Паническо разстройство - 31

  • 78 346
  • 731
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 232
Renatta, наистина АД не действат на всеки, това е доказано. Така че, аз си го обяснявам, че като не им действат Ад минават главно на бензота. И така се закачат за тях с години.

Преди 2 дни имаше статия в ББСи точно за ксанакса,колко много хора го взимат, ей така, за кеф,по партита и как си го комбинират за по-голям ефект с някакво много силно обезболяващо. Яко дрогиране пада. Пишеше и за някакъв певец починал от голяма доза в комбинация. Много хора се друсат,дааа. Други им го изпишат за месец, но от незнание и невежество се закачат и те и после, какво стана тука?
Дарси дрога си е,и това го знаят и децата.Спомням си в ученическите ми години много модерни бяха диазепана и паркизана.От тогава имам страх от тези лекарства,виждайки какво причиняват на познати.Аз си признавам и само успокойтелно без АД ми върши работа да се чуствам 6,но просто при положение,че то не лекува,че се свиква с него,че дозите се увеличават и накрая се стига до количества и миксове за да го усетиш някак си търпя и без него.

# 391
  • Мнения: 229
Renatta Значи за мен тогава ксанакса, лексотана и диазепама въобще ми бяха като валерианче, стигнах до ривотрила защото тои е най мощен и затова тъй харесван и изписван, не искам никакъв бензодиазепин вече да чувам както и лекар пия ципралекса колкото уж да пия нещо и него ще спирам само още да се закрепя и край с тия глупости. За 10 години смених около 12 АД три антиепилептика и няколко психолептици от всичко изпито положителен ефект 0 отрицателни колкото искаш, стигнах до бензотата щото те единствено помогнаха. За моето тяло АД са като нещо което може да навреди ама не помага това са 12 13 различни АД. А колкото до изписването им дори ГП-то ми изписваше по 120 бройки на рецептата от 2мг които купувах за по евтино и ги чупих на 0,5 че ме караха така 4 5 месеца, за да не ходя до психиатъра които пак си ми изписваше същото количество ама бе на 100 км от мен,тъй че у бг всичко е възможно!

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 23:06 от Donchev12

# 392
  • Мнения: 4 406
Полагат се до 120 таблетки на месец у нас.
Скапа ми се компа и целя буквите с един таблет. Лошото като се скапа е, че там са ми рецептите.

# 393
  • София
  • Мнения: 567
Честит празник ,мили дами ! Бъдете щастливи и усмихнати Gift HeartGift HeartGift Heart
Нека бъдем здрави, силни , борбени и да се радваме на удовлетворението от това , че сме се справили с поредното изпитание което живота ни е поднесъл.

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 08:23 от leni_rad

# 394
  • София
  • Мнения: 1 550
Честит празник и от мен Heart бъдете много обичани и ценени Hug

# 395
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308

О, гледал съм много от позитивната страна. Чакал съм, искал съм, търсил съм нещо позитивно, но това само ме смачква повече, когато нищо не се случва. Опитите вече ми действат много зле, и след всеки опит ми се живее все по-малко.

Знам, че си опитвал, но същността на това, което казвам е, че не трябва да спираш да опитваш - нищо не е вечно и нищо не е даденост. И всички ние тук прекрасно те разбираме - всички сме го изживяли, барабар с разочарованията и отчаянието, просто споделяме как е проработило при нас. Търсил си позитивното, но нищо не се случвало - а ти какво точно очакваш да се случи, да ти връчат грамота, да си промениш живота за 1 ден или какво? Не става така, животът е непрестанна борба с обстоятелствата, за всички - здрави, болни, богати, бедни, млади, стари - всички. Повярвай, дори нищо да не случи, самата позитивна нагласа е наградата, простото усещане да си добре, да се припичаш на слънце, да сърбаш супичка, да четеш книга или каквото там те влече. Моля те, отиди на психолог, поне веднъж!

# 396
  • Мнения: 10
Честит празник и от мен! Бъдете добри и обичайте! Heart

# 397
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Здравейте и честит празник на дамите. Да попитам, възможно ли е АД да предизвиква лоши мисли/ че ще полудея и изгубя контрол/ и постоянна тревожност? Преди да го почна не съм имала такива?

# 398
  • Мнения: 1 488
Честит празник и от мен! Бъдете добри и СЕ обичайте! Heart
Благодаря! Позволявам си да направя малка добавка в цитата. Flowers HibiscusFlowers Cherry BlossomFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover весел празник, момичета!

Нежи, може в началото. Но после трябва да премине след около месец от започването.

# 399
  • Мнения: 10
Единствената борба срещу лоши мисли е да мислите други неща съзнателно, всеки ден, всеки час и всяка минута ако се налага. Може да отнеме много време, но единственото решение е да превъзпитате мозъка и мисленето. Виждам, че много хора са на хапчета. Жалко е че медицината изписва тези химии и захвърля човека. Всеки може да се корегира с много труд и пот, ако наистина го иска и е постоянен.

# 400
  • Мнения: 229
Здравейте и честит празник на дамите. Да попитам, възможно ли е АД да предизвиква лоши мисли/ че ще полудея и изгубя контрол/ и постоянна тревожност? Преди да го почна не съм имала такива?

Здравейте и честит празник! Може да АД са мн гадни именно с това за тревожността незнам но знам че ми докарват на мен много странни състояния, или страх или уплашен или абе немога да го опиша но 100% е от тях, нямам търпение да се възстановя нацяло след ривотрила и да спра Ципралекса, и да приключа с лекарствата и каквото ще да става повече не искам да си бъзикам мозъка! И много хубав въпрос аз също се чудя тия дни дали тия състояния на лоши мисли губене на контрол и мислите за глупости не са от АД и аз навремето нямах такива глупости само главоболие като мигрена!

# 401
  • Мнения: 10
В преходните сезони и нощно време състоянията се влошават.
Ако имате физически проблеми, болките се обаждат на пролет и есен. "Пролетната умора" също е сега. Психичните се влошават също на пролет и есен. Човек вдига температура нощем, зъбите болят повече нощно време, паник атаките са често нощем. Тялото има цикли. Сега състоянията може да се влошават. Знайте само, че ще минат. Дишайте! Поздрави!

# 402
  • Мнения: 5 459
Дончев, а ако след спирането на ципралекса, продължат паническите атаки и другите дискомфорти-какво ще правиш. Защото и аз много пъти съм искала да захвърля всичко, но  с тези състояния /при мен са доста силни и неконтролируеми/ няма да мога да ходя на работа........И какво ми остава-да легна и да чакам да дойде мигът.... Sad

# 403
  • Мнения: 229
Дончев, а ако след спирането на ципралекса, продължат паническите атаки и другите дискомфорти-какво ще правиш. Защото и аз много пъти съм искала да захвърля всичко, но  с тези състояния /при мен са доста силни и неконтролируеми/ няма да мога да ходя на работа........И какво ми остава-да легна и да чакам да дойде мигът.... Sad
Незнам alinnna , но по нагоре тук бяхме дискутирали на мен АД не ми действат, за всичките години смених 12 13 АД ефект никакъв а странични действия си има и то доста така е и с Ципралекса пия го колкото да има нещо не че от него вече цвърча, за всичките тези години само бели и поражения от всичките тия лекарства и върха беше със спирането на ривотрила. Ще опитам без тях все пак 10 години се тъпча с всичко което ми е изписвано и нищо само успокоителните ми действаха то пък накрая се пристрастих еее, нямам сили повече честно, да не говоря че вече за мен психиатрите не са доктори а гадатели и хапчетата АД говоря са тука има тука няма. Ако на теб ти помагат пии ги това е добре на мен нищо не ми помогна освен бензотата, познавам много хора които АД не им действат и много малко които са ок от тях. Какво ще правя незнам но трябва да опитам защото при мен стана мазало АД, успокоителни, антиепилептици, психотици, няма нещо дето да не съм пробвал и вече незнам лошо ми е хапчетата ли лошо ми е от моето състояние ли стана манджа с грозде, искам да опитам и без тях! Поздрави

# 404
  • Мнения: 2 063
Е, добре де. Има ли тук някой, на който АД да му помагат( да са му помогнали) и да действат добре?

Общи условия

Активация на акаунт