйчниците ми къркорат което ми се случва преди Ц.
Ами от онова зацапване повече не е имало нищо,освен леки болки ниско долу,които се появяват само при натоварване на мускулите.Днес ще се обадя на док,дано ми даде по-близък час,че ......не знам какво става,иначе всичко ми ок,не се чувствам зле,освен ниското ми кръвно

# 196
  • Мнения: 348
Hristova777, и аз мисля, че няма да е лошо да си направиш един тест, щом цикълът ти е бил толкова кратък и необичаен. Може и да няма бременност, не всяко отклонение означава бебе, но нищо не пречи да провериш. =)

# 197
  • Мнения: 6 308
Христова - Ако цикълът ти наистина е започнал на 16-ти, няма начин на 19-ти да си вече бременна. При 28-30 дневен цикъл, О би трябвало да е грубо на 14-16ти ден от цикъла, т.е. към края на този месец или началото на другия, като забременяването се случва единствено по време на О.
    Обаче ако   кървенето което описваш не е било менструално ( че в последно време случаи всякакви), би било възможно да си бременна и със достатъчно закъснение за уринарен тест  Peace

Ванита - Обади се на док и му кажи че си с положителен тест и си имала зацапване. И си пусни най-после едно ЧХГ и прогестерон. Ако наистина си бременна и прогестеронът ти е нисък, ще абортираш докато седиш пред компа и се чудиш какво да правиш. Naughty

# 198
  • Мнения: 95
Явно при мен нещата не са добри. Днес чхг ми е 980. Коновалова каза че не е нормално. И ако продължава да расте лошо. Извънматочна.

# 199
  • Мнения: 180
Привет,от мен на всички!Гейзер утре ще го пусна да са минали 48часа,също така мисля да пусна отново и прогестерон,че ми е много странно с него какво се случва,но на база и по слабата втора черта от уринния нещо не ми е ок и това зацапване....ми то много станаха и и и броя минутите и часовете,въпреки че знам ,че нищо няма да се види Sad

Изчакай да видим първо  ЧХГ-то утре. Прогестерон с такава ниска стойност означава че няма жълто тяло, което да го секретира, няма смисъл да го пускаш на ново  Peace

Добре слушам и изпълнявам Peace

# 200
  • Мнения: 6 308
Явно при мен нещата не са добри. Днес чхг ми е 980. Коновалова каза че не е нормално. И ако продължава да расте лошо. Извънматочна.

Съжалявам миличка  Confused. Каза ли ти как ще процедирате оттук нататък...

# 201
  • София
  • Мнения: 7 645
А погледна ли те на ехограф днес? Видя ли се нещо някъде?

# 202
  • Мнения: 16
Здравейте!
Бих искала да ви разкажа за моята дилема Simple Smile
Имам цикъл на 28-30 дни . Последният цикъл ми дойде на 16.01.18 на обяд и приключи на 17.01.18 вечерта. Беше нормален но с няколко съсирека- не ми се е случвало от отдавна ...
На следващия ден нямаше нищо и на 19-ти имах еднократно зацапване и бяло течение. От тогава до днес започнаха мъките .....
Главоболие, ужасно желание за сън -/ при все че от дете не съм спала на обяд /,
Ниско кръвно/винаги съм била с високо/
Рано ми е още за тест и незнам,  какво бих могла да направя?
Съжалявам за дългия пост и най - вероятно объркан , но така се чувствам и аз.
Ще съм ви много благодарна ако изкажете някакво мнение и вие .
Благодаря предварително!!!

Забравих да добавя че миналият месец пих Инофолик Комби, възможно ли е това странно кървене да е причинено от него?

# 203
  • Мнения: 6 622
Явно при мен нещата не са добри. Днес чхг ми е 980. Коновалова каза че не е нормално. И ако продължава да расте лошо. Извънматочна.
Уф съжалявам, много е гадно така. А на преглед кога си пак? Имаш ли някакви болки и придърпване от стран?. Аз моето ЧХГ го чакам да падне ,но пада много бавно.

# 204
  • Мнения: 6 308
Христина,
Не съм запозната с Инофолика.  Но можеш да отидеш на лекар, за да прецени дали кървенето е било менструално или не. А относно евентуална бременност, един тест ще си покаже Peace

# 205
  • Мнения: 95
В събота сутринта съм пак. Нищо не се вижда на ехографа.

# 206
  • Мнения: 180
И то какво излиза,че расте Чхг извънматочна ,не расте добре пак ,уфффф ама изобщо не е лесно да си жена,а камоли да станеш мама независимо за кой път!Извинявайте !:(

# 207
  • Мнения: 6 622
В събота сутринта съм пак. Нищо не се вижда на ехографа.
Следи нещата изкъсо, пускай си ЧХГ на 48 часа и ако имаш силна режеща болка тичай в спешното. А прогестерон пуска ли?

# 208
  • Мнения: 180
Явно при мен нещата не са добри. Днес чхг ми е 980. Коновалова каза че не е нормално. И ако продължава да расте лошо. Извънматочна.
А,то нали трябва да се удвои на 48ч те май не са минали или греша? Утре дано при теб  поне се появи вече! Flowers Hibiscus

# 209
  • Мнения: 95
Каза че има начин и без операция с вливане на някакво вещество да се прекъсне бременността. Но аз се разплаках и нищо не разбрах

Общи условия

Активация на акаунт