Сексуални предпочитания

  • 23 511
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 061
А мен темите за секс много силно ме отегчават. То не е за говорене, а за правене. И всъщност, забележете, темите за секс винаги са активирани от нечии сексуални дефицити и проблеми.

Когато върви сексът, на никой не му е до приказки Simple Smile

Това е абсолютно невярно!
Равносилно с- ако имаш деца,няма да имаш въпроси и няма да обичаш да коментираш с други родители неща около отглеждането им.(*не е задължително да са само проблеми)
Или пък хората,които обичат да готвят да не обичат и да си споделят разни нещица за манджичките,които правят с други готвачи.
За мен е точно обратното-само човек,който има проблем в дадена област би решил да "потули" нещата и да не говори Simple Smile
А това, че се срамувате да говорите на тази тема е ужасно.И не ми минавайте с приказките- ама това е нещо лично.Границата между ползотворното и вулгарното говорене е тънка,но все пак я има!
По отношение на това за какво е този форум,даже няма смисъл да отговарям-поогледайте се малко и сами преценете дали е САМО за взаимопомощ.Особено в раздела "клюкарник" Grinning

# 31
  • Мнения: 7 690
Нищо не разбрах.

# 32
  • Мнения: 9 196
А мен темите за секс много силно ме отегчават. То не е за говорене, а за правене. И всъщност, забележете, темите за секс винаги са активирани от нечии сексуални дефицити и проблеми.

Когато върви сексът, на никой не му е до приказки Simple Smile

Това е абсолютно невярно!
Равносилно с- ако имаш деца,няма да имаш въпроси и няма да обичаш да коментираш с други родители неща около отглеждането им.(*не е задължително да са само проблеми)
Или пък хората,които обичат да готвят да не обичат и да си споделят разни нещица за манджичките,които правят с други готвачи.
За мен е точно обратното-само човек,който има проблем в дадена област би решил да "потули" нещата и да не говори Simple Smile
А това, че се срамувате да говорите на тази тема е ужасно.И не ми минавайте с приказките- ама това е нещо лично.Границата между ползотворното и вулгарното говорене е тънка,но все пак я има!
По отношение на това за какво е този форум,даже няма смисъл да отговарям-поогледайте се малко и сами преценете дали е САМО за взаимопомощ.Особено в раздела "клюкарник" Grinning

Какво чакаш тогава? Давай, явно това е твоята тема. Обясни на заека подробно, с рисунки, целия си сексуален живот досега.

Само да обясня, че едва ли някой от писалите го е срам, просто няма интерес към подобни разговори с подобни акаунти. Но това явно не важи за тебе, така че - ти си!

# 33
  • Мнения: 30 802
Не че нещо, но имаше едно изказване, че интелигентните хора говорят за идеи, средно умните- за събития, а тъпите- за други хора. Та мисля си, че човек може да говори за сексуалността и без да разкрива нещо лично. Е, разбира се, от другата страна винаги ще се появи някой, който да си мисли, че говоренето на идейно ниво е същото като да разкажеш какво става под чаршафите.

# 34
  • Мнения: 5 061
На мен ми е изключително интересно как тази тема се напълни с хора,които не искат да слушат подобни разговори и :
"едва ли някой от писалите го е срам, просто няма интерес към подобни разговори с подобни акаунти"?
Ще отделите часове в обяснения как нещо не ви интересува,а няма просто да подминете. Simple Smile
Все едно аз да вляза в тема за кърменето и да тропам с крак-ама вие какво говорите,мен това изобщо не ме интересува! Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 24 839


Това е абсолютно невярно!
Равносилно с- ако имаш деца,няма да имаш въпроси и няма да обичаш да коментираш с други родители неща около отглеждането им.(*не е задължително да са само проблеми)
Или пък хората,които обичат да готвят да не обичат и да си споделят разни нещица за манджичките,които правят с други готвачи.
За мен е точно обратното-само човек,който има проблем в дадена област би решил да "потули" нещата и да не говори Simple Smile
А това, че се срамувате да говорите на тази тема е ужасно.И не ми минавайте с приказките- ама това е нещо лично.Границата между ползотворното и вулгарното говорене е тънка,но все пак я има!
По отношение на това за какво е този форум,даже няма смисъл да отговарям-поогледайте се малко и сами преценете дали е САМО за взаимопомощ.Особено в раздела "клюкарник" Grinning

Има една стара и проверена максима.

"Колкото по- малко секс правиш, толкова повече за секс говориш". Mr. Green

Другото, което е важно- да не се бърка "кекс" със "секс", защото за първото можеш да дадеш рецепта, но за второ не, по една проста причина.
Моята точка G, не е като твоята и не се намира на същото място.

# 36
  • Мнения: 7 690
Какво общо има едното с другото? Кърменето е превилегия единствено на раждали жени, докато всичко живо прави секс без значение от пол и вид.

# 37
  • Мнения: 9 196
Какво общо има едното с другото? Кърменето е превилегия единствено на раждали жени, докато всичко живо прави секс без значение от пол и вид.

Без автора на темата, който освен че не прави и въображението му е на изчерпване и има нужда от малко искрено и лично за оргазмите.

# 38
  • Мнения: 5 061
Какво общо има едното с другото? Кърменето е превилегия единствено на раждали жени, докато всичко живо прави секс без значение от пол и вид.

Добре,друг пример ще дам-тема за прически ...влизам и почвам да се карам с хората,че аз си правя прически,но нямам намерение да ги обсъждам с всеки.
Ами,като не искаш ...недей Wink

absurT
Ако това важи за теб,аз не съм на този принцип.По-скоро съм на принципа :"колкото повече,толкова повече"(да живее мечо пух!)

# 39
  • Мнения: 9 196
На мен ми е изключително интересно как тази тема се напълни с хора,които не искат да слушат подобни разговори и :
"едва ли някой от писалите го е срам, просто няма интерес към подобни разговори с подобни акаунти"?
Ще отделите часове в обяснения как нещо не ви интересува,а няма просто да подминете. Simple Smile
Все едно аз да вляза в тема за кърменето и да тропам с крак-ама вие какво говорите,мен това изобщо не ме интересува! Grinning

Защото подобен разговор не е факт. Когато започне, ще се разотидем. Но едва ли. Дори реално няма тема за разговор. Приятелката ми ми сподели ... вие какво ще кажете ...? То ако по същия начин подхожда към секса, както е написало темата и подхожда към потребителите, нищо чудно че не му се получават нещата.

# 40
  • Мнения: 7 690
Никой не е казал, че не го интересува темата.

# 41
  • Мнения: 20 025
Мен ме интересува темата, но не държа да я обсъждам във форум. И честно казано, слабо ме интересува кой колко оргазма имал и по колко пъти и как. Лично аз съм в тази тема, защото са ми интересни реакциите на потребителите на самата тема и на отделните коментари в частност.

На някои логиката не им е най-силна страна – фризьор и оргазми не са баш една смислова линия.

# 42
  • Мнения: 15 619
Темата за секса е интересна, била е преди нас, и след нас ще продължава да буди интерес у всякакви възрасти.
Но да задоволяваш воайорските щения на някой си, който предлага да се изредите и да разкажете... Въпрос на вкус и собствени разбирания за категории като интимност и чистоплътност.

П.П.
  ... Лично аз съм в тази тема, защото са ми интересни реакциите на потребителите на самата тема и на отделните коментари в частност.
...
Същото ми е далеч по-интересно и информативно.
 

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 11:07 от luna

# 43
  • Мнения: 5 061
Мен ме интересува темата, но не държа да я обсъждам във форум. И честно казано, слабо ме интересува кой колко оргазма имал и по колко пъти и как. Лично аз съм в тази тема, защото са ми интересни реакциите на потребителите на самата тема и на отделните коментари в частност.

На някои логиката не им е най-силна страна – фризьор и оргазми не са баш една смислова линия.

Това не ми харесва и от там идват повечето караници по форума.Ти,както и повечето пишещи, сте тук - за сеира(думата е по-груба,но си е истина).

Темата за секса е интересна, била е преди нас, и след нас ще продължава да буди интерес у всякакви възрасти.
Но да задоволяваш воайорските щения на някой си, който предлага да се изредите и да разкажете... Въпрос на вкус и собствени разбирания за категории като интимност и чистоплътност.
 

За мен това е реално пишещ възрастен човек.Защо винаги трябва да търсите под вола теле?
Ако се представя за някой,който не е, това е негов проблем,не мой...

# 44
  • Мнения: X
Мен ме интересува темата, но не държа да я обсъждам във форум. И честно казано, слабо ме интересува кой колко оргазма имал и по колко пъти и как. Лично аз съм в тази тема, защото са ми интересни реакциите на потребителите на самата тема и на отделните коментари в частност.

На някои логиката не им е най-силна страна – фризьор и оргазми не са баш една смислова линия.

Аааа, как да не са?!  Това да се върнеш доволна от фризьор, пък й мъжът ти вкъщи да забележи промяната, че и да я одобри, си е равносилно на оргазъм за доста дами по света и у нас.

Общи условия

Активация на акаунт