"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 242
  • 751
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 468
 Донка Иванова, наистина на Престото розовее нещо, но е много бледа и не може да се каже дали е изпарителна. Като цяло не ми прилича на изпарителна, тъй като те са сиви. Ако наистина е положителен, овулацията ти със сигурност е била по-късно, отколкото мислиш. Повече кръвни не са необходими, защото можеш спокойно да изчакаш ден-два и ще стане ясно.

П.П.  Ако овулацията наистина е била на 15.01, то очакваш М около 30.01.

Шуарчек само аз я виждам втората черта, а на Престо се вижда по явно.. Правени са с НЕ сутришна урина. Какво мислите по въпроса?
ПРМ на 03.01.
Признаци на О на 15.01
Предполага се М на 28.01
Кръвен на 25.01 = 0,10
Днес уринен положителен???
Какво да мисля?

# 421
  • Мнения: 128
Момичета дали ще отчете Шуър чека пол. резултат,ако го направя утре 30.01. при положение,че мин.месец Ц беше на 31.12....но в последните два месеца Ц беше през 37,38дена....Забелязях че около 11.01.-14.01 имах повече слуз и мисля че бях в ОВУ тогава...и съответно поработихме по въпроса Simple Smile...Какво ще кажете?
А и забравих да кажа от вчера имам ужасни болки в кръста-меря си Т 36,9-37....Гърдите ми отвреме навреме стават твърди като,че ли са пълни с кърма Simple Smile Може и да е ПМС....

# 422
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Телесната температура няма абсолютно никакво значение. Мери се базалната, и то в продължение на целия МЦ, защото една стойност отново не означава нищичко.

# 423
  • Мнения: 57
Донка Иванова, наистина на Престото розовее нещо, но е много бледа и не може да се каже дали е изпарителна. Като цяло не ми прилича на изпарителна, тъй като те са сиви. Ако наистина е положителен, овулацията ти със сигурност е била по-късно, отколкото мислиш. Повече кръвни не са необходими, защото можеш спокойно да изчакаш ден-два и ще стане ясно.

П.П.  Ако овулацията наистина е била на 15.01, то очакваш М около 30.01.

Шуарчек само аз я виждам втората черта, а на Престо се вижда по явно.. Правени са с НЕ сутришна урина. Какво мислите по въпроса?
ПРМ на 03.01.
Признаци на О на 15.01
Предполага се М на 28.01
Кръвен на 25.01 = 0,10
Днес уринен положителен???
Какво да мисля?
   Миличка , вашите отговори много ме обнадеждиха и нали съм спонсор на аптеката пребягах и си взех друг тест на име "Clear Choise" , който струва само левче... Амии... и на него излезе бледа розова линия 👏👏👏👏 Вече спирам с терзанията и ще съм с нагласата, че ще има бебче. Само се моля всичко да се развие добре.

# 424
  • София
  • Мнения: 7 645
djani1990 - само едно уточнение - цервикалната слуз се появява преди овулацията. Тя настъпва когато цс секне и стане сухо. Така че може да има изместване с 1-2 дни от това, което мислиш

# 425
  • Мнения: 1 898
Донка дай да го видим и ние този тест Blush

# 426
  • Мнения: 6 305
Nadiny, какво става с тебе. Пусна ли днеска ЧХГ-то? Rolling Eyes

# 427
  • Мнения: 180
Nadiny, какво става с тебе. Пусна ли днеска ЧХГ-то? Rolling Eyes
Здравей,Гейзерче, радвам се ,че не ме забравяте,днес не успях да го пусна утре ще го направя рано сутрин,но не се сдържах да направя пиш тест еми пак две черти....Принципно уж  от днес трябва да чакам лелката....Rolling Eyes Въпреки,че там тотално се обърках ,но пък нямам зацапване от 24 -ти сега имам течение ,то все нещо трябва да има пуу

# 428
  • Мнения: 57
Донка дай да го видим и ние този тест Blush
кръвния ли?

# 429
  • София
  • Мнения: 11 489
Не, другия. Кръвният нали е отрицателен?

# 430
  • Мнения: 57
Донка дай да го видим и ние този тест Blush
кръвния ли?
               кръвен тест на 25.01 и уринен днес , но не с първа урина . Положителен потвърден с три теста 2 на Престо и един евтин лентичка. Шуарчек не се забелязва на снимка поради бледа черта

# 431
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
Кръвния си е отричателен! Над 5 се гледа като положителен. Но дано просто да е било рано.

# 432
  • София
  • Мнения: 11 489
Този изглежда положителен, да. Изчакай достатъчно закъснение и на преглед.

# 433
  • Мнения: 57
Кръвния си е отричателен! Над 5 се гледа като положителен. Но дано просто да е било рано.
   и аз на това се моля!!! По него време уринарните също бяха отрицателни. Чаках до днес и тъй като и днес М я нямаше реших ей тъй да проверя. Имам много признаци. А и настинка ме налегна ,а четох ,че това също било признак. БТ е 36.8 , не е паднала за идваща М и затова се реших на нов тест

# 434
  • Мнения: 5 468
Донка Иванова, кръвния го остави. Когато си го правила е било рано още. Последния тест си е съвсем положителен, така че си бременна. Овулацията ти е била късна, така че изчакай 15 дни и отиди на лекар, за да не избързаш твърде много с прегледа. Ако избързаш, може да не се види нищо на ехограф и само да се притесняваш излишно.

Общи условия

Активация на акаунт