Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 30

  • 43 389
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
                     

# 676
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро!
Ир  Hug
Спрели са ни топлата вода  #Crazy
Мими, дано има ефект терапията.А твоята госпожица ще ви изненадва, докато не се влюби в някой тоалет  Heart Eyes Стрела не се тревожи и твоята фея ще я спечели нещо  HugЗа младежите-така трябва, да са решителни Hug
Прекрасен ден ви желая  bouquet

# 677
  • Мнения: 2 087
          Добро утро,

най-после утихна онзи гаден вятър имам и телевизия вече, т.е чувствам се като в 21 век. З - мандарини по-нататък ще видя.
Скай сладура с тортата е страхотен - готов фотомодел.Heart Eyes
Мими точно се зарадвах, че си приключила операция "Рокля" и видях, че отново си на стартовата линия кто мен.Hug
Днес ми е мързеливо и ще обърна повече внимание на дивана и книжката.

# 678
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет, бандичка, Wink
Ирка, ей за такава закуска си мечтая, но ... поднесена в леглото с роза, ама няма да ми се случи - ММ казва "е, сега, то няма да ти е удобно, ще се притесняваш да не разлееш кафето  Rolling Eyeshahaha
Стреличке, и на мен ми е едно такова мързеливо - тук вчера беше толкова топло, че нямахме парно, сега явно малко е позахладняло, защото се е включило на нещо минимално, вали дъжд, абе време само за мързелуване.
Аз имам малко работа на компа, а следобед съм на козметик с маникюр (по-точно лакиране - с обикновен лак съм и ми държи между седмица и две, но ми омръзва, това е и причината да си слагам гел лак много рядко  Laughing)
Скай, да не забравя, този малък сладур е страхотен, искам да го намачкам и нагушкам, не смея да кажа, че искам и аз такъв, че не знам кой ще го прочете и  ... може да ми се случи  Flutter

# 679
  • Мнения: 28 572
Добро утро! bouquet
Вълничка чак сега ми се отволиха каничките за нос и описанието! При мен проблемът е друг, крива носна преграда и тесни конхи, при което всяка хрема ме хвърля в ада! И започвам с отпушващите капки, които при дълга употреба увреждат носната лигавица.....но вече при хрема никакви капки ще промивам със каничката със сол! Naughty
Мамекс,
Скрит текст:
да точно същите пръскала плюс Авамис и Назонекс ползвах и аз навремето, но Неоринактива най ми харесваше, но го спряха! Има ефект от тези пръскала, това е единственото спасение, но сега при мен проблемът е друг.....въпреки това третата поред УНГ, на която отивам в последния месец и половина изписа Тами блок! Българско е, да видим, ще свърши ли работа! newsm78 Проблемът може да не е алергия?
Трябва да седна да уча по английски, но толкова ми е нервно, и тъпо, че нищо не ми се прави!
За роклята не се ядосвам, макар, че аз много я харесах....много......другата седмица продължаваме обиколките.....! Това са приятни ядове..... Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 2 089

Добро утро!

Ирка, ей за такава закуска си мечтая, но ... поднесена в леглото с роза, ама няма да ми се случи - ММ казва "е, сега, то няма да ти е удобно, ще се притесняваш да не разлееш кафето  Rolling Eyes"  hahaha


Деси, кажи на ТМ да не си търси оправдания, ами да метне един подходящ матрак, ама ха, де! Аз кандисвам и без роза, че мога да се убода, пък  hahaha Щяла да разлива кафето, да, бе, да  Heart Eyes
Иии, да, да не дърпаме дявола за опашката, но бебока на Скай, ако ни падне тук - ще го изядем заедно с тортата. Голям сладкиш!
Мързелив ден, но не и за мен, наемателите нямали интернет, някакъв прерязан кабел, та ... ей, няма край  Mr. Green

Мимче, водата си намира път, знаеш. И аз съм ги ползвала тези "инхалации" Назонекс и пр., всичките. Но водата оправи нещата. Сега усетя ли се нещо с дразнеж в носоглътка, гърло - взимам каничката и край! Водата трябва да е хладка, не студена.
За роклята, ох, Радини вълнения! Имате време, споко  Heart Eyes

Дописвам:
Мими, сетих се, че скоро беше на зъболекар, да не би да има връзка? Понякога и зъбите дават такива симптоми, или лекарство някакво...

# 681
  • Мнения: 5 370
А защо го учиш английския? Опитай се да четеш книгата на Джоджо Мойс "The Girl You Left Behind", може и да ти стане интересно. Аз вече имам три книги на английски, като и трите са със стабилен обем от над 500 страници Laughing Laughing И като стана въпрос за тях, аз снощи се ококорих с моята до 1 през нощта Crazy Можех да почета още, но ми се затваряха очите и нямаше начин.

# 682
  • Мнения: 3 347
Добро утро сладурки  Heart Eyes!
Изпих си кафето,децата се бият,едното е цялото в сополи, щот рева до преди малко....идилия  Crazy.Да идва сряда по-бързо  hahaha.
Жулке професионален въпрос ако може  Blush Heart Eyes
Скрит текст:
големия синковец ми се оплака от болки във венеца,като погледнах се шашардисах  Shocked-постоянния зъб се вижда целия,все едно има дупка във венеца,но над млечния,зъбче върху зъбче  Shocked.Че утре ще го заведа при твой колега е повече от ясно,казах му днес да пробва да го клати,че почти не мърда.Някоя детска вода за уста да взема да жабури днес ли?

Едно приятно и смешно четиво да ви предложа  hahaha
http://mamaninja.bg/забавно/item/1974-erotichniyat-san-na-edna-domakinya

# 683
  • Мнения: 28 572
А защо го учиш английския? Опитай се да четеш книгата на Джоджо Мойс "The Girl You Left Behind", може и да ти стане интересно. Аз вече имам три книги на английски, като и трите са със стабилен обем от над 500 страници Laughing Laughing И като стана въпрос за тях, аз снощи се ококорих с моята до 1 през нощта Crazy Можех да почета още, но ми се затваряха очите и нямаше начин.
Балкайче ми чета я, но върви много бавно и не защото не ми е интересна, а защото ми е трудна, все пак аз съм до ниво В2 и ми е много трудно да чета книги в оригинал! Има адаптирани за моето ниво, които също си чета без никакъв проблем, установих че и историческия канал по телевизията разбирам какво говорят, защото там е суха документална реч, почти без жаргони, емоции, образен език.....вярвам ме разбираш какво искам да кажа......! Flutter
Вълничка, да определено ще пробвам и тази каничка, защото явно носът ми повече отпушващи капки за нос няма да понесе!Дано не ме хване грипа сега, че направо не се виждам какво ще правя....!

# 684
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Добър деееннн,  Crazy

Ееййй, кой туй нящу, гоуем сън, гоуема рабута.... smile3506

Мамекс, млечния е върху постоянния? Случва се. Коуегата ще го дръпне сигурно. Може да, да жабури или да му правиш тампонади там.  Heart Eyes
Четивото го четох преди малко,  супер яко Joy

Скаайй, невероятен сладуран! Да го нахапя и изямммм.... Heart Eyes  Heart Eyes

Иир, супер закуска, Crazy Heart Eyes

Вълничке, аз малко съм куку, ама тез канички ми навяват странни представи, Mr. Green Joy И с тез картинки по тях, съвсем Joy

Охх, ко беше друго... отивам да дочитам,  Whistling
Цунам ва сички,  Heart Eyes


Последна редакция: нд, 04 фев 2018, 11:49 от Juls14

# 685
  • Мнения: 3 347
Мерси Жулке Heart Eyes!А таз дупка във венеца като си слезе зъбчето на мястото се затваря,тъй ли?
И аз съм си мислила за каничките...ще кажеш Миме като пробваш.

# 686
  • Мнения: 28 572
Мерси Жулке Heart Eyes!А таз дупка във венеца като си слезе зъбчето на мястото се затваря,тъй ли?
И аз съм си мислила за каничките...ще кажеш Миме като пробваш.
Ама отде ще ги купим, в нашие йога центрове дано има....имаме в Бургас и някаква солна стая? newsm78

# 687
  • Мнения: 2 089
Ох, Джули, очаквах от теб тази асоциация, палавнице  Joy
Мими, в йога центровете ги има (5 лева са), а не е лошо и в солна стая да поседнеш, ако имаш  възможност. Даже се сещам, че се продават и солни лампи. И... няма опасност от пресоляване  hahaha

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 2 139
Привет Hug

Днес деня го пишем дъждовен. От снощи вали и не спира, но това не попречи на лудия ми мъж да кара. Аз съм пас след малко скачаме в банските и бегом на Спа.

Мамексче и на дъщеря ми така излизат постоянните зъби зад млечния постоянния, като млечния дори не помъдва. Вадим ги с упойка щото корените им дори не са рекли да се стопят тъй като постоянния расте зад него не под него. Дори в момента горните два странични са излезли напълно зад млечните и я чакам пъзла да се престраши да ги извадим отново с упойка щото не мърдат млечните.

Джулка и на мен тия канички много еротични ми се видяха, но ме беше срам да спомена. Поне вършат добра работа..... С нослетата де.

Вчера се размазах в една солна (хималайски сол) и инфрачервена сауна.... Голям кеф хем не е толкова горещо хем усещам как кокаляците ми се загряват от вътре, голям релакс.

# 689
  • Мнения: 28 572
Сега като се замисля....Вълничка не уточни "как" аджеба я ползва тази каничка Blush.....само трябва да застанеш на 45 градуса.....смятам, че ще помогне за гърлото и всякакви нервни неразположения! hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 04 фев 2018, 13:32 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт