"София - Ден и Нощ" - 25

  • 80 044
  • 768
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 753
Защо Боби и Кети да не се разбират ?
В Инстаграм има снимки и на други ,които са се снимали с Михаела .....
От промото нищо не разбрах и не чух !

# 76
  • София
  • Мнения: 4 753

За любопитните като мен 😀

# 77
  • Мнения: 3 313
От промото нищо не разбрах и не чух !
Теодора се развика на Коки, че пуяка влязъл в банята, тя си слагала обици, и глътнала едната ли .. Нещо такова, не разбрах точно кой какво глътнал 😁
Мисля, че Боби казваше на Кети, че няма да отиде на купон, но май ще отиде .
За Жоро и Галя не чух.

# 78
  • София
  • Мнения: 9 977
От промото нищо не разбрах и не чух !
Теодора се развика на Коки, че пуяка влязъл в банята, тя си слагала обици, и глътнала едната ли .. Нещо такова, не разбрах точно кой какво глътнал 😁
Мисля, че Боби казваше на Кети, че няма да отиде на купон, но май ще отиде .
За Жоро и Галя не чух.
На Галя ѝ предложиха тройка май Grin

# 79
  • Мнения: 165
От промото разбрах,че Теодора пак ще изпада в истерии както винаги този път заради пуйката.Боби забрани на Кети да ходи на купон,а после дадоха че тя е в някаква стая,в която имаше и момчета.Галя и Жоро не ги видях никъде,явно съм пропуснала

# 80
  • Мнения: 9 475
Много се забавлявах със Симона и Марина Joy
На Коко простотиите няма да ги коментирам, както и това, че Митко му се връзва на акъла.
Дали няма да се случи нещо между Михаела и собственика на магазина за сувенири?Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 1 348
Жоро предложи на Галя, да излязат с Милан. Satisfied

# 82
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Новото Кети все едно е образ на всички форуми и теми. Joy Стои в страни, гледа лошо, никой не харесва и само то вижда колко е дебилен Коко Bowtie

Много се смях на Коко, дето щял да подари пуяка на Ани Joy Ани 100% за това мечтае!

# 83
  • София
  • Мнения: 4 753
Жоро предложи на Галя, да излязат с Милан. Satisfied

Но с каква цел?!

# 84
  • Мнения: 288
Коко ми идва в повече. Няма ли да го пратят и него на почивка да събира тен, че да си починем от него?
Кети май ще се окаже проблемна, поне няма да е пълнеж като Аглика.
И да си кажа, на мен много мило ми стана с Марио и жестта му, както и обеснението на Джулия. Simple Smile
И последно - Симона с тези истерии продължавам да искам да я шамаросам. Grinning

# 85
  • Мнения: 165
Марио започва да ми допада-преди го даваха само как прави "любов"с някоя мадама,а сега е по-сериозен.А Сашо винаги ме развеселява с изказванията си.

# 86
  • София
  • Мнения: 461
С този Коко вече дълбаят дъното просто. Аман.
А със Сашо е голям смях, всеки път "Какво правите вие, бе, какво правите?"Smile

# 87
# 88
  • Мнения: 78
Това са епизоди от началото на май.
Не мисля, че са от тогава.. Първата снимка на Джулия в инстаграм с новия цвят  е от края на юли, а Стела през септември си е качила с новата прическа.. :/ Хм, не знам.
Сцената в парка със Стефания и детето са от тогава г/д, защото лично ги видях. Снимано е в парк Герена. А за Джулия - да от 31 юли е.

# 89
  • Мнения: 3 313
Много се смях на Коко, дето щял да подари пуяка на Ани Joy Ани 100% за това мечтае!

И аз много се смях.. Представих си как си е мечтала да си гледа детето заедно с пуйката Joy Много се надявам наистина да и я занесе, за да и видя реакцията!

Общи условия

Активация на акаунт