Сексуални предпочитания

  • 23 491
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 196
Авторката, вземи роди 2-3 деца, от които 1-2 или направо всички да спят в спалнята на родителите, че да видиш как ще забравиш всички терзания и обиди и т.н. Тогава всичко ще е набързо, на тихо, ослушвайки се, да не ви сгащят без гащи, а заспиването в собственото легло ще ти се види направо лукс, ако не е окупирано, разбира се, от наследниците. Толкова ще си пребита и изморена, че няма да можеш зъбите да си измиеш камо ли да правиш сметка, аз сега симулирах ли или не, или направо си проспах секса. Тогава, повярвай ми, ще получаваш оргазъм от тишината наоколо (ако има такава). В малкото време заедно, секса ще е.....как да ти кажа.......заешки....., Байче. Нямам предвид да те обидя, малко да разведря темата, да се посмеем. Лека HugBlushGrinning  

П.С.Темата май наистина не е за бг- МАМА. По скоро тийн проблем Kissing Face
Отговорът наистина ме развесели. Simple Smile

По повод П.С. - да разбирам ли, че само тийновете правят секс? И да разбирам ли, че за омъжените жени с деца няма значение дали ще изпитат удоволствие от секса? Simple Smile

Разбирай, че само тийновете и то доста задръстените се чудят що е то оргазъм и има ли почва у нас. Също така разбирай, че когато си тъп и недостигнатия оргазъм ти е проблем номер 1, то по принцип си тъп и като пуснеш тема - тя пак е тъпа. И най-вече разбирай, че омъжените, разведените, овдовелите, необвързаните и всички останали видове жени не могат да понасят тъпи воайори, кръстени с умалителни имена на животни и не биха им споделили абсолютно нищо.

# 16
  • Мнения: 2 049
Хората са различни и имат различни предпочитания. За да е удовлетворяваща една връзка, двамата трябва да си паснат, както за всяко друго нещо, така и в леглото. Просто не са един за друг.

То може и да са един за друг - просто мъжа да си мисли, че приятелката му харесва грубия секс и той да се старае да го прави, а тя да лежи и да си мълчи, чакаща момента да сподели на трети човек, че не й е приятно...

Авторката, вземи роди 2-3 деца, от които 1-2 или направо всички да спят в спалнята на родителите, че да видиш как ще забравиш всички терзания и обиди и т.н. Тогава всичко ще е набързо, на тихо, ослушвайки се, да не ви сгащят без гащи, а заспиването в собственото легло ще ти се види направо лукс, ако не е окупирано, разбира се, от наследниците. Толкова ще си пребита и изморена, че няма да можеш зъбите да си измиеш камо ли да правиш сметка, аз сега симулирах ли или не, или направо си проспах секса. Тогава, повярвай ми, ще получаваш оргазъм от тишината наоколо (ако има такава). В малкото време заедно, секса ще е.....как да ти кажа.......заешки....., Байче. Нямам предвид да те обидя, малко да разведря темата, да се посмеем. Лека HugBlushGrinning 

П.С.Темата май наистина не е за бг- МАМА. По скоро тийн проблем Kissing Face
Отговорът наистина ме развесели. Simple Smile

По повод П.С. - да разбирам ли, че само тийновете правят секс? И да разбирам ли, че за омъжените жени с деца няма значение дали ще изпитат удоволствие от секса? Simple Smile

Разбирай, че само тийновете и то доста задръстените се чудят що е то оргазъм и има ли почва у нас. Също така разбирай, че когато си тъп и недостигнатия оргазъм ти е проблем номер 1, то по принцип си тъп и като пуснеш тема - тя пак е тъпа. И най-вече разбирай, че омъжените, разведените, овдовелите, необвързаните и всички останали видове жени не могат да понасят тъпи воайори, кръстени с умалителни имена на животни и не биха им споделили абсолютно нищо.

Heartpulse

# 17
  • Мнения: X
Не е много коректно да разказвате "за една приятелка", пък да очаквате от нас да си споделим толкова интимни неща като сексуални предпочитания на партньорите/партньорките, които в нашите случаи са предимно връзки/бракове на 5, 10, 20+ години.

Мога да споделя няколко общи наблюдения по темата
- мъжете в днешно вероятно сме по-загрижени от жените дали партньорката получава оргазъм. От една страна защото при нас рядко е под въпрос достигането (когато е възможно да има сексуален акт, разбира се), от друга защото това се възприема като мъжество поне сред мъжете от моето поколение - ако може жената не 1-2 пъти, а 20 пъти да свърши. От там и "приятелката" симулира, за да не нарани егото на партньора, че е любовник и 1/2.
- секс без предигра (толкова, колкото е нужна и предпочитана от двамата) е нещо адски старомодно. Затова ми беше странно в една съседна тема като си засичаха времето до оргазъм - всичко зависи от предиграта.
- последно - сексът е в главата и както жените, така и мъжете, не винаги сме напълно наясно какво точно работи за нас и откриваме нови неща случайно. А понякога са наясно хората, но ги е срам да си поискат. Simple Smile

Така че не знам за една приятелка, но темата е твърде дълбока и личен опит няма да Ви свърши работа (дори някой да тръгне да споделя такъв), защото е твърде индивидуално всичко това.

# 18
  • Мнения: 673
Понякога обичам нежно, понякога грубо, но изпитвам удоволствие само, когато нещата са подплътени с емоция ( не е задължително влюбване, но да има поне привличане, тръпка). Не си представям онзи момент с "чук чук и чао".
Не защитаваше ли по-нагоре неангажиращата връзка, която е точно "чук и чао" и без чувства?
Иначе всеки ще ти каже, че сексът е удоволствие както за мъжа, така и за жената.
Ако ти е странно, че сексът е удоволствие само за мъжа, но смяташ обратното, не би пускала тема. Значи ти самата се чудиш дали е така. Така че имай малко повече самочувствие. Остави всеки да живее както намери за добре, а движи твоите планове към развитието, което ти искаш. Ако съм в грешка - моля да бъда извинена.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
За 17 години брак е имало и заспиване, и симулиране, и любовна и игра и "от вратата за краката".

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Аз пак ще си говоря едно и също, като латерна. Сегашните момичета не си избират мъжа според характера, а според всякакви други критерии. Когато започне да ги интересува характера, ценностите и морала на един мъж, тогава могат да очакват разбиране и да не се налага да си премълчават или симулират разни неща.

Аз лично секс, в който жената не е свършила не го броя за секс. Много по важно ми е жената да е свършила, отколкото аз. И смятам, че в секса всеки трябва да се грижи за удоволствието на другия, а не за своето собствено. Иначе и аз съм имал моменти, в който съм предпочитал да накарам приятелката ми да свърши с пръсти и език, само и само да избегна секса, защото в момента не ми се прави. Предполагам, това е мъжкият еквивалент на имитиране на оргазъм.

# 21
  • Мнения: 6 622
Зайчето ми се струва тийн в грипна ваканция дошъл да разпита мамите за секса и неангажиращите връзки. Не ми се мисли каква ще е следващата тема Close
Зайче ,на колко си на 16?

# 22
  • Мнения: 30 802
За какво ви е секс, като има биткойн?

# 23
  • Мнения: X
Тази тема е дъвкана и предъвквана.
Приятелката ти ще смята така по отношение на удоволствието, докато вместо с мъжа си, обсъжда оргазмите си с теб.

# 24
  • Мнения: 19 904
Никога не обсъждам подобни интимни изживявания с други хора. камо ли пък с приятелки. Неуважение към интимността, доверието и близостта с партньора ми иде. Това да не е разпродажба в мола.
Какви ги вършим в спалнята, по колко, как и какво си е баш лична работа.

По въпроса за симулацията, смятам я за загуба на време. И се получава в един момент работата на лъжливото овчарче. Намирам подобни порочни практики с "пазенето" на егото на мъжа като оправдание, за мечешка услуга.

# 25
  • Мнения: 5 059
Аз обичам грубо,предпочитам даже.Не обичам да бъда галена и милвана.Звучи ми ужасно Grinning
Оргазъм имам винаги.Никога не съм стимулирала.Не сме много сексуални с мъжа,правим го рядко,но винаги е страхотно.От 2 години правим опити за бебче и това леко утрепа "романтиката",но все още се държим.
Не съм съгласна,че темата не е за тук.Това си е част от живота и не е срамно или неморално да се говори за това.Аз лично много обичам тези теми Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 231
А мен темите за секс много силно ме отегчават. То не е за говорене, а за правене. И всъщност, забележете, темите за секс винаги са активирани от нечии сексуални дефицити и проблеми.

Когато върви сексът, на никой не му е до приказки Simple Smile

# 27
  • Мнения: 7 690
Без значение какво олицетворява в момента и за какво предимно се използва от различните потребители, идеята, която стои зад създаването на този форум е взаимопомощ. От подобна нямаш нужда когато сексът ти е 6 точки, бебето се е получило от първия път, свекървата ти е най-любимият човек на тая земя, джипито поставя безпогрешни и безплатни диагнози по мобифона, в автобуса не мирише на запържен лук и пот на скункс, а мъжът ти се спъва в собствените си крака от бързане да ти измъкне мопа и черпака от ръцете за да изчисти и сготви той.

Това го казвам не защото съм в бесен екстаз да прочета коя обича да й четат Даниел Стийл на уше преди да я таковат опряна на стената, а поради факта, че форумът се посещава и от млади момичета и жени, които дори и в днешно време имат сексуални проблеми. Дали поради липса на опит, дали поради незнание и непознаване на собственото си тяло, дали вследствие на кофти първи партньор/и, няма значение. И точно защото не всеки може да говори по тази тема с приятели или родителите си е далеч по-лесно и безопасно да го направиш с непознати, запазвайки си анонимността.
Та, цялото това хокане ми идва малко вповече.

# 28
  • Мнения: 2 049
Без значение какво олицетворява в момента и за какво предимно се използва от различните потребители, идеята, която стои зад създаването на този форум е взаимопомощ. От подобна нямаш нужда когато сексът ти е 6 точки, бебето се е получило от първия път, свекървата ти е най-любимият човек на тая земя, джипито поставя безпогрешни и безплатни диагнози по мобифона, в автобуса не мирише на запържен лук и пот на скункс, а мъжът ти се спъва в собствените си крака от бързане да ти измъкне мопа и черпака от ръцете за да изчисти и сготви той.

Това го казвам не защото съм в бесен екстаз да прочета коя обича да й четат Даниел Стийл на уше преди да я таковат опряна на стената, а поради факта, че форумът се посещава и от млади момичета и жени, които дори и в днешно време имат сексуални проблеми. Дали поради липса на опит, дали поради незнание и непознаване на собственото си тяло, дали вследствие на кофти първи партньор/и, няма значение. И точно защото не всеки може да говори по тази тема с приятели или родителите си е далеч по-лесно и безопасно да го направиш с непознати, запазвайки си анонимността.
Та, цялото това хокане ми идва малко вповече.

Е, как да не може да говори с приятели, след като приятелка й е споделила, че мъжа й е много груб? От тема за секс до тема за секс, има голяма, даже огромна, разлика. Тази тема е от тези, които трябва да се пропуснат, според мен. Не мисля, че дамата търси помощ, ами подпитва останалите как го правят и какво харесват, защото приятелката й не била харесвала груб секс, ама тя харесвала от време на време...

# 29
  • Мнения: 7 690
То и твоите приятелки може да споделят много неща с теб, но ти самата да имаш някаква бариера, която да не можеш да прескочиш що се отнася до отпускането и споделянето на неща от определено естество. В случая далеч не коментирам самата тема или авторката, просто бидейки свидетел за пореден път на определен род коментари е причината за горния коментар.
Както вече казах, слабо ме вълнува коя обича да я пляскат с дървени лъжици и коя да й свирят на цигулка в легло от балдахин. Единствено като жена се надявам да са удовлетворени и щастливи, защото не - сексът не е само за удоволствието на мъжа. 

Общи условия

Активация на акаунт