Отопластика на ушите

  • 16 987
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Здравейте, да попитам, някой да имам мнение за д-р Антон Тонев?

# 31
  • Русе
  • Мнения: 57
Здравейте,моят въпрос е относно лентата за възтановителният период. Мисля,че си взех прекалено стегната и болката вече 5ти ден е непоносима. Ушите ми са отекли,лилави и страшни,по-скоро от лентата, от колкото от самата операция. Вие с колко притиснати уши се възтановявахте?

# 32
  • Мнения: 3
Здравейте, аз си правих операция преди близо 1 година във Варна. С превръзката седях 24 часа и едното ухо и до ден днешен ми е супер. Но другото се наложи да го оперират 2ри път понеже отново клепна малко и сега имам стърчащи конци. Имаше само един външен конец понеже се наложи и кожа да реже,но външния ми го махнаха няколко дни след операцията. След това забелязах,че стърчат два конеца супер твърди и едва си пипам ухото. Като чета вашите коментари колко време сте били с превръзките и започвам да се притеснявам дали не съм попаднала при некадърни лекари😔

# 33
  • Мнения: 25
Здравейте, аз си правих операция преди близо 1 година във Варна. С превръзката седях 24 часа и едното ухо и до ден днешен ми е супер. Но другото се наложи да го оперират 2ри път понеже отново клепна малко и сега имам стърчащи конци. Имаше само един външен конец понеже се наложи и кожа да реже,но външния ми го махнаха няколко дни след операцията. След това забелязах,че стърчат два конеца супер твърди и едва си пипам ухото. Като чета вашите коментари колко време сте били с превръзките и започвам да се притеснявам дали не съм попаднала при некадърни лекари😔

Здравей, за съжаление и аз съм от пострадалите дами. Оперирах се и всичко беше наред, но малко след като свалих лентата, забелязах, че едното ми ухо отново започва да стърчи и усещах болка. Отидох при лекаря, който ме оперира, но той каза, че всичко е наред. С течение на времето болката се усили и ухото започна да гноясва. Посетих личния си лекар и той каза, че има неизваден конец, който е причинил инфекция. Махна конеца, а болката беше неописуема. Наложи ми се да приемам антибиотик вътрешно и външно и да правя промивки на ухото, за да заздравее и да може да ида да го зашият наново. Преди да се подложа на тази операция разпитах доктора за абсолютно всичко - как ще протече операцията, колко време ще трае, колко време трябва да нося лента, кога ще се възстановя напълно и най-вече дали ще се наложи да ми маха конците. Първо, защото имах някакъв страх от това, и второ, защото се оперирах в друг град и не можех да ида по всяко време. Той ми каза, че конците се разграждат сами и няма да се налага да ходя да ми ги маха. Да, но не точно. Дори когато отидох и му казах, че ме боли, той каза, че всичко това е нормално, а му е било пределно ясно, че ме е зашил с конец, който трябва да се махне... Ухото заздравя, заши го отново, носих си лентата, но то така и продължи да си стърчи, а другото е лепнато за главата. Напипвам нещо зад ухото си-някакво топченце - предполагам това е възел. Нормално ли е да е там, не трябва ли да се разгради и той? Мина година и нещо без инфекции, без проблеми, но топчето си стои. Искам да ида при пластичен хирург, за да оперирам стърчащото ухо, но ме е страх.. Надявам се да няма още дами с нашия късмет. Успех на всички!😊

# 34
  • Мнения: 60
Кой е лекарят които ви урезили

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм на 20 години. Решила съм да направя корекция на ушите си - Отопластика. Бихте ли ми дали субективно мнение за този вид процесура? Интересува ме най вече добър хирург и цената. Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 36
  • Мнения: X
Здравей Камелия, аз вече съм с 2... първата правих преди повече от 10 години, втората миналия месец. И в двата случая ефекта беше прибиране на ушите към главата, само че във втория имаше корекции на неправилни огъвания след първата. Но аз отново не съм съвсем доволна. Сега определено изглеждам по-добре, но никой не се наема за смаляване на ушите, а моите уши са доста големички за малкото ми лице... Не знам какъв съвет да дам от мене, довери се на хирург с доказан опит.
Вероятно ще говоря отново със сегашния доктор да прегледаме резултата, но ме интересува, някой дали е правил намаляване на ушите? Има ли такъв доктор, който се съгласява да го изпълни? Сега успяха да направят едни извивания и наистина оптично изглеждат по-малки, но само от определени ъгли, като се щракна в профил, пак са си големи... Преди операцията, доктора ми обясни, че това намаляване, което искам, се прави с болезнено рязане и чупене на хрущялите, което иска да ми спести, и ми ги смалиха с огъвания. Добре се получи като форма, и наистина изглеждат по-малко в анфас и полупрофил, но в профил просто на мен продължава да ми се струват огромни ушите ...

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 10:12 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 45
Някой правил ли е корекция на уши на дете при Живко Димитров в Медика Русе?

# 38
  • Мнения: 154
Някой може ли да ми препоръча доктор във Варна за отппластика?

# 39
  • Мнения: 45
Някой може ли да ми препоръча доктор във Варна за отппластика?

Препоръчаха ми Георги Илиев в Св. Марина. Има фейсбук страница UNG Iliev/УНГ ИЛИЕВ. Аз там му писах на лични съобщения и ми отговори всичко което ме интересуваше. Ако го посетите, пишете ми после на лични.

# 40
  • Мнения: 154
Някой може ли да ми препоръча доктор във Варна за отппластика?

Препоръчаха ми Георги Илиев в Св. Марина. Има фейсбук страница UNG Iliev/УНГ ИЛИЕВ. Аз там му писах на лични съобщения и ми отговори всичко което ме интересуваше. Ако го посетите, пишете ми после на лични.

Да, като цяло зе колебая между него и Даниел Янков. А цената при Илиев знаете ли каква е?

# 41
  • Русе
  • Мнения: 57
Някой правил ли е корекция на уши на дете при Живко Димитров в Медика Русе?


На дете не съм,оперира мен ноември месец. Не зная дали съм изключение,но болката беше ужасна и все още се усеща. Повече от два месеца ушите ми бяха сини. Оказа се,че е така,защото шевовете ми са се отаваряли бавно и славно...финала е,че сега съм като елф. Само върхът стои прибран,а останалата част от ушите ми си  е във старият вид. И лентата съм си я носила стриктно,въпреки болката.

# 42
  • Мнения: 7
Аз правих февруари на дъщерята при Виолин Петров. Препоръча ми го близка която е оперирала сина си там. Много съм доволна. Никаква болка по време на операцията. След това пи няколко пъти аулин. Очаквах, че ще е по-трудно за детето. Тя е доволна, аз също.

# 43
  • Мнения: 2
Здравейте , колко пари е операцията при доктор Петров и има ли значение възрастта?

# 44
  • Varna
  • Мнения: 264
Някой може ли да ми препоръча доктор във Варна за отппластика?

Здравей,аз съм направих при д-р Заякова в Камий .Избрах я заради това ,че не исках да стоя дълго време с превръзка на главата и да не мога да излизам.Резултата е добър,с превръзка бях само един ден,след това седмица с лента.

Общи условия

Активация на акаунт