Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 8

  • 134 446
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 730
И аз бих препоръчала кокосово масло от Лидл, 5,49 лв. е цената, много е хубаво. Ползвам го и за ядене, и за мазане.

+ 1 Страхотно е! Добавям - и за козметични процедури.
Аз точно за козметични цели го искам. Оглеждам се и за какаово масло.

# 721
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
За козметични цели какаово масло е по-добре да се вземе от Зоя-та https://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BE%D0%B2%D0%BE-% … 50-500-%D0%B3.727

Тук има и някакви рецепти, някой правил ли е такова нещо http://www.bgbilka.com/4459/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BE%D0%B2 … 1%81%D0%BB%D0%BE/

# 722
  • София
  • Мнения: 3 847
Някой да е пробвал мицеларния шампоан на Нивеа? Любопитна съм, защото е нов продукт.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Взех от прахчетата за почистване на пералня 3в1.
Имаше и течен,но миришеше ужасно!
Вкъщи отворих прахчето и имаше много приятен свеж аромат.
2бр. са в кутия за 4.29,доволна съм Simple Smile

а аз съм доволна и от таблетките им за тоалетна
всяка седмица слагам по една в казанчето и една пускам долу - след около час,два изплаквам и всичко блесва
 
Освен това открих че с тях се чисти перфектно всичко от инокс /каната ми за чай / и сребро /един комплект беше стоял до шише с йод и беше почернял - пуснах го с една таблетка в каната за чай после поизтърках с гъба леко и чудеса - всичко стана като Ново и среброто и каната Satisfied

# 724
  • Мнения: 6 946
Подсетете ме какво стана с олиото за коса на Балеа. Миналата седмица погледнах, но вече има към 5-6вида и точно онова тъмно кафявото не го видях. Сменена му е опаковката или го спряха?

# 725
  • Мнения: 10 210
а аз съм доволна и от таблетките им за тоалетна
...
 
Освен това открих че с тях се чисти перфектно всичко от инокс /каната ми за чай / и сребро /един комплект беше стоял до шише с йод и беше почернял - пуснах го с една таблетка в каната за чай после поизтърках с гъба леко и чудеса - всичко стана като Ново и среброто и каната Satisfied
Кои са тези таблетки, само 1 вид ли са, да не ги объркам? Имам сребро за чистене. Smiley

# 726
  • Мнения: 35 116
Балеа следващата седмица ще са на -20% .
Вътрешна информация. Само не помня кога точно щеше да е ама предстои

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Скрит текст:
а аз съм доволна и от таблетките им за тоалетна
...
 
Освен това открих че с тях се чисти перфектно всичко от инокс /каната ми за чай / и сребро /един комплект беше стоял до шише с йод и беше почернял - пуснах го с една таблетка в каната за чай после поизтърках с гъба леко и чудеса - всичко стана като Ново и среброто и каната Satisfied
Кои са тези таблетки, само 1 вид ли са, да не ги объркам? Имам сребро за чистене. Smiley

един вид са https://www.dm.de/denkmit-wc-reiniger-tabs-p4010355147417.html

# 728
  • Мнения: 24 365
Балеа следващата седмица ще са на -20% .
Вътрешна информация. Само не помня кога точно щеше да е ама предстои
Още тази седмица, от четвъртък. Peace Днес получих новата брошура

# 729
  • Мнения: 21 279
Балеа следващата седмица ще са на -20% .
Вътрешна информация. Само не помня кога точно щеше да е ама предстои
От днес  Peace

# 730
  • Мнения: 5 207
Не помня в тази тема ли някой похвали това мляко за коса
Скрит текст:
Днес го взех и го пробвах и съм доволна как добре се сресва косата с него и как я прави гладка. Ще видя за колко време ще се омазни (май за доста кратко), но е добър продукт. Струва 4 лева с настоящето намаление.

Стелките за обувки, които обсъждахме малко по-напред, също са намалени – от 15 на 12 лева. Синът ми си взе днес (добре, че не избърза, че 3 лева намаление са си 3 лева все пак). Като ги поноси няколко дни, ще го питам как са и ще пиша мнението му. Досега има пет работни дни и ми сподели, че краката са му се подбили от висене прав и тичане по плочките в магазина, та дано да има подобрение. Като ги гледам, от някаква гума са, а откъм крака са с плат, май също изкуствен. Дано да не спарват и вмирисват. Иначе са меки и еластични, с извивка и по-плътни и по-тънки зони. Изглеждат добре изработени.

# 731
  • Мнения: X
Браво,че си взела стелките на Балеа Simple Smile
Аз похвалих млякото за коса,наистина хидратира и се отразява добре на косата.
Искам да кажа и,че четките за бебешка коса от ДМ много добре почистват влакънца от дрехите Wink

# 732
  • Мнения: 1 600
И аз похвалих това мляко за коса, не оставам без него. Косата ми е дълга под кръста, и без него ми е мъчение да се сресвам. а как ухае, ммммм Simple Smile)
И аз ще чакам отзиви за стелките. Не съм ходила още в ДМ на центъра да видя, дали ги има там, че в другия ни Дм няма.
Чак ме е страх да вляза в ДМ сега, че с това намаление... Вярно, че наскоро добре се запасих, но пък колко още набелязани неща имам....
И да похваля това масло за крака, страхотно е:
.
Въобще много обичам всякакви кремчета/гелчета/чудесии за краката. Алверде преди имаха едно подобно масло за крака с пиния (нещо хвойно беше), ухаеше страхотно и ми беше фаворит, но го спряха, това пак ухае приятно, и ми харесва, как ми омекотява стъпалата.

# 733
  • Мнения: 24 365
Гес, ще се радвам да пишеш за стелките, защото днес ги загледах. Но са някакви ненормални за мен размери. Не помня точно, но мъжките май бяха 41-46

# 734
  • Мнения: 5 207
Ще пиша задължително. Ако е доволен, и аз ще си взема да облекча старите копита.
Стелките се изрязват отпред – има си разграфяване. Синът ми носи 45-ти номер, но влизат в обувките му идеално без нужда да се режат. За по-малки номера обаче ще трябва. Дамските са до 40.

Общи условия

Активация на акаунт