със или без чорап в сандалите?

  • 4 017
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 762
Дияна носи сандали на бос крак. Кат се завре лятото в пясъка става фън. Събуват се сандали, трият се крачета с мокри кърпички, после пак се обуват сандали.

# 16
  • Мнения: 5 299
Ами аз купих преди 2 седмици сандалки, и веднага и ги обух, но подозирам, че като всяка нова обувка са и обивали, заЩото на другия ден си дърпаШе крачето, когато посегнах да и ги обувам пак. Няколко дена и слагах чорапки, и сега без. Понякога като я водя в парка пак и взимам чорапи за там, заШото не иска да ходи по пясъка.(пълнят и се сандалите с пясък)

# 17
  • София
  • Мнения: 9 477
Винаги с чорапче! Peace
Така и крачето се пази от протриване, от пясъка, който се набива непрекъснато между пръстчетата и пр. По-хигиенично ми се вижда. Wink

Вие не играете много в пясъка, май? Laughing

# 18
  • Мнения: 364
през лятото без чорап, в по-хладни дни се е случвало да обуваме, но много рядко.

# 19
  • Мнения: 4 204
задължително с чорапче

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Винаги с чорапче! Peace
Така и крачето се пази от протриване, от пясъка, който се набива непрекъснато между пръстчетата и пр. По-хигиенично ми се вижда. Wink

Вие не играете много в пясъка, май? Laughing


 bowuu

# 21
  • Мнения: 822
Ппи нас зависи от сандалите...Миналогодишните ги носи без чорап.Но тази година му взех едни,които малко повече притискат крачето (сводовете му са високи),та май без чорап няма да минем или ще търся по-подходящи сандали...А и той сам си иска чорапите,та гласувах за тях...

# 22
  • Мнения: 7 837
Без чорап, освен когато е с маратонки. На пясъчника пък обикновено е чисто бос  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Peace
Сандали с чорап не харесвам /меко казано/ нито на възрастен, нито на дете.
Хм, не харесвала била!
 hahahaЗнаеш ли на моя как му вървят на лилавото костюмче и ланеца?

[/quote]

Aaaaaaaaa - при наличие на лилаво костумче и ланец - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО бели, изпънатки чорапи, то иначе не се връзва тоалета  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 364
И аз си мислех, че сандалите се носят без чорапи, но синът ми е на друго мнение.Тръшка се и не иска да обуе сандалите без чорап.  newsm78 И си ходим с чорапи и сандали. Rolling Eyes Ще взема да му купя и  лилаво костюмче на юнака.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 818
Без чорап, освен когато е с маратонки. На пясъчника пък обикновено е чисто бос  Simple Smile

И ние така Simple Smile

# 26
  • Мнения: 281
Определено всеки има различно мнение и доводи за това.Аз не съм му обувала все още на моя син сандали, но определено в топлото -БОС! Съдя по себе си - ако в топло време съм с чорапи направо ще подивея smile3512 В крайна сметка много зависи от това до колко е зиморничаво твоето дете и може би не е лошо да опиташ и така и така, пък то детето само ще си покаже как предпочита.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В най-големите жеги - сутрин са с чорап, а следобед им ги събуват в градината. Но те не обичат да ходят боси в сандалите - боцка им пясъка. И мама винаги има чорапи в чантата...

# 28
  • Мнения: 987
Ако е топло- сандали без чорап.
Ако е хладно- маратонки с чорап.
Друг вариант не си представям  Blush


 newsm10

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
вси4ко зависи от температурата на въздуха и комфорта на детето! ако му е топло, трябва без -за да дишат ходилата, ако е по -хладно с 4орап4е, докато стане топло.маратонки в топло време не слагам, само зимата.

Общи условия

Активация на акаунт