Всичко за косата

  • 88 117
  • 769
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 183
Това е косата ми, сега е малко по-тъмна.
Не знам дали косата се изправя от продукти с кератин, но пък от ползване на сешоар и флуиди, изгубих всякакви букли и обем.

Последна редакция: чт, 15 фев 2018, 15:32 от ilenna

# 631
  • Мнения: 5 175
Ilenna, много красива коса имаш  Hug
Кой номер е боята от снимката?  

На Чаровна изпуснах снимката, но представям си, че пак е чудесна.

# 632
  • Мнения: 183
Ilenna, много красива коса имаш  Hug
Кой номер е боята от снимката?  
Боята е Loreal Excellence 8.1, ползвам и 8.12 също, когато се боядисвам вкъщи. Не е особено трайна и не покрива всички бели коси, но е по-щадяща. Иначе се боядисвам и с алфапарф и бес.

# 633
  • Мнения: 5 175
Ilenna, много красива коса имаш  Hug
Кой номер е боята от снимката?  
Боята е Loreal Excellence 8.1, ползвам и 8.12 също, когато се боядисвам вкъщи. Не е особено трайна и не покрива всички бели коси, но е по-щадяща. Иначе се боядисвам и с алфапарф и бес.


Много ми хареса цвета.  bouquet А върху каква основа го постигна? Естествената ти коса колко е тъмна?

# 634
  • Мнения: 183
Косата ми е с меден тон, и е на ниво 7, въпреки, че когато се вижда само корен изглежда по-тъмно. Естествена беше медено русо към кестеняво, но отдавна се боядисвам и цвета си забравих Blush
Забравих да те попитам, какъв цвят е твоята коса в момента?

Последна редакция: чт, 15 фев 2018, 10:22 от ilenna

# 635
  • Мнения: 5 175
Косата ми е с меден тон, и е на ниво 7, въпреки, че когато се вижда само корен изглежда по-тъмно. Естествена беше медено русо към кестеняво, но отдавна се боядисвам и цвета си забравих Blush
Забравих да те попитам, какъв цвят е твоята коса в момента?

Моята е боядисана с карамелено-кафява боя, но има и малко червеникави оттенъци. Трудно ще постигна това прекрасно злато  Heart Eyes

# 636
  • Мнения: 183
Косата ми е с меден тон, и е на ниво 7, въпреки, че когато се вижда само корен изглежда по-тъмно. Естествена беше медено русо към кестеняво, но отдавна се боядисвам и цвета си забравих Blush
Забравих да те попитам, какъв цвят е твоята коса в момента?

Моята е боядисана с карамелено-кафява боя, но има и малко червеникави оттенъци. Трудно ще постигна това прекрасно злато  Heart Eyes

Защо не пробваш с чиста 8 или 9? Или 9.1 , 9.12, сивото убива малко отенъците на медено, жълто и червено.

# 637
  • Мнения: X
ilenna , страхотна коса и цвят Simple Smile

# 638
  • Мнения: 5 175
Скрит текст:
Косата ми е с меден тон, и е на ниво 7, въпреки, че когато се вижда само корен изглежда по-тъмно. Естествена беше медено русо към кестеняво, но отдавна се боядисвам и цвета си забравих Blush
Забравих да те попитам, какъв цвят е твоята коса в момента?

Моята е боядисана с карамелено-кафява боя, но има и малко червеникави оттенъци. Трудно ще постигна това прекрасно злато  Heart Eyes
Защо не пробваш с чиста 8 или 9? Или 9.1 , 9.12, сивото убива малко отенъците на медено, жълто и червено.

Обичам да експериментирам и се боядисвам сама. Ще пробвам с някой от тези номера.  Peace
Имам навика да избирам боите по наименованията и с номерата съм скарана... Embarassed
Колко ампули против косопад на Епруваж трябва да се ползват, за да има резултат?

# 639
  • Мнения: 183
ilenna , страхотна коса и цвят Simple Smile
Чаровна благодаря! И аз все съм в търсене на идеалната прическа и цвят, но трудно се задържам на някой определен:blush:
Може да си спомняш, че преди време те попитах коя е фризьорката ти, защото видях, че сме от един град, а ѝ твоята коса страшно много ми хареса. Още не съм я посетила, аз ходя при трима и не мога да каза, че съм напълно доволна.

# 640
  • Мнения: X
ilenna , страхотна коса и цвят Simple Smile
Чаровна благодаря! И аз все съм в търсене на идеалната прическа и цвят, но трудно се задържам на някой определен:blush:
Може да си спомняш, че преди време те попитах коя е фризьорката ти, защото видях, че сме от един град, а ѝ твоята коса страшно много ми хареса. Още не съм я посетила, аз ходя при трима и не мога да каза, че съм напълно доволна.

Сега като написа се сетих Simple Smile Тази мацка е много добра,но ми е по далеко https://www.facebook.com/NipTuck-229502220857122/

.А и кварталната си ме боядисва и подстригва добре Simple SmileТи при кои ходиш?


Аз се правя в цвят близък до моя и не правя експерименти затова всяка фризьорка  би ми свършила работа Simple Smile

# 641
  • Мнения: 183
Чаровна, за фризьорката, която си похвалила наистина е добра и като колористка, но не съм ходила при нея, може да пробвам.
Иначе и аз ходя при тези, които са ми на близо Силвия, под хотел Балкан https://m.grabo.bg/places/friziorski-salon-silvi , Поля - уличката зад Централ, последно ходих при Ивайло на “Бяло море”

# 642
  • Мнения: 1 229
Днес ще си правя нещо като спрей 1 литър вода и един лимон за косата против омазняване до сега не съм го правила и искам да питат трябва ли да го  направя 2-3 пъти и почивка или може и продължително.

# 643
  • Мнения: 3 547
Днес ще си правя нещо като спрей 1 литър вода и един лимон за косата против омазняване до сега не съм го правила и искам да питат трябва ли да го  направя 2-3 пъти и почивка или може и продължително.

Не съм чувала такова нещо, но 1 литър е много и с лимона ще се вкисне за 2 дни.

# 644
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ето за това говоря 27$ бил. Пак ми са много. https://www.livingproof.com/buy/restore-instant-protection

Мерси! Ще го пробвам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт