Отопластика на ушите

  • 16 841
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 175
Здравейте,

Който е бил при Заякова дали може да сподели каква е цената за операцията при нея? Само с придърпване ли работи или и с изпилване на хрущял? Има ли престой или веднага след операцията се прибирате?

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте,колебая се дали да си направя операция на ушите защото стърчат. Бях при доктор Александров в УМБАЛ "Света Анна" София, той каза че операцията е безплатна защото съм осигурена,но на мен ми се струва странно. Някой знае ли дали наистина може да се направи тази операция безплатно? Също някой оперирал ли се е при него?

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте! Обръщам се към вас с една молба. Виждам, че доста хора от форумът са си правили корекция на ушите и бих желал да споделите мнения и при кого сте си правили операцията. При мен е малко по-сложно, защото са доста щръкнали. Цената не е от значение, а резултата. Благодаря предварително.

# 48
  • Мнения: 301
Здравейте!
Търся реконструктивен хирург, специализиран в детска хирургия. Става дума за операция на ухо на дете с дефект по рождения. Горната част на ухото липсва, тип малко ухо, но не точно!?
Благодаря!

# 49
  • Мнения: 34
До колкото знам при деца не се прави корекция на уши. Преди поредния прегладнял за пари доктор да ви навива се информирайте добре щом става въпрос за дете. Успех желая дано всичко се нареди.

# 50
  • Мнения: 43
Здравейте , интересувам се някой правил ли си е операция на ушите при Регина Хатър ? Моля за мнение 🙂

# 51
  • Мнения: 7
Здравейте, интересувам се от отопластика. Бихте ли ми препоръчали добър специалист в сферата с нормални цени и добри отзиви, ще се радвам много да чуя вашите съвети и благодаря предварително! 😊😊

# 52
  • Мнения: 2
Gergana, аз съм се спрял на доктор Ильо Стоянов , преди два месеца имах консултация при него , дори ми дадоха дата , но заради тази пандемия го оставих за след лятото... цената при него е малко висока

# 53
  • Мнения: 7
Здравейте, интересувам се от отопластика, моля ви споделете мнение за д-р Веселин Молов, имате ли впечатления, отзиви или да сте чували повече за него? ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА!💞

# 54
  • Мнения: 1
а
    [/b]
    Здравейте, интересувам се от отопластика, моля ви споделете мнение за д-р Веселин Молов, имате ли впечатления, отзиви или да сте чували повече за него? ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА!💞
    Здравейте! Аз си правих отопластика при д-р Молов преди 2седмици.Мога да ви пиша поне след още толкова когато си ги видя спаднали от отците дали съм от доволните

    # 55
    • Мнения: 1
    Здравейте, интересувам се от отопластика, моля ви споделете мнение за д-р Веселин Молов, имате ли впечатления, отзиви или да сте чували повече за него? ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА!💞

    Бягайте от този доктор! Един приятел много го разиграва, близо година и половина се занимава след операцията!
    Зашил го с нерезорбируеми конци, след това реакция от конците, възпаления, ежедневно кървене! Чак след година и два месеца след много консултации, докторът се е съгласил да му ги зачисти и да му сложи резорбиращи, това означава нова операция за която пак даваше пари! Зад ушите му останаха много белези, не знам дали ще му се махнат!  Даже си загуби работата от това неразположение!
    Прави ушите, като телефонна слушалка (в средата са прибрани, а отгоре и и отдолу стърчат! 

    Имайте предвид, че това, което пишат, че за един месец се възстановяваш е лъжа!
    Ушите не стават еднакви, дори доста се различават, ако сте жена и ги прикривате с коса може да пробвате!
    Дано съм помогнал!
    Приятелчето ми е много добро и сигурно ще е против това, че съм писал за случая му, но не искам да има хора, които да изтърпят този ужас, като него!

    # 56
    • Мнения: 1
    Здравейте, виждам, че темата е горе долу актуална. Бих искала да попитам за Д-р Илиев във Варна, някой дали си е правил отопластика при него, как премина процедурата, колко време отне възстановяването и каква е цената? Благодаря предварително! 😊

    П.С. Може и мнения за други доктори, извършващи този вид интервенция.

    # 57
    • Мнения: 1
    Здравейте момичета и момчета.
    От дълги години се каня да си направя такава корекция на ушите и най-накрая дойде моментът, но имам затруднения относно избора на лекар. Ще бъда много благодарна, ако имате добри отзиви и споделите.
    Общо взето информацията в интернет е една и съща, а и от снимките не може да се придобие добра представа за крайния резултат.
    Поздрави и ще се радвам да споделите своя опит.

    # 58
    • Мнения: 25
    Здравейте момичета и момчета.
    От дълги години се каня да си направя такава корекция на ушите и най-накрая дойде моментът, но имам затруднения относно избора на лекар. Ще бъда много благодарна, ако имате добри отзиви и споделите.
    Общо взето информацията в интернет е една и съща, а и от снимките не може да се придобие добра представа за крайния резултат.
    Поздрави и ще се радвам да споделите своя опит.

    Здравей, преди няколко години се подложих на такава интервенция, но за съжаление неуспешна, затова не мога да препоръчам лекар. Иначе не е толкова страшно, малко е гадно като си буден и чуваш всичко, но се преживява. По време на операцията не усещах нищо, болката дойде след няколко часа, като ме пусна опойката. Ще се наложи да спиш по гръб няколко месеца. Също, много е важно да носиш стягащата лента. В началото след махането на превръзката ушите не изглеждат много добре, но с времето приемат новата си форма. При мен нещата се объркаха с едното ухо и то клепна отново /аз също търся лекар за близкото бъдеще/, но самочувствието ми се подобри значително въпреки това. Желая ти успех Simple Smile А, и по възможност вземи някого с теб да не си сама, след операцията ми падна кръвното и не се чувствах много добре.

    # 59
    • Мнения: 152
    Имате ли мнения за д-р Илиев във Варна?

    Общи условия

    Активация на акаунт