Професионални серии за коса - тема 118

  • 107 218
  • 770
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 545


Споделям моя опит и на някоя от вас това може да се хареса. Точно заради изсушаването не мия с шампоани за растеж, но взех на Напура > Стамиген и Анаген - ползват се на суха коса и слагам само на скалпа, стоя половин час и повече, после мия с моя си шампоан. По-евтини са от серума за растеж и ми се струва, че са добри.

 Ампулите на Напура са всепризнати и аз ги ползвам редовно. По-евтини от серумите не са,но са по-концентрирани. Противокосопадни шампоани и аз не ползвам като изключим любимия ми Медисютикълс Хидрокленс. Страхотен е за скалпа и не прави изрусената ми коса на топка,което за такъв тип шампоан е чудо. Ползвам го с всякакви маски без проблем-балансиран е.

  Да споделя впечатление за  термото на Напура https://www.zlatnaribka.com/napura/napura-stilizirashti/napura-n … -na-kosata-150-ml

 Пробвах го на суха коса и изправих с въртящата четка. Косата стана буквално като коприна. Чудесен финиш.

Кои по-точно ампули имаш предвид?

И искам мнение - за коса суха и чупеща се по връхчетата и дължините маска С8 или С9 препоръчвате?

И дали 2 минутния реконструктор на Афоджи ще се разбере с такава коса?

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 13:02 от Moon Flower

# 391
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Да споделя и аз впечатления от 2 минутния реконструктор на ApHogee 🤗 Много съм доволна, още от първото нанадяне направи косата ми жива 😍 Моята коса е тънка и краищата ми са сухи, днес стои като нова.
С другото миене ще нанеса маска за възстановяване на кератина на Napura и след това ще дам отзиви и от нея

# 392
  • Мнения: 1 164
Може ли да ми препоръчате ампули или тоник против косопад .
Тези ампули на Напура ,които обсъждате  против косопад ли са?Може ли линк. Praynig

# 393
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Moon Flower
 Ампули имам и ползвам Анаген и Стамиген като вторите гледам да ги имам винаги. Ползвам ги като редовна грижа за скалпа да кажем на две седмици веднъж. Иначе на всяко миене си ползвам серума на епруваж. Маска ползвам С9 и мога да кажа само УАУ. За суха и чупеща се коса обаче преди нея сериозен хидратиращ преуош или поне Еластисайзър на Кингсли ама не за 20 мин. Мажеш вечерта свиваш на кок и спиш с него. Същото ако се прежалиш с домашния даже той действа по-добре за хидратация. За реконструктора мнение не мога да дам не съм го ползвала никога.

  ~Artemis~ и двата вида ампули са за растеж и стимулиране на фуликулите. В общи линии от тях расте нова коса.
 https://www.zlatnaribka.com/napura/stimulirane-na-rastezha

# 394
  • Мнения: 169
Здравейте момичета , прочетох и миналата и тази тема ,та малко се пообърках . Косата ми е дълга боядисана в черно от доста време не я боядисвам често , с тънък косъм , средна гъстота и дълга повече от средата на кръста , с леко заплитащи се връхчета . Да уточня не цъфти много . Суша  я с сешоар при всяко миене тоест на 3 -4 дни ,преса веднъж в седмицата .От скоро започнах да използвам професионални продукти .В момента в банята имам налични ш. Matrix ( за уплътняване ) ,ш.Lakme ( за косопад ) използвах при нужда вече не ,ш.TiGi (червения ) и балсам от същата серия и последна придобивка ш. Aphogee (за дълбока хидратация ) .За връхчетата използвам Давинес (олио) . Та въпроса ми към вас е на първо място си търся балсам ,защото моя на TIGI свърши и искам да подменя . Търся повече обем в корена използвам пяна за обем закупена от фризьорката  , но резултата не е дълготраен .За сега в рибката загледах балсама на Милк Шейк за обем .Обръщам се към вас с молба за помощ на първо място в избора на балсам и на второ в подбора на следващите шампоани и подходящи ли са наличните  изобщо .Забравих да добавя нося косата си предимно права .Суша с четка и сешоар затова и търсения ефект  е обем само в корена  . Благодаря много за отделеното време .

# 395
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Не, имам шампоана и маската на Ивайло Колев, но не и новия шампоан Ми Аманте. Ще го взема и него, но малко по-нататък.


Имаш ли вече впечатления от тях?
О , да аз ги имам от Коледа. Страшно ми харесват. А крема Ми Аманте е просто невероятен за косата ми. Купих си и последния модел Парлукс с дифузер и в комбинация с горните продукти, косата ми изглежда чудно.
Здравей дали имат някакви мостри , че търся точно този крем ?

# 396
  • Мнения: 31 335
Не, не съм виждала. Peace

# 397
  • Мнения: 539
Момичета, препоръчайте ми балансирана серия/ ш+б+финиш или маска/ за боядисана, чуплива, сравнително здрава коса с леко сухи крайчета. Благодаря!

# 398
  • Плевен
  • Мнения: 339
Момичета, може ли мнения за този спрей? В търсене съм на продукт за грижа на скалпа.
https://www.zlatnaribka.com/john-masters/john%20masters/grizha-z … s-organics-125-ml

# 399
  • Мнения: 1 602
От коя маска сте имали "уау" ефект при суха и изтощена коса?

# 400
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Възстановяващите епруваж,но преди тях домашен еластисайзър за хидратация.

# 401
  • Мнения: 1 602
В Рибата обаче я няма в наличност маската Sad откъде другаде да я поръчам?

# 402
  • Мнения: 1 112
В Рибата обаче я няма в наличност маската Sad откъде другаде да я поръчам?
казаха, че в края на този месец щели да я заредят ...

# 403
  • Мнения: 939
Преди време имаше доволни от лилавата серия на Секси хеър,но 30 лв ми се струваха много за маска.Вчера я получих на 17.20,още не съм я пробвала обаче.
Ако не счита като реклама,от тук е
http://profesionalnakozmetika.com/sexy-hair-bg/profecionalna-mac … que-200-ml?page=2

Последна редакция: нд, 25 фев 2018, 17:42 от bubanka

# 404
  • Мнения: 1 718
Здравейте,

По безценна препоръка на prinzesata ползвам термото на Олиосета и финиш на Маракеш. И двете ми свършват и е време за нещо ново. Като цяло съм доста доволна и от двата продукта, но ми се ще да пробвам нови, какво бихте ми препоръчали 🍀

Общи условия

Активация на акаунт