Перилни препарати и омекотители – 51

  • 70 081
  • 731
  •   1
Отговори
# 615
# 616
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 636
Аха аз гледах другата тази брошура я нямам в приложението. Мможе да ги пробвам.
Тази имам мнение за тези капсули Апта

Последна редакция: ср, 28 фев 2018, 12:31 от nasito8988

# 617
  • София
  • Мнения: 3 863
В брошурата на cba няма капсули
Предполагам, че е била новата, т.е. предстоящата.
Снощи й хвърлих бегъл поглед, беше в пощенската кутия. Довечера ще погледна пак.

# 618
  • Мнения: X
Айде на капсулитееее, чакам отзиви Grinning

# 619
  • Плевен
  • Мнения: 339
Искам да попитам запознатите, в Австрия има ли прах Ариел Mountain Spring? Поръчах на познати да ми донесат, но казаха, че няма такъв по магазините, а само класически.

# 620
  • Мнения: 886
от утре Омо и Ариел на 6,89 в Елитис, намалени са и други перилни препарати-рекс и савекс(капсули)

# 621
  • Мнения: 5 209
Ще ги пробвам тия капсули да им се не види. Хубаво, че не ги взех на 7,39, че щях да се изям от яд. 5 лева е добра цена.

# 622
  • Мнения: X
Допаднаха ми и на мен. Тая седмица ще взема една за бяло. Естествено няма да я пусна сама в боя, а със солта на Денкмит.

# 623
  • София
  • Мнения: 3 863
В брошурата на cba няма капсули
Предполагам, че е била новата, т.е. предстоящата.
Снощи й хвърлих бегъл поглед, беше в пощенската кутия. Довечера ще погледна пак.

Брошурата

# 624
  • София
  • Мнения: 721
В крайна сметка Даш нямаше и купих Coral Sensitive за 7.20 лв Simple Smile -19 пранета
Дано понесе на кожата на дъщеря ми. Пробвах го вече Simple Smile

# 625
  • София
  • Мнения: 853
Здравейте. Извинявам се за нахлуването в темата, отново. Искам да попитам ползвали ли сте от този вид? Търся си течен перилен, който да изпира бяло пране, не да става сиво.
http://pure-bg.com/wp-content/uploads/2017/05/%D0%9F%D0%B5%D1%80 … -%D0%BF%D1%80.jpg

# 626
  • Мнения: 69 066
Здравейте. Извинявам се за нахлуването в темата, отново. Искам да попитам ползвали ли сте от този вид? Търся си течен перилен, който да изпира бяло пране, не да става сиво.
http://pure-bg.com/wp-content/uploads/2017/05/%D0%9F%D0%B5%D1%80 … -%D0%BF%D1%80.jpg

Купи си прах с избелители.

# 627
  • София
  • Мнения: 3 863
Здравейте. Извинявам се за нахлуването в темата, отново. Искам да попитам ползвали ли сте от този вид? Търся си течен перилен, който да изпира бяло пране, не да става сиво.
http://pure-bg.com/wp-content/uploads/2017/05/%D0%9F%D0%B5%D1%80 … -%D0%BF%D1%80.jpg

Както и teta75  те е посъветвала, вземи си прахообразен препарат за бяло пране. Единствено такъв съдържа избелители на кислородна основа, които правят прането наистина бяло. Течните препарати нямат такива съставки и неминуемо прането ти ще посивява, докато продължаваш да переш с тях. "Течен препарат за бяло пране" е просто маркетингов трик, за да се купуват повече течните, които са по-евтини и изгодни за производство. На практика можеш да переш с такъв спокойно и цветни дрехи, без да те е страх, че ще избелеят.
Ако четеш редовно темата, ще разбереш защо тук недолюбваме течните, както и омекотителите. Simple Smile

# 628
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 636
В брошурата на cba няма капсули
Предполагам, че е била новата, т.е. предстоящата.
Снощи й хвърлих бегъл поглед, беше в пощенската кутия. Довечера ще погледна пак.

Брошурата
в стара загора го няма.

# 629
  • Мнения: 12
Какво ще кажете за Тема колор течен. Има ли доволни? Днес вземах утре ще пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт