Виагра/Левитра желе ?

  • 2 845
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 277
от години страдам от ЕД, това ми съсипа няколко хубави връзки със свестни, разбиращи и общо взето чудесни жени,сигурен съм, знаете как е, колкото и да казват, че всичко е ок, не е, просто не е.

Някой пробвал ли е Камагра желе или Левитра и какви са отзивите? Добри ли са препаратите или са ментета? Как действат ?

а и от къде в Пловдив мога да закупя Левитра без рецепта ? колко милиграма е как се пие да опитам и аз, страх ме е от страничните ефекти на 31 г съм



# 1
  • Мнения: X
А ходил ли си на лекар да се разбере причината? Защото ако имаш някакъв кардиологичен проблем тези стимуланти може да са много опасни и по принцип ако ще ги пиеш, най-добре е да ти ги изпише лекар.
Отделно, че не са решение в дългосрочен план, защото не може да ги приемаш непрекъснато.
Ако не си ходил на лекари и на сексолог направи го, защото е много възможно да има начини с адекватни съвети да подобриш трайно нещата.
Колкото до препаратите, има Левитра на Bayer 20 мг, взема се половин таблетка половин час преди акта, но наистина не я пий, ако не ти я изпишат. Че да умреш заради единия секс е тъпо. Тия мазила долу както са без производител и дата на годност ми изглеждат ментета.

# 2
  • Мнения: 111
Търсили ли сте какво е изначалната причина за тази ЕД. За мен няма нищо срамно да потърсите лекарска помощ и ако проблема е на физииологични ниво то той да реши лесно и дълготрайно, както и да потърсите психологическа помощ от психолог или сексолог. Това вече не са теми табу и се дискутират широко. Може би без рецепта трудно ще ги намерите и ще трябва да рискувате да си ги купите на черно. Този род стимуланти обаче крият много опасности и не се препоръчват за дълготрайна и честа употреба.

# 3
  • Мнения: 1
от години страдам от ЕД, това ми съсипа няколко хубави връзки със свестни, разбиращи и общо взето чудесни жени,сигурен съм, знаете как е, колкото и да казват, че всичко е ок, не е, просто не е.

Някой пробвал ли е Камагра желе или Левитра и какви са отзивите? Добри ли са препаратите или са ментета? Как действат ?

а и от къде в Пловдив мога да закупя Левитра без рецепта ? колко милиграма е как се пие да опитам и аз, страх ме е от страничните ефекти на 31 г съм




Писах ви.
Камара има ефект, но трябва да се спазва режим.
И да се взема дни подред.

# 4
  • Мнения: 319
Здравей приятел. На 31 си твърде млад за да имаш каквито и да е смущения с ерекцията освен ако не си много пиян. Не се самолекувай, а иди на лекар да те види какво ти е, за да не стане така на 35 вече да не ти действат тези препарати и да си напълно импотентен. Не са за подценяване и са силни - от опит говоря, на възраст съм на която мога да съм ти баща и вече при мен се налага да прибягвам до тях понякога, но за теб е твърде рано. Иначе относно ефекта - има ефект определено, но не трябва да се прекалява с тях и наистина по-добре лекар да ги е предписал.

Общи условия

Активация на акаунт