WIZZ AIR - 29

  • 81 189
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Включвам се да кажа, че Wizz ми изпратиха билета и без въпросния код. Може би има значение, че вече съм летяла по тази линия.
Пише, че сега вече мога да се свържа с тях. Но преди да е платен билета- не.

# 46
  • Мнения: 963
За първи път ще купувам билети с Уиз. Свекърва ми ще лети от Варна до София. На данни за фактуриране излиза моето име, мейл и телефон. Така ли трябва да бъде, в смисъл , че на тоя мейл ще се прати билета? И има ли значение дали ще купя едновременно отиване и връщане на една резервация или да ги правя поотделно? Благодаря.
Няма значение на кого ще се фактурира билета. Ще получите резервационен код по ел. поща, с който трябва да чекирате жената преди полета.
Ако полетите са на една резервация, може да чекирате този на връщане две седмици преди датата на полета, а ако е еднопосочен - 4 дни предварително. Това е в случай, че не купувате места, тогава сроковете са други.
Благодаря. А кога е получа тоя код? Без места е, на една резервация отиване и връщане.
Ще получите кода веднага, след като платите билета.
Да се самокоригирам, че чекирането започва 48 ч. предварително за Уиз.

# 47
  • Мнения: 963

Ако полетите са на една резервация, може да чекирате този на връщане две седмици преди датата на полета, а ако е еднопосочен - 4 дни предварително. Това е в случай, че не купувате места, тогава сроковете са други.

Малко е раничко и не съм сигурна, че съм се събудила още, но мислех, че чекирането става 48 часа преди полет, а не 4 дни?

Моля, разяснете.
Моя грешка, за което се извинявам.

# 48
  • София
  • Мнения: 108
В сайта на wizz пише ,че не на всички летища се поддъжа тази опция (мобилна версия).

"Някои летища все още не поддържат мобилни бордни карти. При такива случаи няма да бъде генерирана мобилна бордна карта, а вие ще трябва да посетите wizzair.com, да извлечете резервацията си и да отпечатате бордната си карта."

# 49
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Аз влизам да измрънкам, че са ми променили дата на полет през април. Трябваше да летим на 26.04., но са си разместили графика на полетите до тази дестинация и.... #Cussing out.  Достатъчно рано ме предупреждават, но пак ми е криво. Добре, че не запазих нощувки преди два дни, когато се оглеждах за такива  ooooh!.

# 50
  • Мнения: 6 031
Аз влизам да измрънкам, че са ми променили дата на полет през април. Трябваше да летим на 26.04., но са си разместили графика на полетите до тази дестинация и.... #Cussing out.  Достатъчно рано ме предупреждават, но пак ми е криво. Добре, че не запазих нощувки преди два дни, когато се оглеждах за такива  ooooh!.
Коя дестинация променят?

# 51
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Тя е от Франция. Конкретно - Ница-Варшава, премахнали са полетите в сряда.

# 52
  • София
  • Мнения: 14 726
При чекиране от нормален компютър, ще се генерират ли и мобилни карти в приложението? Нещо принтера ме предаде, иска ми се да имам резервен вариант.

# 53
  • Мнения: 6 031
При чекиране от нормален компютър, ще се генерират ли и мобилни карти в приложението? Нещо принтера ме предаде, иска ми се да имам резервен вариант.
Да.

# 54
  • София
  • Мнения: 14 726
При чекиране от нормален компютър, ще се генерират ли и мобилни карти в приложението? Нещо принтера ме предаде, иска ми се да имам резервен вариант.
Да.
Много благодаря, треска ме тресе с това чекиране, че и два полета с четирима пътника.

# 55
  • Мнения: 6 031
При чекиране от нормален компютър, ще се генерират ли и мобилни карти в приложението? Нещо принтера ме предаде, иска ми се да имам резервен вариант.
Да.
Много благодаря, треска ме тресе с това чекиране, че и два полета с четирима пътника.
Няма от какво да се притеснявате.
Просто чекирайте внимателно и гледайте имената и документите да отговарят.  Laughing 

# 56
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ще направят ли проблем на летището, ако пътник от същата резервация е вече чекиран онлайн, но не пътува?

# 57
  • София
  • Мнения: 3 169
Не, няма проблем.

# 58
  • Мнения: 1 857
И аз в новата тема, със същото питане от старата. Ще го сложа в скрит текст, че сигурно ви заболя главата от мен и въпроса ми, но на мейл Уиз не ми отговориха, а и тук никой не писа.
Скрит текст:
До колко години на дете може да се вземе безплатно бебешка количка. Естествено детето пътува с нас.
По отношение на пътуването със закупени места и без - никога не бях купувала места и винаги аз, мъжа ми и детето бяхме на съседни места. Уиз не са ни разделяли. Последните два полета, с България еър ни разделиха и за това този път с Уиз купих места за по-сигурно. Девет лева на посока не е кой знае какво.

# 59
  • Мнения: 2 049
И аз в новата тема, със същото питане от старата. Ще го сложа в скрит текст, че сигурно ви заболя главата от мен и въпроса ми, но на мейл Уиз не ми отговориха, а и тук никой не писа.
Скрит текст:
До колко години на дете може да се вземе безплатно бебешка количка. Естествено детето пътува с нас.
По отношение на пътуването със закупени места и без - никога не бях купувала места и винаги аз, мъжа ми и детето бяхме на съседни места. Уиз не са ни разделяли. Последните два полета, с България еър ни разделиха и за това този път с Уиз купих места за по-сигурно. Девет лева на посока не е кой знае какво.

От сайта на уиз " Една детска количка/сгъваема детска количка/бебешка седалка за кола могат да бъдат чекирани безплатно за всяко малко дете "

За мен Малко дете, е дете до 3 години, но е най-добре някоя мама да каже, на колко годинки е било дететенцето, когато последно е взимала количка със себе си...

Общи условия

Активация на акаунт