Преждевременна еякулация

  • 53 379
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
При обрязването чувствителността намалява след доста време. Алкохол по добре не пробвайте. Накрая може да си имаш алкохолик вкъщи.

По скоро той просто си е такъв. Едва ли да може да се направи нещо. Продава се лидокайн на спрей, може да пробвате с него, но съм почти сигурен, че така нищо няма да усеща и ще му пада.
Обрязване на този етап ми се вижда много краен вариант, за човек който няма намерение да го прави.
Относно спрея - пробвали сме спрей и наистина нищо не усеща и въобще няма ерекция.
 И мен ме притеснява, че "просто е такъв"...

# 16
  • Мнения: 38
Доста кофти.
Има някакви упражнения, уж помагали. Не визирам Кегел, а цялостни, разтърси се. Пак добре, че се е навил да иде на лекар. Повечето мъже биха се фръцнали обидено, казвайки, че всичко им е наред.
Laughing
Явно твоят е отворен към алтернативи за решаването на проблема.
Ще потърся за тези упражнения. Иначе и аз се радвам, че поне се опитва...

# 17
  • Мнения: 38

Кофти проблем.
Алкохолът помага, но... едва ли алкохолизмът би бил добра замяна.
кунилингус като алтернатива?

Както се споменава по-долу, това не може да замести онова Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 38
Има едни скъпи презервативи на Дюрекс за забавяне, пробвали ли сте?
Не сме, но ще ги пробваме със сигурност. Дано се получи.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 412
А бе щом казва, че преди не е бил толкова бърз, работата тука замирисва. Нещо те лъготи, според мен. Няма как до сега да си бил по един начин и изведнъж на 31 различно. Може и да го е срам да си го признае, но това също е проблем в общуването.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Или просто крие, че винаги е имал този проблем за да не се отчайва тя, да си мисли, че е нещо временно и да има надежда, че ще се подобрят нещата. Аз лично залагам на този вариант.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 775
Защо изобщо се учудвате Laughing
Двете мъжки правила:
Ако не му стане- за първи път ми се случва, никога преди това не е
Ако свърши за минута- не знам какво ми става, преди не бях така, просто много ме привличаш

# 22
  • Мнения: 3 231
Перифразирайки Айнщайн... що да е бърз? Може пък ти да си бавна Simple Smile Научи се ти да свършваш бързо, що той да се учи да е бавен?

Шегата настрана. Мирише на уволнение.

# 23
  • Мнения: 5 647
С риск да не ти хареса отговорът ми, но си тръгвай от него овреме. Нали не искаш цял живот да ходиш незадоволена?

# 24
  • Мнения: X
Перифразирайки Айнщайн... що да е бърз? Може пък ти да си бавна Simple Smile Научи се ти да свършваш бързо, що той да се учи да е бавен?
При положение, че той свършва за минута, често под, явно тя трябва докато си помисли за секс и вече да е свършила.    Laughing

# 25
  • Мнения: 6 957
Аз досега не съм чувала за човек, който да няма такъв проблем и после от нищото да се появи. Може да пробвате с презервативи и тн, но аз се съмнявам, че ще има кой знае какво подобрение. Щом и при втори рунд пак е бързак...

# 26
  • Мнения: 234
Извинявам се на авторката,че задавам въпрос в нейната тема,но момичета на вас,колко време ви трябва да свършите?На мен обикновенно 4-5мин.са ми достатъчни,само при мен ли е така?

# 27
  • Мнения: 3 673
Извинявам се на авторката,че задавам въпрос в нейната тема,но момичета на вас,колко време ви трябва да свършите?На мен обикновенно 4-5мин.са ми достатъчни,само при мен ли е така?
Статистиката казва, че за една жена са нужни от 5 до 15 мин.

# 28
  • Мнения: 6 957
Извинявам се на авторката,че задавам въпрос в нейната тема,но момичета на вас,колко време ви трябва да свършите?На мен обикновенно 4-5мин.са ми достатъчни,само при мен ли е така?
Статистиката казва, че за една жена са нужни от 5 до 15 мин.
Къде е тая статистика?
Не споря, просто ми е любопитно. Grinning

# 29
  • Мнения: 3 673
Прочетох го в Интернет, не помня в кой медицински сайт. Както и че само 30% от жените стигали до оргазъм при нормален секс (това в онова).

Последна редакция: чт, 25 яну 2018, 15:11 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт