Професионални серии за коса - тема 118

  • 107 314
  • 770
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Нектар термик или термото на Напура и пак Маракеш последният за мен няма аналог  Laughing.

# 406
  • Мнения: 318
Момичета, мина вече подобаващ период от време откакто излезе новата линия Alterna Infinite Color Hold. Как се държи серията, има ли някой, който я ползва?

Между впрочем някой питаше за течната коса на Вела, намерих салон, който предлага терапия Liquid Hair. Можете да се обадите и да попитате дали бихте могли да си я закупите от тях.
Скрит текст:

# 407
  • София
  • Мнения: 6 497
Нектар термик или термото на Напура и пак Маракеш последният за мен няма аналог  Laughing.
Аз мога да предложа Ми Аманте като заместител, аз лично го харесвам повече дори.

# 408
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Лоша  ~Étoile~ лошаааааа  Laughing  Hug Embarassed. Исках и напурата и Амантето добре,че днес във Варна е бедствие иначе щях да намина през рибата  Joy.

 Valkirja  Infinite Color Hold ги пробвах от мостри Ш и Б. Доста по изглаждащи са от Интенз да кажем. Хубави продукти са харесаха ми. Плътна хидратирана коса се получава. Даже бях замислила литров балсам от Енцо да делнем с една дружка ама така съм се затрупала,че още не съм се наканила.

Последна редакция: пн, 26 фев 2018, 16:41 от prinzesata

# 409
  • София
  • Мнения: 4 364
Здравейте, свършва ми Alterna с червена детелина, който много харесвам. Иска ми се да опитам нещо ново, обаче. Имате ли отзиви за O'right Recoffee Caffeine? Как се отразява на растеж и дали е толерантен към скалпа? Красива ли е косата след употреба?

# 410
  • Мнения: X
Harpalike, че са нежни към скалпа нежни са. Обаче няма техен шампоан, вкл. кофеиновия последно, който да съм пробвала и да не ми е загладил косата за главата. Вярно много лъскава стои, без фриз, обаче все едно ми е наполовина. Според мен са продукти като цяло за изтощени, третирани, плътни коси. Олио финишите им също, толкова полиран и фин ми става косъма след тях, че постоянно ми се наелектризираше косата.

# 411
  • София
  • Мнения: 4 364
Според мен са продукти като цяло за изтощени, третирани, плътни коси. Олио финишите им също, толкова полиран и фин ми става косъма след тях, че постоянно ми се наелектризираше косата.

Явно за азиатци са правени, нали и оттам идват. Ще пропусна тогава Simple Smile. Благодаря за споделеното впечатление!

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 225
Valkirja благодаря за инфото, ама течната коса вече е налична в Ензо и от там я поръчах заедно с шампоана от серията. Като пристигне и я пробвам , ще дам отзиви. Офф, с нетърпение чакам "офертите" на Арлен и ЗР за 8 -ми март.

# 413
  • Мнения: 31 404
Valkirja благодаря за инфото, ама течната коса вече е налична в Ензо и от там я поръчах заедно с шампоана от серията. Като пристигне и я пробвам , ще дам отзиви. Офф, с нетърпение чакам "офертите" на Арлен и ЗР за 8 -ми март.
Е, те ще се разбият от оферти. Mr. Green Whistling

# 414
  • Мнения: X
Нектар термик или термото на Напура и пак Маракеш последният за мен няма аналог  Laughing.
Аз мога да предложа Ми Аманте като заместител, аз лично го харесвам повече дори.
И от мен глас за ми аманте.Харесвам го повече от Маракеш Simple Smile
Аз се колебая коя серия да си взема.

Натурален възстановяващ комплект за стресирана коса Biolage RAW Recover Kit
 https://www.arlen.bg/product/6165/naturalen-vazstanovyavasht-kom … -kit-2x325ml.html

Натурален подхранващ комплект за суха коса Biolage RAW Nourish Kit 2x325ml
https://www.arlen.bg/product/6162/naturalen-podhranvasht-komplek … -kit-2x325ml.html
Или комплект шампоан и балсам от серията на  Moroccanoil Smoothing

# 415
  • Мнения: 3 300
Harpalike, заглеждам шампоана с червена детелина, но се чудя с кой балсам или маска да го ползвам. Ти с какво го комбинира?

# 416
  • София
  • Мнения: 4 364
Ти с какво го комбинира?



Обича богати маски. Иначе премива. Харесвам го с еластизайзър преди. А после Tigi за боядисана коса (оранжевата) или една чудна маска на Douglas с кератин и бадем много добре му се отразява

# 417
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Ти с какво го комбинира?



Обича богати маски. Иначе премива. Харесвам го с еластизайзър преди. А после Tigi за боядисана коса (оранжевата) или една чудна маска на Douglas с кератин и бадем много добре му се отразява
Много ценно мнение, точно навреме! Аз сега ще го започвам тъкмо ш-на. Имам оранжевата маска,ще пробвам с нея като комбинация. А дали е удачно да се комбинира с балсама новия за боядисана коса? Както и дали се съчетава с някои от хайверените балсами RepairX или Moisture?

# 418
  • Мнения: 587
Harpalike, заглеждам шампоана с червена детелина, но се чудя с кой балсам или маска да го ползвам. Ти с какво го комбинира?

Момичета, този шампоан не е ли като дълбокопочистващ? Вие ежедневно ли го ползвате?

# 419
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 344
Често съчетавам този шампоан с балсама Рипеър.Понякога и само оставам по шампоан и финиш.

Общи условия

Активация на акаунт