Някой използва ли епилаторите за лице на БРАУН?

  • 3 565
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Искам да попитам някой, който ползва епилаторите за лице на Браун дали е доволен и дали си заслужава инвестицията? Също така след като се зачерви кожата, бързо ли се успокоява? И излизат ли ви пъпки?

Последна редакция: ср, 24 яну 2018, 09:05 от SDL20

# 1
  • Мнения: 38
Аз съм го ползвала няколко пъти и останах доволна. На мен не ми излязоха пъпки.

# 2
  • Мнения: 30
и аз искам да попитам..дали си струва да се купи този епилатор за лице ?

# 3
  • София
  • Мнения: 480
Аз си ползвах епилатора и за лице Grinning Когато го направих за 1-2ри път имаше зачервяване по-значително, но отмина. Иначе при следващите пъти е в рамките на нормалното, леко кремче успокояващо нанасях и всичко е точно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 30
значи си заслужава покупката..много съм раздвоена и аз не знам дали да си го взема..дано наистина има ефект

# 5
  • София
  • Мнения: 480
значи си заслужава покупката..много съм раздвоена и аз не знам дали да си го взема..дано наистина има ефект

Взимай и ще се "родиш" Simple Smile

# 6
  • Мнения: 30
мила,аз те послушах и вече съм горда притежателка на braun face..направо не знам как съм живяла без този епилатор Simple Smile много се радвам,че те послушах..наистина съм много доволна Simple Smile

# 7
  • при морето
  • Мнения: 911
onni,а ти какъв точно  braun face си купи-с дискове или с пинсети,можеш ли да опишеш накратко и как го ползваш-ако желаеш може и на лични,благодаря предварително!

# 8
  • Мнения: 30
аз имам braun facе 830 ..беше ме страх,че ще има болка като за 1 път..но не е чак такава и се свиква бързо..кожата се зачервява съвсем леко и след епилация си слагам крем
а за ползването има клипчета в  ю туб,как да боравиш с него,аз оттам гледам

Общи условия

Активация на акаунт