Професионални серии за коса - тема 118

  • 107 140
  • 770
  •   1
Отговори
# 375
  • In transit
  • Мнения: 11 843
Аз пък установих, че точно от шампоани за растеж и противокосопадни съм най-доволна. Simple Smile Хидратиращите ми идват тежки, чистия протеин също. Косата ми се сгъсти и заздрави много, върнах си обема и расте като луда. Най съм доволна от шампоана с червена детелина на Алтерна, Противокосопадния на Наши, активиращия шампоан на Бонакур ( Шварцкопф).
От протеиновите в момента много добре ми действа тази серия на Pureology: https://www.lookfantastic.com/pureology-strength-cure-shampoo-an … 0ml/11245335.html, но задължително редувам, не на всяко измиване.

# 376
  • Мнения: X
И аз съм с тънка коса, но тази маска съм я купувала 2 пъти навремето и не ми е утежнявала с който и да е шампоан, разбира се, зависи и от количеството, което слагаш. Сега ползвам уплътняващата серия на Наноген, и мога да кажа, че маската Напура е в пъти по-добре като усещане и като ефект.
Този финиш на Лакме не ми е познат, аз използвам Биолаж на Матрикс, много е леко олиото, придава блясък и прибира фриза Peace Ето това е - https://www.zlatnaribka.com/biolage/matrix-biolage-%20exquisite- … quisite-oil-92-ml
Благодаря,че сподели за олиото на матрикс.Ще го поръчам за голямата ми дъщеря Simple Smile

# 377
  • Мнения: 525
Препоръчайте ми хидратираща маска за коса, която не омазнява - за коса със сухи краища и по-мазни корени.

# 378
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Препоръчайте ми хидратираща маска за коса, която не омазнява - за коса със сухи краища и по-мазни корени.

Аз лично маска с такава насоченост не познавам, тъй като хидратиращите продукти обикновено омекотяват косата, някои приглаждат и изправят. Маска не нанасям в корените, с изключение на Епруваж, а само по дължините и в този смисъл, няма маска или балсам, който да ми води до омазняване. Може да пробваш с лек вариант - балсам с цитрус и нероли на Джон Мастърс Органикс, той е за фина коса, не утежнява.

# 379
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Момичета какво ще кажете за тази маска?

# 380
  • Мнения: 525
Препоръчайте ми хидратираща маска за коса, която не омазнява - за коса със сухи краища и по-мазни корени.

Аз лично маска с такава насоченост не познавам, тъй като хидратиращите продукти обикновено омекотяват косата, някои приглаждат и изправят. Маска не нанасям в корените, с изключение на Епруваж, а само по дължините и в този смисъл, няма маска или балсам, който да ми води до омазняване. Може да пробваш с лек вариант - балсам с цитрус и нероли на Джон Мастърс Органикс, той е за фина коса, не утежнява.

Благодаря, Biskvitka!  Допада ми твоето предложение, също така ми харесва и тази маска https://www.zlatnaribka.com/maski-za-kosa/hidratirashta-maska-pr … -250-ml?filter=35
Бих искала да пробвам и маските на Керастаз и Макадамия, но доколкото съм чела повечето маски са подходящи за третирани коси, а моята коса не е боядисвана.

# 381
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Не съм пробвала тази серия на Лакме, пиши ако си я вземеш Simple Smile На Макадамия старата маска ми харесваше, купих и от новата, но няма същият ефект, пък може и нуждите на косата ми да са се променили. Керастаз са силни и са насочени към по-третирани коси.

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Някой вече успя ли да си вземе шампоан на Миаманте ако може да пусне състав, защото от сайта не ми отговарят помолих ги по имейл.

# 383
  • Мнения: X
Някой вече успя ли да си вземе шампоан на Миаманте ако може да пусне състав, защото от сайта не ми отговарят помолих ги по имейл.
Desni,има един от шампоаните на mi amante.
Дано да се включи Simple Smile

# 384
  • Мнения: 31 212
Не, имам шампоана и маската на Ивайло Колев, но не и новия шампоан Ми Аманте. Ще го взема и него, но малко по-нататък.

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Звъннах им и те ми изпратиха по вайбър снимки. Благодаря Blush

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Не, имам шампоана и маската на Ивайло Колев, но не и новия шампоан Ми Аманте. Ще го взема и него, но малко по-нататък.

Имаш ли вече впечатления от тях?

# 387
  • Мнения: 31 212
Не, имам шампоана и маската на Ивайло Колев, но не и новия шампоан Ми Аманте. Ще го взема и него, но малко по-нататък.

Имаш ли вече впечатления от тях?
О , да аз ги имам от Коледа. Страшно ми харесват. А крема Ми Аманте е просто невероятен за косата ми. Купих си и последния модел Парлукс с дифузер и в комбинация с горните продукти, косата ми изглежда чудно.

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Сетих се, че исках да ви похваля балсама на Hemp от ЗР вече няколко пъти го ползвам и винаги резултата е прекрасен, косата ми е тънка и права за тези, които не знаят и освен, че става гладка и жива ми се получава и лек обем и плътност Heart
Реших да им помириша душгеловете на живо и да си взема от тях.

# 389
  • Варна
  • Мнения: 7 702


Споделям моя опит и на някоя от вас това може да се хареса. Точно заради изсушаването не мия с шампоани за растеж, но взех на Напура > Стамиген и Анаген - ползват се на суха коса и слагам само на скалпа, стоя половин час и повече, после мия с моя си шампоан. По-евтини са от серума за растеж и ми се струва, че са добри.

 Ампулите на Напура са всепризнати и аз ги ползвам редовно. По-евтини от серумите не са,но са по-концентрирани. Противокосопадни шампоани и аз не ползвам като изключим любимия ми Медисютикълс Хидрокленс. Страхотен е за скалпа и не прави изрусената ми коса на топка,което за такъв тип шампоан е чудо. Ползвам го с всякакви маски без проблем-балансиран е.

  Да споделя впечатление за  термото на Напура https://www.zlatnaribka.com/napura/napura-stilizirashti/napura-n … -na-kosata-150-ml

 Пробвах го на суха коса и изправих с въртящата четка. Косата стана буквално като коприна. Чудесен финиш.

Общи условия

Активация на акаунт