ИМАМ ВЪПРОС ОТНОСНО ОБЛИЧАНЕТО

  • 1 243
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
ами аз днес е облякох само с гащеризонче с кас ръкав и къси крачолки без боди и потници то е много горещо за други неща, мисля че това е достатъчно за такова топло време

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Може ли да се възползвам от темата и да попитам:  а за сън как ги обличате ? и какво завивате?

# 17
  • Мнения: 2 271
Аз и слагам само боди с къс ръкав и  късо панталонче!В резерва нося дълъг панталон и блузка с дълъг ръкав,че времето е много променливо!

# 18
  • Мнения: 3 760
Бебка от доста време излиза по лятно боди с къс ръкав и тънки ританки. Без завивка. Или в кенгуру или в количка (,но количката още е със зимно чувалче).

# 19
  • Мнения: 11 547
От 2-3 дни обличам Беба за разходка само по Боди и гащеризонче с къси крачоли или сукман.Понякога слагам чорапки,понякога-не.

# 20
  • Мнения: 2 957
Ох,като чета тук,аз моята бонбона май много я обличам,няма да казвам колко,но си взимам забележка! Simple Smile

Спокойно,не си само ти;)И аз сега разбрах че си обличам детето доста дебело:)

# 21
  • Мнения: 1 181
вчера Павел беше с потник, тениска, къси панталонки. Носих и един суичър за всеки случай, но не се наложи да го обличам.

# 22
  • Мнения: 87
Последните дни извеждам бебо по памучно боди с къс ръкав и къси крачолки, дори вчера махнах чорапките- беше много щастлив Laughing, а вечер го завивам с по-тънко юрганче/ но прозореца в спалнята е отворен/

# 23
  • Мнения: 1 555
Боди-потник и отгоре лятно комплектче от 2 части - къси панталонки и блузка с къс ръкав иначе винаги нося някоя блузка с дълъг ръкав в чантата ! На вън вече не се диша  ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 425
Вики е на почти 2 г. и от няколко дни е само по потниче и блузка с кусо ръкавче и къси панталонки. Дори направихме 2-ве слънчеви бани на двора, само по памперс  Laughing но бяха по 10 мин.

# 25
  • Мнения: 801
ами едномсечно бебе как да облека?засега я обличам с тънко боди с дълъг ръкав и ританки,но аз цялата плуввам в пот,а за нея в количката направо не знам как издържа,мога ли с къс ръкав
/

# 26
Вчера в къщи го оставих само по боди-потник - най-накрая се успокои, иначе все мрънкаше... А навън го изведохме с бодито-потник, тънки чорапки, къс ръкав и къс панталон, но му беше горещо Embarassed Днес ще го изведа само по къс ръкав и панталон - никакви бодита отдолу Naughty Но, разбира се, винаги имам допълнителни дрешки в чантата Peace

# 27
  • Мнения: 8 917
Моля ви мамчета кажете ми как да обличам бебка в толкова топло време като й сложа боди и блузка с дълго ръкавче си мисля че й е топло като я облека с боди и блузка с късо ръкавче си мисля че й е студено но тя се изпотява и незнам с какви дрехи да излизаме да слагам ли чорапки и да споделите как да спи облечена БЛАГОДАРЯ
Слагай така, както се чувстваш и ти Peace Ако е мъничко бебчето  една идея да и е по-топличко.

# 28
  • Мнения: 5 391
ами едномсечно бебе как да облека?засега я обличам с тънко боди с дълъг ръкав и ританки,но аз цялата плуввам в пот,а за нея в количката направо не знам как издържа,мога ли с къс ръкав
/
И аз имам колебания по въпроса как да обличам сина си, който е на месец и половина newsm78

# 29
  • Мнения: 801
Слагай така, както се чувстваш и ти Peace Ако е мъничко бебчето  една идея да и е по-топличко.
и все пак как точно да обличаш едномесечно или двумесечно бебешоче в тез жеги? в смисъл конкретно какво значи една идея по-топло? когато на самите нас ни се ще да сме голи,но все пак всеки е нявлякъл потник или тениска как да си обличаш бебето? с къс или с дълъг ръкав?

Общи условия

Активация на акаунт